Zaloguj się, aby obserwować  
Ninja_Seba

Dark Messiah - temat ogólny

3618 postów w tym temacie

Mnie wkurza jak ludzie są na 3-4 lev lub wiecej a ty sie dalaczasz do gry. strasznie ciezko sie przebic do gory wtedy. I nie lubie zaczynac magiem. Kiepskie jest to jego pierwsze zaklecie, choc za to potem ... ;D jest fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

faktycznie nie ciekawe jest zaczynać magiem i kapłanką chodź potem te dwie postacie (zwłaszcza drugą) są całkiem przyjemne;) denerwuje mnie jak magiem muszę polować magiem na jakąś ledwie żywą ofiarę z 6lvl żeby tą kule ognia wbić:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

weź... strasznie ciężko się czegokolwiek nauczyć. Zwłaszcza w holy wars i crusade... wezmną Ci 8 lev mają a ty na 3 zipiesz i to zabojca bo magiem nic zabic nie mozesz xD ja tak mam, bo 1 dzien gram, ale sie poducze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe, nie chce uchodzić w waszych oczach za pozera :P ale jeśli chcecie moge wam co nie co pokazać w grze, poćwiczyć was, w multi na koloseum 1 v 1 rzadko ginę :P a i przytoczę cytat: "LvLs?! No metter.... Skill is important here"-Toki-{DK}-

moje steam ID - tokarz900 piszcie...
Proszę nie potraktować tego posta jako tablica ogłoszeniowa... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Umiejętności sobie a lvl sobie... jak jest taki mądry to niech próbuje 3lvl magiem zabić nawet 7lvl kapłankę (dobrze zrobioną!!) zaręczam że jest to bynajmniej trudne... a co do moich umiejętności to jak się rozkręcę to zwykle jestem w czołówce na serwerze jeśli chodzi o zabicia. Gorzej jest się wybić moją ulubioną teraz klasą czyli magiem, za niedługą zacznę trenować znienawidzoną kapłanką;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2007 o 00:20, player000 napisał:

Umiejętności sobie a lvl sobie... jak jest taki mądry to niech próbuje 3lvl magiem zabić nawet
7lvl kapłankę (dobrze zrobioną!!) zaręczam że jest to bynajmniej trudne... a co do moich umiejętności
to jak się rozkręcę to zwykle jestem w czołówce na serwerze jeśli chodzi o zabicia. Gorzej
jest się wybić moją ulubioną teraz klasą czyli magiem, za niedługą zacznę trenować znienawidzoną
kapłanką;)

GRACZU CZYTAJ TEN POST, PRZYDA SIE W GRZE!! :)
pamiętaj!! Nie chce się wywyższać itp. ale nauczyłbym cie jak w to grać, zapewniam Cię że jeszcze 60% możliwości nie odkrytych masz. Czy wiesz takie podstawowe czynności że, Magią ognia np: Kula ognia można kierować?? że Assassyn jednym ciosem zabija, a wojownik w duelu nie używa tarczy tylko
"body balance" , "lock on" i "stance",?? Aprop. Magiem nie używaj ORBS uchodzi to za noobskie narzędzie, a wojownikiem szarży, kapłan jest overpower więc kapłani uchodzą za noobków :P podpowiedź: Klikając skok(spacje) oraz w locie CTRL możesz skoczyć na dalszą, wyższą odległość. Assassynem im szybciej się poruszasz tym lepiej cie widać, Strzały łucznika może obronić tylko tarcza wojownika blok innych klas tu nie pomaga.

w poprzednim poście podałem moje steam ID piszcie, może w końcu jacyś inni dobrzy polacy w to będą grali :P
zniszczycie noobków, a co tam Pro playerów też :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

idąc po koleji:
1 wiem o kuli ograni i o tym ostatnim zaklęciu ognia że można nimi kierować (resztą chyba też)
2 Oczywiste że wiem... (Zabójca)
3 nie do końca rozumiem te pojęcia;)
4 co to ORBS?? ;) a szarży nigdy nie wbijałem:D
5 zdaje sobie sprawę;> (wprowadza mnie w furie kapłanka która po zabiciu mnie jeszcze się śmieje :[)
6 o tym z skokiem to nie wiedziałem, thx;)
7 Oczywiste, gorzej jest że nie ma najmniejszych oznak jak stoi w miejscu i wtedy łatwo pokazać mu plecy...
8 Ale już "uniki manualne" tak;) ale nawet i tarcza jest nieskuteczna na małych odległościach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2007 o 07:47, player000 napisał:

idąc po koleji:
1 wiem o kuli ograni i o tym ostatnim zaklęciu ognia że można nimi kierować (resztą chyba też)

2 Oczywiste że wiem... (Zabójca)
3 nie do końca rozumiem te pojęcia;)
4 co to ORBS?? ;) a szarży nigdy nie wbijałem:D
5 zdaje sobie sprawę;> (wprowadza mnie w furie kapłanka która po zabiciu mnie jeszcze się
śmieje :[)
6 o tym z skokiem to nie wiedziałem, thx;)
7 Oczywiste, gorzej jest że nie ma najmniejszych oznak jak stoi w miejscu i wtedy łatwo pokazać
mu plecy...
8 Ale już "uniki manualne" tak;) ale nawet i tarcza jest nieskuteczna na małych odległościach

INF O KLANACH!! CZYTAJ ja pisałem ty czytaj :P
no więc widze że podstawowe pojęcia już znasz ^^
może coś o klanach powiem, wypisze tylko aktywne, kiedyć DM był bardziej popularny teraz jest 60% klanów z tego zo kiedyś.... :
=CoD= =Clan of Death= Założycielem jest polak :P ale sam już nie wiem czy klan jest aktywny...
A-Omega| Francuski klan... mają dosyć dużo graczy ale większość takich średniaków :P
HA| Horseman of the Apocalypse jakić międzynarodowy klan, nie ma dużo graczy ale dosyć dobrzy są :P
TfS| team.fragstar -został jeden gracz Archeon, klan swego czasu wymiatał, ale tera jeden gracz.... : /
L| Lotus - Najlepszy klan w DM .... znaczy był :P
|RB| Rushing Bulls - Jeden z lepszych w DM, mają, jak niektórzy mówią najlepszego wojownika, którego i tak 70% naszych walk rozwalam :P grają razem nie tylko w DM, mają dobry Team Work
(*AvA*) Avatar Angels- To jest żal.pl klan lidera rozwalają średniacy, mają z 50 graczy w klanie, większość nie znanych :P
DG Drachen Gilde- w tym klanie można spodkać ok 3-4 graczy, dosyć wyskilowani :P
[-CA-] Cerebral Assassins- NIBY* najlepszy klan w DM, mają tam swoich dobrych graczy, ale [-CA-] wymiera, ich lider klanu męczył mnie przez tydzień żebym poszedł do CA, odmówiłem >P
[HBD] Hostile Breed- Jak widzisz kogoś z tego klanu to uciekaj :P znaczy ja tam walcze :P (hehe) ale lepiej uciec :P
[PaLaDiNs] - Stary dobry klan, ale mają mało aktywnych graczy, na codzień spotykam tylko jednego.
EYE - Dosyć mocny klan, mają team work, no i się ciągle rozrasta...
i nareszcie
-{DK}- Demon Knights Mój klan, tymczasowo jestem tam liderem, mamy Jedych z lepszych graczy czytaj co EYE pisze na temat DK:-{DK}- is another young clan, which partly consists of former [-CA-]-players. The guys I’ve met play well.
The clan isn’t big, but has a good chance to become a serious enemy. The clan is not restricted to DMOMM only, it also includes QW, HL, DoD, CSS branches.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 00:08, Buhahahahaha napisał:

Pomocy! Jestem w 4 czymśtam (rozdział czy cuś) i mam gonic tego goblina z klejnotem i nie wiem
jak się wspiąc na górę albo gdzieś! pomocy

to ależeś to opisał:/
Wnioskując po opisuie sądze...no nie wiem co mam sądzić, nic nie rozumiem. Jeżeli na pewno masz się gdzieś wspiąć to szukaj łańcucha albo liny i zawsze słuchaj Xany, ona podpowiada co robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 00:11, zadymek napisał:

> Pomocy! Jestem w 4 czymśtam (rozdział czy cuś) i mam gonic tego goblina z klejnotem i
nie wiem
> jak się wspiąc na górę albo gdzieś! pomocy
to ależeś to opisał:/
Wnioskując po opisuie sądze...no nie wiem co mam sądzić, nic nie rozumiem. Jeżeli na pewno
masz się gdzieś wspiąć to szukaj łańcucha albo liny i zawsze słuchaj Xany, ona podpowiada co
robić.


Ona mówi żebym się pospieszył a na lewo jest taki otwór prowadzący na dachy lecz wszędzie jest zablokowane oprócz przejścia na lewo a tam już tylko przepaśc. Na początku tego lewelu jest napisane że gdzieś jest jakaś laska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 00:58, Buhahahahaha napisał:

Ona mówi żebym się pospieszył a na lewo jest taki otwór prowadzący na dachy lecz wszędzie jest
zablokowane oprócz przejścia na lewo a tam już tylko przepaśc.

Popatrz czy nie ma tam w pobliżu okien. Często można ich nie zauważyć, a to przez nie trzeba kilka razy przejść.

Całą drogę na spokojnie zobaczysz tutaj - http://pl.youtube.com/watch?v=P36lZziwzM4
W razie późniejszych problemów również radzę rzucić okiem na walktrough tego usera :)

Dnia 28.12.2007 o 00:58, Buhahahahaha napisał:

Na początku tego lewelu jest
napisane że gdzieś jest jakaś laska.

Laska jest tu akurat mało ważna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 00:58, Buhahahahaha napisał:

Ona mówi żebym się pospieszył a na lewo jest taki otwór prowadzący na dachy lecz wszędzie jest
zablokowane oprócz przejścia na lewo a tam już tylko przepaśc. Na początku tego lewelu jest
napisane że gdzieś jest jakaś laska.


Na wypadek gdyby filmik jednak nie wystarczył.
Okno. Gdy po loadzie poziomu Xana mówi aby się pospieszyć, wychodzi się przez dziurę w ścianie i idzie w prawo, do końca dachu, tam jest okno do sąsiedniego budynku po lewej.
nota bene podczas tego pościgu spotkasz wiele okien i trzeba siena nie wdrapać i wejść do środka danego pomieszczenia.

Wiecie, chyba już wiem jaki bedzie temat mojej następnej galerii na gramsajcie...

PS Jak napotkasz przejście zabite deskami to mam nadzieję, że wiesz co z nimi zrobić:)
PS 2 Laska to tylko takie info, że jest w pobliżu do zgarnięcia dobra broń i żeby uważać przechodząc level na otoczenie aby ją znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno: jestem na jakiś skałkach, wydostałem się z temple of spiders i nie wiem co zrobic. Uruchomiłem jakąś maszynerie a dalej w korytarzu jest tylko kuźnia w której można wykuc long sworda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 15:21, Buhahahahaha napisał:

Jeszcze jedno: jestem na jakiś skałkach, wydostałem się z temple of spiders i nie wiem co zrobic.
Uruchomiłem jakąś maszynerie a dalej w korytarzu jest tylko kuźnia w której można wykuc long
sworda

Musisz się cofnąć trochę. Po drodze mijałeś korytarz z wielkim taranem (btw - po wprawieniu go w ruch odkrywasz sekretne miejsce ze Sztyletem Burzy - zadaje dodatkowe obrażenia od elektryczności, na którą są wrażliwe Orki i wymaga pierwszego poziomu Siły, więc jest idealny dla wojownika). Idąc wgłąb tego korytarza dojdziesz do windy, która zaprowadzi Cię dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz sztabkę złota to możesz wykłóć takie ogniste ostrzę (nie wiem jak się dokładnie nazywa) a pod którymiś ze schodów w tamtej okolicy jest wbity "Chłeptacz Dusz" nie wiem jak się to po angielsku nazywa ale bardzo fajny mieczyk;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno: jestem w takiej wielkiej komnacie ze statułą pająka na środku i mam poszukiwac jakiś klejnotów lecz nie wiem jak się poruszyc gdzieś indziej oprócz tej komnaty i tej na dole w której się walczyło z zombiakami... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 21:15, Buhahahahaha napisał:

I jeszcze jedno: jestem w takiej wielkiej komnacie ze statułą pająka na środku i mam poszukiwac
jakiś klejnotów lecz nie wiem jak się poruszyc gdzieś indziej oprócz tej komnaty i tej na dole
w której się walczyło z zombiakami... :/

Właśnie w tej komnacie na dole z zombiakami masz poszukać takiej bocznej alkowy, tam właśnie znajdziesz pierwszy klejnot, pakujesz go pająkowi w łeb i tak otwierasz sobie drogę do pozostałych klejnotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 21:22, zadymek napisał:

> I jeszcze jedno: jestem w takiej wielkiej komnacie ze statułą pająka na środku i mam poszukiwac

> jakiś klejnotów lecz nie wiem jak się poruszyc gdzieś indziej oprócz tej komnaty i tej
na dole
> w której się walczyło z zombiakami... :/
Właśnie w tej komnacie na dole z zombiakami masz poszukać takiej bocznej alkowy, tam właśnie
znajdziesz pierwszy klejnot, pakujesz go pająkowi w łeb i tak otwierasz sobie drogę do pozostałych
klejnotów.


Już go wpakowałem lecz żadna krata się nie podniosła :/ Ani ta na dole ani na górze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować