Zaloguj się, aby obserwować  
Ninja_Seba

Dark Messiah - temat ogólny

3618 postów w tym temacie

Dnia 28.12.2007 o 21:26, Buhahahahaha napisał:

Już go wpakowałem lecz żadna krata się nie podniosła :/ Ani ta na dole ani na górze

Bo to nie krata się podnosi, a kamienne drzwi ustępują :P
Po wsadzeniu klejnotu, posąg powinien przekręcić się o 90 stopni w [Twoje] prawo. Powinien wystrzelić z niego promień, który otworzy kamienne drzwi i wskaże drogę do kolejnych klejnotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Mam wielki problem w rozdziale 5tym. Chodzi o pokonanie pao-kai (mini smok), mecze sie juz 2 dni i nie potrafie go ubic. Towarzyszka przygody mowi aby go zwabic w poblize jakiejs kraty, tylko jakiej? nie mam pojecia gdzie ona jest, czy jest to ta wielka brama czy moze jest gdzies ukrtyta
z gory thx za pomoc
pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

smok raczej nie jest mini... a co do karaty to musisz najpierw zainteresować;) smoka swoją osobą a potem pójść do bramy którą właśnie wróciłeś po walce z goblinami. Chyba kojarzysz o którą mi chodzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2007 o 13:44, kara55 napisał:

Witam
Mam wielki problem w rozdziale 5tym. Chodzi o pokonanie pao-kai (mini smok), mecze sie juz
2 dni i nie potrafie go ubic. Towarzyszka przygody mowi aby go zwabic w poblize jakiejs kraty,
tylko jakiej? nie mam pojecia gdzie ona jest, czy jest to ta wielka brama czy moze jest gdzies
ukrtyta
z gory thx za pomoc
pozdro

Chodzi o tą kratę, którą odblokowała na początku levelu(tak właściwie, to nie wiem skąd wątpliwości, tylko jedna jest operatywna), trzeba postrzelić czymś Pao-kai(nie wiem jakie smoki do tej pory tłukłeś, dla mnie to nie jest "mini":) żeby zwrócić jego uwage, wbiec za bramę, a gdy wsunie w nią łeb, zwyczajnie opuscić krate wajchą...i po "mini smoku".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2007 o 13:44, kara55 napisał:

Witam
Mam wielki problem w rozdziale 5tym. Chodzi o pokonanie pao-kai (mini smok), mecze sie juz
2 dni i nie potrafie go ubic. Towarzyszka przygody mowi aby go zwabic w poblize jakiejs kraty,
tylko jakiej? nie mam pojecia gdzie ona jest, czy jest to ta wielka brama czy moze jest gdzies
ukrtyta
z gory thx za pomoc
pozdro

Tej którędy kiedyś wchodziłeś, tam sok włoży łeb, a wtedy spuść na niego kratę, udusisz go i będzie ok ;) Miałeś notatnik dołączony do płyty? Smoku odwrócisz uwagę strzelając z łuku albo trafiając magią, powodzenia. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WYBACZCIE ZA OFFTOP!!!
po prostu nie potrafię przepuścić tej literówki:D nie wiedziałem że można udusić SOK:D poza tym z której stony SOK ma łeb?? jeszcze raz przepraszam;)

A żeby było też coś na temat to jak rozwijacie maga gdy gracie online?? jakie umiejętności na jakich lvl??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2007 o 14:59, player000 napisał:

WYBACZCIE ZA OFFTOP!!!
po prostu nie potrafię przepuścić tej literówki:D nie wiedziałem że można udusić SOK:D poza
tym z której stony SOK ma łeb?? jeszcze raz przepraszam;)

A żeby było też coś na temat to jak rozwijacie maga gdy gracie online?? jakie umiejętności
na jakich lvl??

Ja idę w maga elektryczności, najpierw inwestuję w grom, czy piorun, już dokładnie nie pamiętam. Potem coś co zwiększa magię i kondycję ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wykonać ten poboczny quest w epilogu? bo zwoniłem 2 bolce i sareth powiedział ze tamten gostek powienien być już wolny ale gdzie jego ciało i do jakiej otchłani mam je zrzucić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2007 o 13:24, Buhahahahaha napisał:

Jak wykonać ten poboczny quest w epilogu? bo zwoniłem 2 bolce i sareth powiedział ze tamten
gostek powienien być już wolny ale gdzie jego ciało i do jakiej otchłani mam je zrzucić?

Po prostu idź dalej, wszystko wyjaśni się trochę dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2007 o 13:24, Buhahahahaha napisał:

Jak wykonać ten poboczny quest w epilogu? bo zwoniłem 2 bolce i sareth powiedział ze tamten
gostek powienien być już wolny ale gdzie jego ciało i do jakiej otchłani mam je zrzucić?

Po prostu podejdź do tej otchłani gdzie spadło ciało i wysłuchaj co Ishtvan ma do powiedzenia, wtedy dostaniesz nagrodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam proste pytanie. Czy opłaca się wydać te 40 zł na tą grę? Zapewnia dużo rozgrywki czy szybko się nudzi?

Z góry dzięki. I nie odsyłajcie mnie do opisu na na gram, bo już go czytałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jasne gra ma świetny klimat i naprawdę dobrą fabułę. Grę przeszedłem 2 razy ponieważ walki dawały mi frajdę i satysfakcję. Tym bardziej, że grę można przejść na kilka sposobów, skradając, fight albo magia. I jeszcze mutli jest, który też daję nam dodatkową niezłą rozrywkę. Kupuj na pewno nie pożałujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2007 o 15:35, ..::leŚniak::.. napisał:

Mam proste pytanie. Czy opłaca się wydać te 40 zł na tą grę? Zapewnia dużo rozgrywki czy szybko
się nudzi?

Ta gra warta jest by za nią dać i 100 zł ;D
Sama rozgrywka singleplayer zapewnia około 15 godzin zabawy, ale warto grę przejść więcej niż raz, by wypróbować różne drogi rozwoju. Ja bez znudzenia przeszedłem grę trzy razy i grałbym dalej, ale trzeba też pograć w inne gry :P
Dodatkowo jest jeszcze mp, ale o nim nie wiem zbyt wiele, bo w mp rzadko gram w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2007 o 15:50, windows00 napisał:

> Mam proste pytanie. Czy opłaca się wydać te 40 zł na tą grę? Zapewnia dużo rozgrywki czy
szybko
> się nudzi?
Ta gra warta jest by za nią dać i 100 zł ;D
Sama rozgrywka singleplayer zapewnia około 15 godzin zabawy, ale warto grę przejść więcej niż
raz, by wypróbować różne drogi rozwoju. Ja bez znudzenia przeszedłem grę trzy razy i grałbym
dalej, ale trzeba też pograć w inne gry :P
Dodatkowo jest jeszcze mp, ale o nim nie wiem zbyt wiele, bo w mp rzadko gram w ogóle.

no tera MP umiera, jest 19 serverów, rok temu było 100 serwerów które były pełne... : /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zgodziłbym się. Mam premierówkę i... no żałuję, że nie poczekałem na wydanie Top Seller, które jak najbardziej należy kupić :) Multiplayer, krótko mówiąc, miękki jest, a sama gra krótka i wg mnie na jeden raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2007 o 16:47, WorldWar3PL napisał:

Nie zgodziłbym się.

A ja nie zgodziłbym się z Twoim nie zgadzaniem się :P

Dnia 30.12.2007 o 16:47, WorldWar3PL napisał:

Mam premierówkę i... no żałuję, że nie poczekałem na wydanie Top Seller,
które jak najbardziej należy kupić :) Multiplayer, krótko mówiąc, miękki jest, a sama gra krótka
i wg mnie na jeden raz.

Tak samo jak według mnie na kilka razy :P

Tak w ogóle trzeba było poczekać na DM Elements :P
Ciekawe o ile wydłużą tam rozgrywkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2007 o 16:51, windows00 napisał:

> Nie zgodziłbym się.
A ja nie zgodziłbym się z Twoim nie zgadzaniem się :P
> Mam premierówkę i... no żałuję, że nie poczekałem na wydanie Top Seller,
> które jak najbardziej należy kupić :) Multiplayer, krótko mówiąc, miękki jest, a sama
gra krótka
> i wg mnie na jeden raz.
Tak samo jak według mnie na kilka razy :P

Tak w ogóle trzeba było poczekać na DM Elements :P
Ciekawe o ile wydłużą tam rozgrywkę...

DM elements, nie jest tylko na X3600 czasem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować