Zaloguj się, aby obserwować  
Ninja_Seba

Dark Messiah - temat ogólny

3618 postów w tym temacie

Dnia 30.12.2007 o 16:53, Tokix napisał:

DM elements, nie jest tylko na X3600 czasem??

Czasem nie... Najwyżej na X360 :P
A pisałem to do WW3PL, bo tak się składa, że ma on X360 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2007 o 20:46, ShaDoW Energy napisał:

W singlu pkt-y dostaje się za to ile w danej misji ubiliśmy potworków? Ja czasami dostawałem
1 pkt :(

Nie, jest o tym wzmianka nawet w instrukcji.
Punkty umiejętności dostajesz za wykonywanie zadań, a nie za ilość zabitych potworków - to nie jest RPG. Są tu co prawda tego gatunku elementy, ale to tylko małe, wybrane fragmenty, które odpowiadały twórcom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2007 o 20:46, ShaDoW Energy napisał:

W singlu pkt-y dostaje się za to ile w danej misji ubiliśmy potworków? Ja czasami dostawałem
1 pkt :(

nie, można wykonac daną misje nawet po cichu i bez zabijania a i tak dostaniemy taką samą liczbę PN. Tym ta gra ózni się od innych siekanin H n''S, że nie ważne jest ubijanie wrogów tylko wykonywanie zadań. Swoja droga to za zabijanie potworów nie dostajemy wogóle nic poza ich dobytkiem. No chyba, że ubicie bestii jest celem questu, ale nawet wtedy nie jest istotne czy to my czy ktoś/coś załatwi brudną robotę za nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2008 o 14:52, turbol napisał:

czym najlepiej ghule pokonać? zwłaszcza jak sporo ich naraz?

Jeśl tylko mżesz to podpalaj na wszystkie możliwe sposoby, no i zwykle w okolicy jest jakaś krata albo przepaść, tam można je wykopać i przede wszystkim nie daj się okrążyć.
Podpalać je możesz zapalając kawałek terenu(pliwa i jakaś ogniowa broń), kopiac je/w nie podpalonym balem siana(ognistym łukiem go nie zapalisz), albo po prostu wkopując je do ognia, który już gdzieś się pali. Samą ogniową bronia raczej nic nie zdziałasz(podpalisz je w chwili ich śmierci conajwyżej).

A jak zdobędziesz czar zamrożenia albo lepiej łuk lodowca, to najprościej jest zamrozić podłogę pomiędzy tobą a nimi i jak się wywalą to spokojnie je dobijasz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co prawda będę przechodził jeszcze raz DM (tym razem Xana przeżyje), ale zakończenie jest kiepskie. No i liczyłem po grze 18+ więcej erotyki...

no to teraz trza się wziąć za multi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2008 o 18:47, necron1501 napisał:

Mam pytanie jak wygląda multi??? Wszyscy chodzą w tym samym świecie???

Nie grałem więc nie mam pewności, ale z filmików wiem, że gra si e jak w trybach sieciowych typowych FPS tyle, że broń jest ...no taka jak w DM:)
To generalnie nie jest MMO akcja rozgrywa się na mapach mogących pomieścić określoną liczbę graczy.
Tryby gry też są podobne dethmatch itp. DM różni się od nich tylko trybem Crusade, gdzie oprócz zwalczania drużyny przeciwnika możemy rozwijać naszą postać tak jak w Singlu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2008 o 18:47, necron1501 napisał:

Mam pytanie jak wygląda multi??? Wszyscy chodzą w tym samym świecie???

Są cztery tryby przejąć flagę, krucjata, arena i Death Match. Krucjata to coś w stylu przejęcia większości części miasta, lochów itp. Nie ma przemocy mam na myśli odcinania kończyn. Zdobywasz pkt.-y za to jak zabijasz przeciwników, jak przejmujesz flagi, w przypadku areny na kogo głosujesz, tzn. na kogo kto wygra. Masz dużo map do wybrania, graj zabójcą, ma możliwość być niewidzialnym co skutecznie wpływa na skrycie i szybkie zabójstwo.
EDIT:
Jest jeszcze Kapłanka, Wojownik, albo łucznik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2008 o 19:34, turbol napisał:

no jak grasz z pro (Toki ;p) to ciezko cos ugrac ;)

Wiesz... W Singlu wymiatałem 3 na mnie a ja ich raz dwa i nie ma... A tutaj multi to nie to samo ;) Taki Lord of Lure...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2008 o 19:39, turbol napisał:

no wiesz... jak gram w CoD2 multi (staż ponad rok) to też wygrywam z 3... czasem w multi DM
jak mam fart to też xD ale gram dopiero od niecałych 2 tygodni ;)

No cóż ja w UT2004 byłem w formie na każdym serwie byłem na podium, chociaż teraz gram strasznie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować