Zaloguj się, aby obserwować  
Ninja_Seba

Dark Messiah - temat ogólny

3618 postów w tym temacie

Dnia 16.01.2008 o 20:27, turbol napisał:

powiem tak... no jest kilkanaście serwerów, które myślę, że się już nie zmienią także spoko
;) kupuj. Zawsze jak coś możemy spar 1vs1 na koloseum zrobić, co Toki ;)?

yeah, like always :)
ale dawnej świetności DM raczej nie przywrócimy... : /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kupilem gre w serii Topseller i musze przyznać że bardzo mi się podoba.
Mam jedno pytanie czy ta ra jest już z patchowana czy nie?
Jeśli nie to prosił bym o podanie linka skąd można ściągnąc patrz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh sory za błedy w poprzednim poście i sory za dubla ale mam jeszcze jeden problem, napisy mi się zmieniły z polskich na angielskie, jak to zmienić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2008 o 13:27, Gorn7 napisał:

Ehh sory za błedy w poprzednim poście i sory za dubla ale mam jeszcze jeden problem, napisy
mi się zmieniły z polskich na angielskie, jak to zmienić?

A jak to się stało, że ci się zmieniły, jeśli można wiedzieć. Bo jeśli zarejestrowałeś grę na Steam''ie to nie powinienes się dziwić, teraz będzie lekko przywrócić lokalizację(gdzieś w temacie był podany sposób na przywrócenie lokalizacji).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2008 o 15:04, zadymek napisał:

> Ehh sory za błedy w poprzednim poście i sory za dubla ale mam jeszcze jeden problem, napisy

> mi się zmieniły z polskich na angielskie, jak to zmienić?
A jak to się stało, że ci się zmieniły, jeśli można wiedzieć. Bo jeśli zarejestrowałeś grę
na Steam''ie to nie powinienes się dziwić, teraz będzie lekko przywrócić lokalizację(gdzieś
w temacie był podany sposób na przywrócenie lokalizacji).

Właściwe to się same zmieniły na angielskie, ale już naprawiłem problem.
Nacisnołem zmień instalacje i się jakoś naprawiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka, kupiłem niedawno dark mesiash i singiel jest wypasiony. Ale chce sobie pograc na multi tylko kiedy dodałem gre do steam i kiedy nacisołęm w stem na ikonke dark mesiash multi player to pokazuje sie ze przygotowuje do uruchamiania tylko problem w tym ze nic nie idzie, i kiedy tak czekam 5 minut to mi sie pokazuje ze serwery steam są przepełnione, jak po kiku godzinach to powtarzam to znowu mi sie ten komunikat pokazuje i nie weim co robic. Dark mesiash oczywiscie oryginalny i kupiony w seri topseler.

Muj sprzencik to
Intel core 2 duo 2.33, 2.33 <4.67>
2 GB ram
Geforce 8600 GTS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sprzęt nie ma nic do tego, wiele nie zrobisz jeśli serwery są przepełnione, tak czy inaczej i tak będzie się ściągać parę GB danych a to może potrwać. Po prostu czekaj z włączonym Steam'em(najlepiej zostawić włączony na noc).
A tak z ciekawości, który moduł dodałes do Steam'a Multi czy Singleplayer? A może oba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.01.2008 o 16:03, zadymek napisał:

A tak z ciekawości, który moduł dodałes do Steam''a Multi czy Singleplayer? A może oba?

Niezbyt rozumiem.Ale mam 2 ikonki gra wieloosobowa i singiel. ALe kiedy naciskalem na weilosobową to sie nic nie dzjalo. Musialem aktywowac grew steam i wtedy pojawila sie nowa ikonka dark mesiash multi player ale z ikonką steamową.
Mam pytanie bo scioongaly mi sie jakies aktualizacje ale je zatrzymalem zeby przyspieszyc neta.Czy to cso zmienilo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2008 o 16:56, michal hunter napisał:


> A tak z ciekawości, który moduł dodałes do Steam''a Multi czy Singleplayer? A może oba?

Niezbyt rozumiem.Ale mam 2 ikonki gra wieloosobowa i singiel. ALe kiedy naciskalem na weilosobową
to sie nic nie dzjalo. Musialem aktywowac grew steam i wtedy pojawila sie nowa ikonka dark
mesiash multi player ale z ikonką steamową.
Mam pytanie bo scioongaly mi sie jakies aktualizacje ale je zatrzymalem zeby przyspieszyc neta.Czy
to cso zmienilo???

Naturalnie, polityka Valve jest by wszystko na Steam chulało w najnowszej wersji, bez update''ów nic ci nie pójdzie, w kazdym razie nie pójdzie iopóki ściąganie się nie zakończy.
I jeszcze kwestia Singleplayera. Nie warto go tu rejestrowac bo i tak masz najnowszą możliwa wersje gry, a jedyne co sięna Steam''ie będzie ściągać to...wersja angielska. I nic więcej. Tak więc jeśli nie chcesz czekać aż ci Steam dociągnie zbędną wersję niezlokalizowaną(kilka godzin ściągania tylko po to by dostać wersję, która możesz sobie zainstalowac z płyty, co za idiotyzm, prawda?) to po prostu mu przerwij ściąganie. Odinstaluj Singleplayera a potem jeszcze raz zainstaluj sobie Dark Messiah Singleplayer ale już bez udziału Steam''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale ja che pograc sobie w Multiplayer bo singla niedługo ukończe.A żeby rgac w multi musze sciongać update a potem gra sie przygotowuje do uruchamjania??.A pozaty zeby znowu było wszystko po polsku wystarczy wejsc w usun/modyfikuj a potem repair czy jakos tak..... i to wszystko. A wcale sciobganie nie jest takie dlugie bo nie zaczynasz od zera tylko jest okło 54% pobranych update wienc wystarczy poczekac 2 ,3 godzinki i juz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jejku, tagra jest i dla mnie będzie na zawsze super :). Pamiętam jak się cieszyłem grafika tej gry :D i że chodzi mi na kompie (teraz i tak mam nowy :PP) szkoda jedynie że nie postarali sie i gra jest mimo wszystko liniowa :(.
Ale efekty walki czy dzwięków są po prsotu świtne :) chętnie bym zagrał jeszcze w tą gre, ale nie ma czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2008 o 20:38, michal hunter napisał:

Ale ja che pograc sobie w Multiplayer bo singla niedługo ukończe.A żeby rgac w multi musze
sciongać update a potem gra sie przygotowuje do uruchamjania??.A pozaty zeby znowu było wszystko
po polsku wystarczy wejsc w usun/modyfikuj a potem repair czy jakos tak..... i to wszystko.
A wcale sciobganie nie jest takie dlugie bo nie zaczynasz od zera tylko jest okło 54% pobranych
update wienc wystarczy poczekac 2 ,3 godzinki i juz. :)

ja tylko pisałem o Single, Steam niepotrzebnie ściąga wersję angielską, naturalnie żeby grać w Multi musisz mieć DM Multiplayer zarejestrowany na Steam''ie i zaktualizowanyo, ale Single na Steam''ie jest zbędny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2008 o 20:41, ryczypisk napisał:

Jejku, tagra jest i dla mnie będzie na zawsze super :). Pamiętam jak się cieszyłem grafika
tej gry :D i że chodzi mi na kompie (teraz i tak mam nowy :PP) szkoda jedynie że nie postarali
sie i gra jest mimo wszystko liniowa :(.
Ale efekty walki czy dzwięków są po prsotu świtne :) chętnie bym zagrał jeszcze w tą gre, ale
nie ma czasu...

Mimo liniowości gra jest świetna ;) Fabuła na wysokim poziomie, grywalność i grafika też ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2008 o 20:44, ShaDoW Energy napisał:

> Jejku, tagra jest i dla mnie będzie na zawsze super :). Pamiętam jak się cieszyłem grafika

> tej gry :D i że chodzi mi na kompie (teraz i tak mam nowy :PP) szkoda jedynie że nie postarali

> sie i gra jest mimo wszystko liniowa :(.
> Ale efekty walki czy dzwięków są po prsotu świtne :) chętnie bym zagrał jeszcze w tą gre,
ale
> nie ma czasu...
Mimo liniowości gra jest świetna ;) Fabuła na wysokim poziomie, grywalność i grafika też ;)


właściwie to jak pierwszy raz grałem, to się nie kapłem że gra jest liniowa, dopiero po 5-6 zauważyłem ten szczegól, a fabuła ma 3 zakończenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2008 o 20:47, ShaDoW Energy napisał:

Możesz jeszcze zrezygnować z mocy Xany ;) Możesz jeszcze wiele rzeczy o których nie mówię bo
nie chcę Spojlerować :)

Chciałem właśnie zrezygnować z Xany, ale zapomniałem że ta dziewczyna (nie pamiętam imienia) musi przeżyć
:(. Ale może znadjde czas i znów zainstaluje gre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować