Zaloguj się, aby obserwować  
Ninja_Seba

Dark Messiah - temat ogólny

3618 postów w tym temacie

Dnia 20.01.2009 o 17:43, BoloMaster napisał:

a jaki poziom prezentują gracze w multi?czy przeciętny gracz ma tam czego szukać?


Oj, nie wiem. Multi jest dość trudne. Zresztą podobnie jak single.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2009 o 17:48, Sand Ghost napisał:

Ale co ciekawsze single czy multi? W single grałem trochę u kolegi i laicik był:D


No raczej, że single. Multi moim zdaniem to zupełna porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.01.2009 o 17:43, BoloMaster napisał:

a jaki poziom prezentują gracze w multi?czy przeciętny gracz ma tam czego szukać?

Nie mam praktycznie żadnego doświadczenia z trybem multi w tej grze, więc niestety nie odpowiem ci na te pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2009 o 17:43, BoloMaster napisał:

a jaki poziom prezentują gracze w multi?czy przeciętny gracz ma tam czego szukać?

Dosyć długo grałem w multi to mogę ci opowiedzieć.
Multi jest dobre, bardzo. Jest natomiast trudne, co odbija się na ilości graczy na serwach. Jest ich ok. 30. Gracze tez nie zawodzą. Klasy są dobrze dopasowane i zróżnicowane, przez co nikt się nie nudzi. przeważają Magowie i łucznicy, ale to jest oczywiste. Oczywiście najbardziej podobała mi się gra Zabójcą, ponieważ ma najciekawsze drzewko umiejętności. Zresztą gra nim przypomina grę spyem, dlatego tak mi się podoba :D
Ciekawie się gra też Magiem, ale niestety początek jest baardzo cienki. Dostajemy strasznie dupny czar, którym zabić jest ciężko. Jednak jak już zabijemy... możemy wybrać sobię ścieżkę ognia lub piorunów. Wziąłem tą pierwszą i nie żałowałem - Fireball rulez!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2009 o 18:02, line's napisał:

> a jaki poziom prezentują gracze w multi?czy przeciętny gracz ma tam czego szukać?

Dosyć długo grałem w multi to mogę ci opowiedzieć.
Multi jest dobre, bardzo. Jest natomiast trudne, co odbija się na ilości graczy na serwach.
Jest ich ok. 30. Gracze tez nie zawodzą. Klasy są dobrze dopasowane i zróżnicowane, przez
co nikt się nie nudzi. przeważają Magowie i łucznicy, ale to jest oczywiste. Oczywiście
najbardziej podobała mi się gra Zabójcą, ponieważ ma najciekawsze drzewko umiejętności.
Zresztą gra nim przypomina grę spyem, dlatego tak mi się podoba :D
Ciekawie się gra też Magiem, ale niestety początek jest baardzo cienki. Dostajemy strasznie
dupny czar, którym zabić jest ciężko. Jednak jak już zabijemy... możemy wybrać sobię
ścieżkę ognia lub piorunów. Wziąłem tą pierwszą i nie żałowałem - Fireball rulez!

HEh fireball używałem czasem nawet jako wojownik :P do takich zabaw jak, rzucenie pojemnika z oliwą na przeciwnika i podpalenie go :P heh :D Dobra zabawa, Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2009 o 21:18, Abraxann napisał:

HEh fireball używałem czasem nawet jako wojownik :P do takich zabaw jak, rzucenie pojemnika z oliwą na przeciwnika i podpalenie go :P heh :D Dobra zabawa, Polecam :)

Jeśli używasz oliwy, to wystarczy ognisty pocisk... szybszy, żre mniej many i szybciej się odnawia. A jeśli nie widać różnicy, to po co przepłacać? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2009 o 21:32, Lfdracon napisał:

> HEh fireball używałem czasem nawet jako wojownik :P do takich zabaw jak, rzucenie
pojemnika z oliwą na przeciwnika i podpalenie go :P heh :D Dobra zabawa, Polecam :)

Jeśli używasz oliwy, to wystarczy ognisty pocisk... szybszy, żre mniej many i szybciej
się odnawia. A jeśli nie widać różnicy, to po co przepłacać? ;]

Przepraszam najmocniej :P miałem na myśli ognisty pocisk :P to po angielsku powinno być chyba fire arrow :p albo jakoś tak... PRZEPRASZAM JESZCZE RAZ ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2009 o 21:18, Abraxann napisał:

HEh fireball używałem czasem nawet jako wojownik :P do takich zabaw jak, rzucenie pojemnika
z oliwą na przeciwnika i podpalenie go :P heh :D Dobra zabawa, Polecam :)

Men, ja przeszedłem grę 2 razy to jak mógłbym tego nie robić? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2009 o 13:53, line's napisał:

> HEh fireball używałem czasem nawet jako wojownik :P do takich zabaw jak, rzucenie
pojemnika
> z oliwą na przeciwnika i podpalenie go :P heh :D Dobra zabawa, Polecam :)
Men, ja przeszedłem grę 2 razy to jak mógłbym tego nie robić? ;]

Nie no :D nie mówiłem tego konkretnie do Ciebie, ale tak ogólnie :P fajna zabawa z tym jest :P czasem też rozbijałem na ścianie i zapalałem sobie tak o dla fazy xD ehh gra super, tylko szkoda że taka krótka...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2009 o 14:27, hunter22 napisał:

Najlepiej to się podpala gobliny... biegają, krzyczą i padają zwęglone :P

Zawsze się uśmieszek pojawia przy takich sytuacjach :D

Ja lubiłem stać na schodach i je kopać :D też się uśmiechałem przy tym :D heh już nie pamiętam, ale wiem że się prze najróżniej znęcałem się nad przeciwnikami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2009 o 14:42, Abraxann napisał:

Ja lubiłem stać na schodach i je kopać :D też się uśmiechałem przy tym :D heh już nie
pamiętam, ale wiem że się prze najróżniej znęcałem się nad przeciwnikami :D


Śmiesznie jest orkom z kopa i leci w dół, w tej misji "na balkonowych domkach" :)

Leci i aaaaaaa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2009 o 14:19, Abraxann napisał:

Nie no :D nie mówiłem tego konkretnie do Ciebie, ale tak ogólnie :P fajna zabawa z tym
jest :P czasem też rozbijałem na ścianie i zapalałem sobie tak o dla fazy xD ehh gra
super, tylko szkoda że taka krótka...:(


Kitowe jest to że jak ciśniesz oliwe w ogień, to się rozbije, ale nie zapali ;9. Dopiero czarami się udaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2009 o 14:47, hunter22 napisał:

> Ja lubiłem stać na schodach i je kopać :D też się uśmiechałem przy tym :D heh już
nie
> pamiętam, ale wiem że się prze najróżniej znęcałem się nad przeciwnikami :D

Śmiesznie jest orkom z kopa i leci w dół, w tej misji "na balkonowych domkach" :)

Leci i aaaaaaa :P

Ja najbardziej nie lubiłem w Dark Messiahu strzelać tym rope bowem :P i skakać po linach :D denerwowałem się dużo przy tym :P bo mało strzał miałem i kiedyś mi zabrakło :D ale na szczęście potem miałem "kołczan nieskończoności" i mogłem szaleć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2009 o 14:55, Abraxann napisał:

Ja najbardziej nie lubiłem w Dark Messiahu strzelać tym rope bowem :P i skakać po linach
:D denerwowałem się dużo przy tym :P bo mało strzał miałem i kiedyś mi zabrakło :D ale
na szczęście potem miałem "kołczan nieskończoności" i mogłem szaleć :P


Tak, nieraz idzie się zaplątać w tych linach, nie wiesz na jaka skoczyc itp. ile to ja już razy spadłem z tych lin :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2009 o 14:57, hunter22 napisał:

> Ja najbardziej nie lubiłem w Dark Messiahu strzelać tym rope bowem :P i skakać po
linach
> :D denerwowałem się dużo przy tym :P bo mało strzał miałem i kiedyś mi zabrakło
:D ale
> na szczęście potem miałem "kołczan nieskończoności" i mogłem szaleć :P

Tak, nieraz idzie się zaplątać w tych linach, nie wiesz na jaka skoczyc itp. ile to ja
już razy spadłem z tych lin :P

Heh ja jak za dużo wypościłem to normalnie 20 min skakałem w te i we wte bo się gubiłem :P elementy zręcznościowe nie są moją mocną stroną... w Dark Messiahu i tak chyba najważniejsza była walka ^^ i nad tym najbardziej się mordowali xD bo im wszyło naprawdę super xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2009 o 14:19, Abraxann napisał:

Nie no :D nie mówiłem tego konkretnie do Ciebie, ale tak ogólnie :P fajna zabawa z tym
jest :P czasem też rozbijałem na ścianie i zapalałem sobie tak o dla fazy xD ehh gra
super, tylko szkoda że taka krótka...:(

To dlaczego akurat odpowiadałeś na mój post ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować