Zaloguj się, aby obserwować  
Ninja_Seba

Dark Messiah - temat ogólny

3618 postów w tym temacie

Dnia 30.01.2009 o 20:37, Sebat1 napisał:

Ostatnio pograłem sobie trochę na multi i nie ma co ukrywać, gra jest nie dość, że trochę
dziwna, to jeszcze schematyczna i bardzo nieprzyjazna dla nowicjuszy. Te rzeczy mi się
naprawdę nie podobają i wręcz odrzuca mnie to od taj gry. Żeby zdobyć jakieś umiejętności
w tej grze, na pewno trzeba mieć dziesiątki godzin przesiedziana na multi - przynajmniej
takie mam wrażenie.

Mnie multi odrzuciło jak tylko się dowiedziałem o tych wszystkich zmianach zwględem singla (że tarczą nie da się blokować powerów itd). Przyznam, po singlu też miałem ochotę na multi, ale mi przeszło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.01.2009 o 21:05, zadymek napisał:

Mnie multi odrzuciło jak tylko się dowiedziałem o tych wszystkich zmianach zwględem singla
(że tarczą nie da się blokować powerów itd).

Muszę przyznać, że te wszystkie zupełnie niepotrzebne zmiany, o których wspomniałeś, sprawiły, że Dark Messiah jest jedną z niewielu gier, w których tryb single bardziej wciąga, niż multi.

Dnia 30.01.2009 o 21:05, zadymek napisał:

Przyznam, po singlu też miałem ochotę na multi, ale mi przeszło...

Ja się jeszcze trochę z multi pobawię. Spróbuje zdobyć wszystkie umiejętności, we wszystkich klasach postaci, ciekawe czy mi się uda. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To w Dark Messiah jest kilka zakończeń ? O_o Dopiero wczoraj się o tym dowiedziałem. ;] Aktualnie jestem mniej więcej w połowie gry i mam takie pytanie. Czy istnieje jakiś dobry sposób, żeby poznać te wszystkie zakończenia ''''za jednym zamachem'''', czy za każdym razem trzeba przechodzić grę od początku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2009 o 12:22, Sebat1 napisał:

To w Dark Messiah jest kilka zakończeń ? O_o Dopiero wczoraj się o tym dowiedziałem.
;] Aktualnie jestem mniej więcej w połowie gry i mam takie pytanie. Czy istnieje jakiś
dobry sposób, żeby poznać te wszystkie zakończenia ''''za jednym zamachem'''', czy za
każdym razem trzeba przechodzić grę od początku ?

Tak za jednym to nie, ale mozna sobie ułatwić sprawę zapisując grę przed pozbyciem się Xany. Ale najpierw trzeba się o takiej możliwości dowiedzieć od Leanny, którą z kolei trzeba uratować...gdziestam w ciągu fabuły:)

BTW Te 4 zakończenia nie wyczerpują każdej możliwości fabularnej, albowiem coś ciekawego się stanie jeśli Leanny nie uratujemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2009 o 13:11, zadymek napisał:

>

BTW Te 4 zakończenia nie wyczerpują każdej możliwości fabularnej, albowiem coś ciekawego
się stanie jeśli Leanny nie uratujemy...


A mógłbyś zdradzić co się stanie? :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.02.2009 o 13:11, zadymek napisał:

Tak za jednym to nie, ale mozna sobie ułatwić sprawę zapisując grę przed pozbyciem się
Xany. Ale najpierw trzeba się o takiej możliwości dowiedzieć od Leanny, którą z kolei
trzeba uratować...gdziestam w ciągu fabuły:)

Brzmi to trochę jak scenariusz do jakiejś brazylijskiej telenoweli. ;P Dzięki za informację, teraz wiem w jakim momęcie mam zapisać grę, ale nie wiem w jakim to jest rozdziale. Może pamiętasz ? :)

Dnia 02.02.2009 o 13:11, zadymek napisał:

BTW Te 4 zakończenia nie wyczerpują każdej możliwości fabularnej, albowiem coś ciekawego
się stanie jeśli Leanny nie uratujemy...

TEGO NIE ZDRADZAJ! Koniecznie muszę się przekonać co się wtedy stanie, w którym to rozdziale będzie ? :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2009 o 16:36, Sebat1 napisał:

Brzmi to trochę jak scenariusz do jakiejś brazylijskiej telenoweli. ;P Dzięki za informację,
teraz wiem w jakim momęcie mam zapisać grę, ale nie wiem w jakim to jest rozdziale. Może
pamiętasz ? :)

Spoiler

Kluczowy jest moment oczyszczenia się w świątyni. Jeśli dobrze pamiętam, to jest to ostatni (9) rozdział: Miasto w płomieniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2009 o 17:36, Budo napisał:

A co się dzieje jak nie uratujemy Leanny? :>


Szczerze mówiąc sam też jestem ciekaw Oo Przeszedłem grę trzy razy, zobaczyłem cztery zakończenia, ale nie wiem co się stanie, jeśli jej nie uratujemy... Byłem dobry ratując ją, nawet będąc złym - czy to nie dziwne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.02.2009 o 17:36, Budo napisał:

A co się dzieje jak nie uratujemy Leanny? :>

Trzeba było pomyśleć o tym w trakcie przechodzenia gry, a nie teraz. xD

@windows00
Wielkie dzięki za informację. :)

@zadymek
Bądź twardy i nie zdradzaj tego. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.02.2009 o 21:49, Sebat1 napisał:

Bądź twardy i nie zdradzaj tego. ;]


Przecież może to zdradzić i zaspoilerować...co za problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


O rany, napiszcie w spoilerze, nie wszyscy mają tyle czasu i ochoty, żeby przechodzić grę x razy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak można grać w Multi w Dark Messiah''a? To znaczy

Mam konto Steam

Ściągnąłem Dedicated Server

Zainstalowałem grę :D


Odpalam Dedicated Server, ale nic się nie dzieje tylko odpala się okienko DOS''owe i trochę napisów. A jak chcę włączyć Dark Messiah MultiPlayer to się w ogóle nie włącza.

Więc o co chodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2009 o 17:36, Budo napisał:

A co się dzieje jak nie uratujemy Leanny? :>

Spoiler

Pająk ją zeżre i wypluje, i w którymś(chyba 8) rozdziale spotkamy ją jako lisza. Rzecz jasna trzeba ją zabić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.02.2009 o 21:10, Lfdracon napisał:

Spoiler

Pająk ją zeżre i wypluje, i w którymś(chyba 8) rozdziale spotkamy ją jako lisza. Rzecz
jasna trzeba ją zabić.



Może to nawet i lepiej, że to przeczytałem, pomimo tego, że do tego momentu jeszcze nie doszedłem. Mam chęć przejścia gry jako ''''ten dobry'''', a zanim znowu zacząłbym przechodzić tą grę, tym razem jako ''''ten zły'''', to ciekawość tego co by się stało jakby Leanny by się nie uratowało, chyba by mnie normalnie zeżarła. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2009 o 21:10, Lfdracon napisał:

> A co się dzieje jak nie uratujemy Leanny? :>

Spoiler

Pająk ją zeżre i wypluje, i w którymś(chyba 8) rozdziale spotkamy ją jako lisza. Rzecz
jasna trzeba ją zabić.


Wow, o tym nie wiedziałem. Kiedyś muszę zagrać jako skurczybyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Matko, ale ta gra jest zabugowana, momentalni to aż psuje przyjemność płynącą z gry, np. tutaj http://www.xfire.com/video/75306/ podrzucam sobie kamieniem... który waży co najmniej kilkaset kilogramów. ;] Takich i o wiele gorszych bugów w grze jest niestety mnóstwo. :(

PS. W tej grze w walce z pająkami, to normalnie można dostać ataku arachnofobii. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować