Zaloguj się, aby obserwować  
Ninja_Seba

Dark Messiah - temat ogólny

3618 postów w tym temacie

Mam problem z kryształami. Nie wiem gdzie znaleźć reszte. Byłem na Zadymkowym GSie ale jakoś trudno było się w nim rozczytać. Włożyłem różowy i

Spoiler

Xanna powiedziała "Sarecie... widze cię"

ale tak poza tym to nic się nie stało. Może się drzwi gdzies otwarły a ja nic nie wiem? Mam jedynie różowy klejnot i ten biały we łbie pająka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2009 o 17:15, Wintesun napisał:

Mam problem z kryształami. Nie wiem gdzie znaleźć reszte. Byłem na Zadymkowym GSie ale
jakoś trudno było się w nim rozczytać. Włożyłem różowy i

Spoiler

Xanna powiedziała "Sarecie...

a screeny nie pomagają:(

Dnia 05.03.2009 o 17:15, Wintesun napisał:

widze cię"

ale tak poza tym to nic się nie stało. Może się drzwi gdzies otwarły a
ja nic nie wiem? Mam jedynie różowy klejnot i ten biały we łbie pająka.

Jakbyś się jednak wczytał w teść to dowiedziałbyś się, że nie ma sensu wracać do posągu pająka dopóki nie znajdziesz wszystkich klejnotów. Wszystkie znajdujemy mniej więcej po kolei i tak opisałem ich zdobywanie: alkowa w sali pod pająkiem, sala z klejnotem pod sufitem, potem po przekroczeniu zalanych katakumb sala z liczem (klejnot jest w jego sarkofagu), potem wspinaczka łańcuchem i droga krętymi schodami do potężnej komory z klejnotem na brzegu stawku na dole. Co tu można nie zrozumieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po kilku godzinach gry w multi mam już mniej więcej opinię wyrobioną. Na pewno jest to multi ponad przeciętną, kiedy już się ,,ogarnie" co i jak jest nawet przyjemnie. Największą bolączką jest niewątpliwie to, że żeby pograć sobie fajnie trzeba zasiadać na dłuższe sesje, bo poziomy dla każdej z klas nabija się za każdym razem od nowa. Brakuje mi tu czegoś, co by wynagradzało gracza, chociażby jakieś rangi, już o achievmentach nie wspominając.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2009 o 19:14, tomoliop napisał:

Po kilku godzinach gry w multi mam już mniej więcej opinię wyrobioną. Na pewno jest to
multi ponad przeciętną, kiedy już się ,,ogarnie" co i jak jest nawet przyjemnie. Największą
bolączką jest niewątpliwie to, że żeby pograć sobie fajnie trzeba zasiadać na dłuższe
sesje, bo poziomy dla każdej z klas nabija się za każdym razem od nowa. Brakuje mi tu
czegoś, co by wynagradzało gracza, chociażby jakieś rangi, już o achievmentach nie wspominając.


chciałbym sie dowiedżiec jaka jest różnica pomiedzy grą wielo a jedno osobową?chodzi mi oto czy w wersji multi są jakieś nowe pożiomy i misje do wykonania czy jest wszystko to samo? bo nigdy wcześniej nie grałem w multi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2009 o 22:24, dark_mesiah napisał:

chciałbym sie dowiedżiec jaka jest różnica pomiedzy grą wielo a jedno osobową?chodzi
mi oto czy w wersji multi są jakieś nowe pożiomy i misje do wykonania czy jest wszystko
to samo? bo nigdy wcześniej nie grałem w multi

-przede wszystkim grasz z żywymi ludźmi(i przeciw nim)
-obowiazuje podział na klasy postaci, każda ma swoje drzewko umiejętności w obrębie którego moze się rozwijać
-podczas gry zdobywa się punkty umiejetności, które przydziela się do poszczególnych umiejetności tak samo jak w Singlu
-z tym, że w chwili śmierci zaczynasz od zera (bardzo wnerwiające)
-oczywiście w pewnym stopniu rekompensuje ci to fakt, że rozwinięta postać daje nieźle popalić "świeżynkom" i nie jest łatwo takiego kogoś ubić
-ale zeby się rozwiinać trzeba trochę czasu pożyć a z tym są problemy właśnie z ww powodu.
-no i trochę czasu to trwa zanim (o ile w ogóle) rozwiniesz skrzydła
-system walki jest mocno uproszczony względem Singla
-zasady zadawania obrażeń też(np inaczej działa blokowanie)
-gra stawia na rozwój postaci i strategię a nie na umiejętności gracza
-przebieg gry jest niesamowicie powolny -biega się wolniej a męczy szybciej niż w Single''u
-w zasadzie gra stawia na walki drużynowe, więc komfort gry zależy od ludzi, z którymi grasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i jak ma sie sprawa z tym jak naprzykład chcę sie cofnąc gdzies do tyłu to drużyna moja czeka na mnie czy idzie zemną bo niewiem nigdy niegrałem w multi, czy też są tesame rożdziały co w solo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2009 o 23:04, dark_mesiah napisał:

i jak ma sie sprawa z tym jak naprzykład chcę sie cofnąc gdzies do tyłu to drużyna moja
czeka na mnie czy idzie zemną bo niewiem nigdy niegrałem w multi, czy też są tesame rożdziały
co w solo?

Gry w multi zazwyczaj rozgrywają się na jednej konkretnej mapie-a po pewnym czasie mapa się zmienia itd.
To czy ktoś z toba pojdzie zależy oczywiście od jego widzimisię-jak to z ludźmi:). Jak drużyna jest zgrana to sobie pomaga, gdy zbiorą się amatorzy to rozłażą się na wszystkie strony, co grorsza w tej grze współpraca w drużynie ma większe znaczenie niż w innych tytułach-choćby dlatego, że potrzeba współpracy kilku osób by poradzić sobie z jakimś rozwiniętym graczem albo uleczyć(nie ma apteczek, są tylko klasy postaci zdolne leczyć kolegów).
Multi najlepiej sobie wyobrazić jako połacznie kilku singli: jest kilku graczy na danym terenie, z tym, że są pogrupowani w drużyny i zasadniczo członkowie drużyny powinni sobie pomagać by pokonać drużynę przeciwną, ale nikt i nic nie może cię zmusić do współpracy z kolegami -twój wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że gra w multi przypomina raczej mecz Counter Strike''a. Linii fabularnej w grze multi raczej nie ma... jeśli się mylę, poprawcie mnie - multi nawet nie instalowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ta gra jest naprawde super bardzo mi sie podoba , grałem już 4 razy w solo i musze w koncu sprubować w multi. bardzo lubie używac do obrony tarczy piorunów i miecza , fajne jest też zaklecie telekinezy a w szczegulności pod wpływem adrenaliny wtedy bierzesz gościa w powietrzu i ciskasz go w przeciwnika lub na dach budynku , wtedy słychac gruchotane kości, lodowy łuk też mi sie podoba bo uzywam go na schodach jak biegną ghule wtedy fajnie spadaja wygląda to naprawde śmiesznie. gra jest naprawde bardzo dobrze pomyślana pod wzgledem akcji i techniki walki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2009 o 23:22, dark_mesiah napisał:

ta gra jest naprawde super bardzo mi sie podoba , grałem już 4 razy w solo i musze
w koncu sprubować w multi. bardzo lubie używac do obrony tarczy piorunów i miecza ,
fajne jest też zaklecie telekinezy a w szczegulności pod wpływem adrenaliny wtedy bierzesz
gościa w powietrzu i ciskasz go w przeciwnika lub na dach budynku , wtedy słychac gruchotane
kości, lodowy łuk też mi sie podoba bo uzywam go na schodach jak biegną ghule wtedy
fajnie spadaja wygląda to naprawde śmiesznie. gra jest naprawde bardzo dobrze pomyślana
pod wzgledem akcji i techniki walki

No, jeśli te bajery ci się podobały, to Multi może ci się nie spodobać: nie ma sprzętów magicznych, możliwości rzucania przedmiotami (bo nie ma przedmiotów:), nie można kopać...tak jak pisałem, wszystko uproszczone.
A jako, że multi "typowy" raczej nie jest, radzę spróbować najpierw trybu Multi w innej grze np Diablo 2, Half-Life 2 itp, bo możesz się rozczarować - tak jak pisałem, niewiele zależy od ciebie, za to dużo od kolegów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2009 o 23:34, dark_mesiah napisał:

no to śie teraz rozczarowałem, to sie nie postarali a już myslałem że se popykam

Skoro masz grę to chyba nic ci nie będzie jak spróbujesz, a nuż...Oczywiście najlepiej się zgadać z kilkoma kolegami i posparować w grupie znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam takie pytanie bo widziałem na filmiku You Tube że gracz ma dwa paski many jeden gruby a drugi cienki po prawej stronie u dołu ekranu ja mam tylko jeden i niewiem jak zrobić żeby mieć dwa , jeśli ktoś wie to niech napisze będe wdzięczny. mam jeszcze pytanie bo w pewnym momencie na tym filmiku widać jak gracz żuca taki czar zmiejszający przećiwnika u mnie tego też niema a mam wszystkie umiejętności i niewiem jak to śie włancza. i jeszcze jedno w opcjach gry w ustawieniach klawiszy jest taka " zdolnosc specjalna- V" , a gdy wciskam "V" to sie nic niedzieje. podaje linka na tego filmika

http://www.youtube.com/watch?v=zHOfmzh3KTY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2009 o 15:17, dark_mesiah napisał:

mam takie pytanie bo widziałem na filmiku You Tube że gracz ma dwa paski many jeden
gruby a drugi cienki po prawej stronie u dołu ekranu ja mam tylko jeden i niewiem jak

To zdaje siezdublowany pasek Adrenaliny, tylko w demie gry był taki.

Dnia 26.04.2009 o 15:17, dark_mesiah napisał:

zrobić żeby mieć dwa , jeśli ktoś wie to niech napisze będe wdzięczny. mam jeszcze pytanie
bo w pewnym momencie na tym filmiku widać jak gracz żuca taki czar zmiejszający przećiwnika
u mnie tego też niema a mam wszystkie umiejętności i niewiem jak to śie włancza. i jeszcze
jedno w opcjach gry w ustawieniach klawiszy jest taka " zdolnosc specjalna- V" , a
gdy wciskam "V" to sie nic niedzieje.

A masz jakąś zdolność specjalną?
Podobno grałeś już kilka razy w Singla i nadal nie wiesz dio czego to służy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2009 o 15:36, dark_mesiah napisał:

no bo właśnie niewiem co to jest ta zdolnośc specjalna dlatego pytam

A w demona już się kiedyś zamieniałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować