Zaloguj się, aby obserwować  
Ninja_Seba

Dark Messiah - temat ogólny

3618 postów w tym temacie

Dnia 22.06.2009 o 12:29, oskiiq napisał:

Może mi ktoś powiedzieć czemu po każdym wyłączeniu gry kasuje mi statystyki w multi ?


Z tego co pamiętam, przy wychodzeniu alt+f4 statystyki mi się nie zapisywały, natomiast przy normalnym wychodzeniu (przez menu gry) wszystko się zapisywało. Na multi grałem dość krótko, więc mogę się mylić i moja teoria może być nieprawdziwa :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie wyszedłem alt+f4 ;]. Jakieś inne propozycje ?( mogę jeszcze wspomnieć ,że od pewnego czasu nie mogę zrobić save w single Player : O)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem w V rozdziale "Świątynia Pająków". Uruchomiłem windę i nie wiem gdzie isc dalej. W poradniku jest napisane żeby iść tam gdzie po raz pierwszy walczyliśmy z orkami ale nie wiem którędy. ( Próbowałem tą drogą którą przyszedłem ale nie da rady). Pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2009 o 15:14, Valandil napisał:

Jestem w V rozdziale "Świątynia Pająków". Uruchomiłem windę i nie wiem gdzie isc dalej.
W poradniku jest napisane żeby iść tam gdzie po raz pierwszy walczyliśmy z orkami ale
nie wiem którędy. ( Próbowałem tą drogą którą przyszedłem ale nie da rady). Pomóżcie

To znaczy którą drogą? I dlaczego nie da rady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Z tego co pamiętam to musisz wrócić dokładnie tą samą drogą, którą przyszedłeś, aż do miejsca, w którym będzie ten taran w takiej jaskini (podwieszony na suficie, można nim rozpieprzyć ścianę). Mam nadzieję, że nie rozwaliłeś mostu wiszącego po drodze, bo jak tak, to masz problem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2009 o 11:58, Budo napisał:

/.../

Z tego co pamiętam to musisz wrócić dokładnie tą samą drogą, którą przyszedłeś, aż do
miejsca, w którym będzie ten taran w takiej jaskini (podwieszony na suficie, można nim
rozpieprzyć ścianę). Mam nadzieję, że nie rozwaliłeś mostu wiszącego po drodze, bo jak
tak, to masz problem ;]

Rozwaliłem ale to nic bo z boku jest taki korytarz skalny i po nim przeszedłem. Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2009 o 11:58, Budo napisał:

/.../

Z tego co pamiętam to musisz wrócić dokładnie tą samą drogą, którą przyszedłeś, aż do
miejsca, w którym będzie ten taran w takiej jaskini (podwieszony na suficie, można nim
rozpieprzyć ścianę). Mam nadzieję, że nie rozwaliłeś mostu wiszącego po drodze, bo jak
tak, to masz problem ;]

Raczej: masz łuk linowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2009 o 12:16, zadymek napisał:

Raczej: masz łuk linowy:)



A tam jest o co przyczepić? Ja pamiętam, że zawsze uważałem na ten most, bo nie znalazłem jakoś innej drogi, ale skoro piszesz, że łuk, a Valandil, że dodatkowy korytarz to spoko. Teraz pykam sobie zabójcą na hardzie i jestem w bazie nekromantów, ciężko momentami, ale na szczęście dużo cienia i można większość ziomków wykańczać po cichu. Nie wiem co będzie dalej, bo pamiętam, że było kilka walk z ghulami na otwartej przestrzeni w dzień, a jeszcze takiej nie udało mi się przeżyć xD
btw ghula da się zasztyletować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2009 o 13:25, zadymek napisał:

A spotykasz jakieś zamyślone?


Tak, ale nie próbowałem jeszcze zadźgać od tyłu. Zresztą wróg nie musi być zamyślony, żeby zabić ciosem w plery, działa nawet na tych, którzy cię szukają zwabieni głosami, albo jakimś strzałem z łuku, czy coś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2009 o 14:55, Budo napisał:

> A spotykasz jakieś zamyślone?

Tak, ale nie próbowałem jeszcze zadźgać od tyłu. Zresztą wróg nie musi być zamyślony,
żeby zabić ciosem w plery, działa nawet na tych, którzy cię szukają zwabieni głosami,
albo jakimś strzałem z łuku, czy coś takiego.

Mi się jeszcze taki "nieświadomy" ghul nie trafił. Co więcej, wszystkie zawsze bigają więc o ataku w plecy można zapomnieć. Wydaje mi się też, że widzą w ciemnościach bo nie udoł mi się przed nimi ukryć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Chwilę przed

Spoiler

porwwaniem Leanny przez Arantira

jest taki motyw, że wpadają dwa ghule. Jak ukryjesz się w cieniu, to nie zauważą, będą chodzić i biegać wokół środka komnaty, nie tkną też Leanny. Tylko, że ja je zatłukłem z łuku z cienia (nie zauważyły), nie próbowałem podchodzić, bo jednak większość terenu była oświetlona. Może jeszcze wypróbuję to kiedy indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2009 o 12:29, oskiiq napisał:

Może mi ktoś powiedzieć czemu po każdym wyłączeniu gry kasuje mi statystyki w multi ?


Kiedyś grałem w multi i też tak miałem, z tego powodu nie mam ochoty wracać do MP. :) Nie wiem czemu tak się działo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2009 o 23:56, Nevitro napisał:

Czy u kogoś chodzi multi na Viście Home Edition 64 bit?
I gdzie znajdę patchy do tej gry dla polskiej wersji językowej?

Nie wydaje mi się , żeby wyszły jakiekolwiek patche do Dark Messiah PL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem... jestem w rozdziale 5, windę naprawiłem, wszystko gotowe, ale problem w tym, że jak dźwignię przełączam, to nic a nic nie chce iść w górę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2009 o 19:07, KaRkAsZo napisał:

Mam problem... jestem w rozdziale 5, windę naprawiłem, wszystko gotowe, ale problem w
tym, że jak dźwignię przełączam, to nic a nic nie chce iść w górę...

Problem rozwiązany.
btw. czemu jak mam crash gry to takie kolorowe kropeczki pojawiają się w miejscu uszkodzonego save?

20090812193453

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobra gra.
Jedynie można się przyczepić do liniowości gry i do tego , że jest krótka.
Podobały mi się te interakcje z otoczeniem.
Np. można zwalić beczki na przeciwnika.
Polecam tą grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No domyśl się.
Przecie gra próbuje zapisać się w chwili, gdy proces gry kończy się błędem. Ani save''a, ani poprawnego screenshotu ni ma. Proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować