Zaloguj się, aby obserwować  
Ninja_Seba

Dark Messiah - temat ogólny

3618 postów w tym temacie

Dnia 20.08.2009 o 16:49, ww3pl napisał:

No domyśl się.
Przecie gra próbuje zapisać się w chwili, gdy proces gry kończy się błędem. Ani save''a,
ani poprawnego screenshotu ni ma. Proste.

ajj prawda

anyway, zauqwazyliscie ze w misji gdzie jest sie na statku, aby dostac sie na te wyspe z Cienistym Czerepem, to jak Leanna nas bierze do kajuty, to na scianie jest mapka... Pomorza i Prus! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2009 o 18:36, wioslo95 napisał:

Hej! Nie wiem co teraz robić i gdzie isc. Może ktoś pomóc? Oto screen z zadaniem i moim
położeniem:

Musisz jeszcze raz przejść się tam gdzie zdobyłeś dwa pierwsze klejnoty. Po drodze jest jeszcze trzeci, który pominąłeś. Nie jestem do końca pewien, ale to chyba ten, który jest wysoko na ścianie (tam gdzie atakowało Cię wiele ghuli, pułapki i kamienne schody w dół). Dostać się tam możesz za pomocą łuku linowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć, to znowu ja i znowu nie wiem o co chodzi. :( Oto screen, a mój problem polega na tym, że nie wiem gdzie jest ten wielki pająk. Nigdzie go nie widzę tylko ciągle jakieś małe mnie atakują. Help!

20091003192434

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2009 o 19:25, wioslo95 napisał:

Cześć, to znowu ja i znowu nie wiem o co chodzi. :( Oto screen, a mój problem polega
na tym, że nie wiem gdzie jest ten wielki pająk. Nigdzie go nie widzę tylko ciągle jakieś
małe mnie atakują. Help!

Idź dalej. Dotrzesz do wielkiej komnaty i pająk się pojawi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2009 o 19:34, wioslo95 napisał:

Heh :D. Chyba mózg mi się powoli przegrzewa. Dzięki, tylko jak go teraz pokonać? No trudno
zginę kilka razy, ale się nie poddam!

Taki urok walk z bossami, że musisz znaleźć odpowiedni sposób ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej! Zaraz, zaraz. Trochę się pośpieszyłem z tym postem poprzednim. Jestem w tej samej komnacie i widzę tylko tą drogę prowadzącą do windy. Więc gdzie mam niby iść? Obszedłem tą komnatę, w której znalazłem Leannę z 10 razy i ciągle widzę tylko ścieżkę, którą przyszedłem :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ke?
Uratowałeś Leannę i po drodze nie stanął Ci wielki jak stodoła i niebezpieczny pająk?
Uwolniłeś ją bez żadnych problemów i możesz wrócić do windy?
Dostałeś skill pointy za uratowanie Lenny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2009 o 20:02, windows00 napisał:

Ke?
Uratowałeś Leannę i po drodze nie stanął Ci wielki jak stodoła i niebezpieczny pająk?
Uwolniłeś ją bez żadnych problemów i możesz wrócić do windy?
Dostałeś skill pointy za uratowanie Lenny?

To było tak. Pojechałem windą do loży pająków. Poszedłem w stronę Lenny, po drodze mnie zaatakowało kilka małych pająków. Leanna ciągle drze mordę, że mam się nią nie przejmować, tylko zabić tego olbrzyma. Przeciąłem pajęczyny, które ją pętają. Nie dostałem skill pointów i nie zaatakował mnie wielki jak stodoła pająk. Kurcze, o co tu chdozi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2009 o 20:12, windows00 napisał:

Najwidoczniej jakiś bug...
Załaduj poprzedniego save''a i spróbuj jeszcze raz.

Kurde! Nie moge, no... Załadowałem ponownie i znowu kupa!!! Chyba ją po prostu zabiję i będzie dobrze... A może patch jakiś pomoże, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2009 o 13:21, wioslo95 napisał:

Kurde! Nie moge, no... Załadowałem ponownie i znowu kupa!!! Chyba ją po prostu zabiję
i będzie dobrze... A może patch jakiś pomoże, co?

Możliwe, że zadziała dopiero restart poziomu, ale i wtedy nie ma pewności, że zadziała. Jeśli masz wersję z tanich serii, to żadnego patcha nie dodasz, bo nowych nie ma. Autorzy skończyli proces patchowania zanim gra trafiła u nas do tańszych serii.
Co do Leanny powiem tylko, że nie ma sensu jej zabijać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2009 o 13:21, wioslo95 napisał:

Kurde! Nie moge, no... Załadowałem ponownie i znowu kupa!!! Chyba ją po prostu zabiję

Nie musisz jej zabijać, wystarczy ją olać, to zadanie drugorzędne.

Spoiler

Najwyżej będziesz miał tylko dwa zakończenia do wyboru:)

Dnia 04.10.2009 o 13:21, wioslo95 napisał:

i będzie dobrze... A może patch jakiś pomoże, co?

Nie będzie żadnego patcha.

BTW Na której wersji gry grasz? Steam czy zwykła? Bo na Steamowej takie bugi to standard.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2009 o 17:44, wioslo95 napisał:

Zwykła. Kupiłem ją w Extra Klasyce i jest non- steam.

W takim razie coś masz pochrzanione w plikach gry, warto przeskanować dysk dla pewności ew przeinstalować permanentnie (tylko save''y zachowaj) grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować