Zaloguj się, aby obserwować  
Ninja_Seba

Dark Messiah - temat ogólny

3618 postów w tym temacie

Witam, dzisiaj zrobiłem sobie małą reaktywację Dark Messiaha, więc go zainstalowałem, ale pograć nie zdążyłem. I tu moje pytanie : Czy wybierając ścieżkę maga (a przynajmniej ucząc się czarów, bo każdy kto grał w Dark Messiaha wie, że bez dobywania broni białej nic tu nie osiągniemy) możemy nauczyć się wszystkich czarów ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2010 o 20:04, Asthariel napisał:

Czy do instalacji gry niezbędny jest Steam i połączenie z internetem?

Do multi tak. Jeśli chodzi o single to wydaje mi się, że grałem niedługo po premierze bez Steama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem z zarejestrowaniem na Steam (vide screen). Kiedy wpisuję serial od tyłu (tzn. wspak; tak jest napisane w pomocy technicznej) wywala, że klucz jest nieprawidłowy. O_o Wie ktoś, o co chodzi?

20100820141138

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2010 o 15:02, Solostran napisał:

Jest dokładnie napisane o co chodzi ;) Aktywowałeś kiedyś grę na innym koncie Steam?
Może komuś pożyczałeś?

Przed chwilą (czyt. 2 godziny) z Empiku ją przyniosłem. :P Więc raczej nie pożyczałem. Rozpakowałem, zainstalowałem i próbowałem zarejestrować. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2010 o 15:30, Firefly94 napisał:

Przed chwilą (czyt. 2 godziny) z Empiku ją przyniosłem. :P Więc raczej nie pożyczałem.
Rozpakowałem, zainstalowałem i próbowałem zarejestrować. :P


To wszystko jasne. Empik, i nic więcej nie trzeba mówić. Pójdź do empika i powiedz, że jeden z ich pracowników wziął tą grę i sobie zarejestrował. I popros o nowy egzemplarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2010 o 15:34, Piotrbov napisał:

> Przed chwilą (czyt. 2 godziny) z Empiku ją przyniosłem. :P Więc raczej nie pożyczałem.

> Rozpakowałem, zainstalowałem i próbowałem zarejestrować. :P

To wszystko jasne. Empik, i nic więcej nie trzeba mówić. Pójdź do empika i powiedz, że
jeden z ich pracowników wziął tą grę i sobie zarejestrował. I popros o nowy egzemplarz.

Hmm, trochę, dziwne, bo podwójnie zafoliowana (zamówiłem z empik.com, dlatego podwójnie). Napiszę na maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2010 o 15:40, Firefly94 napisał:

Hmm, trochę, dziwne, bo podwójnie zafoliowana (zamówiłem z empik.com, dlatego podwójnie).
Napiszę na maila.


Przecież jak oni biorą te pudełka to po wykorzystaniu, ponownie je foliują. Pójdź i wymień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2010 o 15:45, Piotrbov napisał:

> Hmm, trochę, dziwne, bo podwójnie zafoliowana (zamówiłem z empik.com, dlatego podwójnie).

> Napiszę na maila.

Przecież jak oni biorą te pudełka to po wykorzystaniu, ponownie je foliują. Pójdź i wymień.

Wątpię, czy mi wymienią akurat w tym empiku, gdyż, jak już pisałem kupiłem na empik.com, wybrałem dostawę do salonu.
No, chyba, że mogę wymienić w każdym. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dark messiah to miodzio ludzie ja w to gram od 2 lat i lekko mi sie znudziło ...a jeśli chodzi o gry to jestem bardzo wymagający to jest jedna z trzech gier w którą gram bardzo długo 3 pożądne gry to
DARK MESSIAH
BLOODY ROAR 2
DRAGON BALL Z BURST LIMIT

zapraszam na śmieszne błędy i akcje w dark messiah
http://www.youtube.com/watch?v=r9RewHTVdck

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mogłby mi ktoś pomóc? Włączam se Dark Messiaha i po filmikach gra się zawiesza. Nic, tylko czarny ekran, bez dźwięku, bez niczego. Gram na lapku z Windows 7 Home Premium. Parametry to Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU T6600 @ 2.20GHz, 4096 mb ram, NVIDIA GeForce G210M. Wie ktoś, o co kaman?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2010 o 22:16, Peter44 napisał:

Ważne pytanie, zna ktoś kod na młot kowalski, bo mam 7 rozdzial a nie moge ognistego
miecza wykuć, bo wyrzucilem mlotek (pomyslalem ze będzie w kuźni)

O ile wiem kody są na wszytko oprócz broni.
Młotek zawsze jest w kuźni, poszukaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie,otóż mam tą grę z CDA. Doszedłem do momentu

Spoiler

Odebrania temu czarodziejowi kamienia. Jak mam uciekac potem i jak mam się skradac? On zawsze mnie wykrywa. Bez względu czy uzyję skradania,czy nie. Są tam zamknięci ludzie, otwieram i się skradam.Potem pisze ,że mam wziąsc kamień.Wziąłem,Ale Jak mam uciekac?Raz mi się tylko udało,a tak to wykrywa,prawie zawsze... Wtedy jak sobie szedłem,czy tam będzie droga? (po lewej stronie od kamienia bodajże.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uciekaj skąd przyszedłeś. Otworzy się nowa droga kanałami. To, że wykryje Cię po zabraniu kamienia nie powoduje automatycznie porażki, chyba, że dasz się zabić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam oryginalnego dark messiah, dobrego kompa, sprawne ramy, zderfagmentowany dysk a mimo to wyskakuje mi błąd mm.exe (dziwne jest to że mogę spokojnie przejść prolog\samouczek a dopiero potem mi wywala "read") proszę o pomoc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

20101105183214

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować