Zaloguj się, aby obserwować  
Ninja_Seba

Dark Messiah - temat ogólny

3618 postów w tym temacie

Dzisiaj włączyłem grę, niby wszystko w porządku, napisy intra po polsku, ale gdy ukazało mi się menu główne gry, wszystko nagle było po angielsku. Jak zmienić język znów na polski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2010 o 16:45, PJ_MW napisał:

Dzisiaj włączyłem grę, niby wszystko w porządku, napisy intra po polsku, ale gdy ukazało
mi się menu główne gry, wszystko nagle było po angielsku. Jak zmienić język znów na polski?

One question: Steam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2010 o 19:17, PJ_MW napisał:

W singlu nie(zresztą i tak mam konto zamknięte).

To chyba cuda jakieś albo zainstalowałeś złą wersję językową, bo inaczej się nie da. Tylko co z tymi filmami...
Jakiś patch czy coś?
Polski język będziesz miał na pewno jak zainstalujesz jeszcze raz polską wersję. Skopiuj tylko save''y, wywal grę i zainstaluj ponownie innej możliwości nie widzę, bo wersji nie da się zmienić ot tak sobie jakimś wpisem w configu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem grę i gdy chcę ją uruchomić w trybie gry wieloosobowej to nic się nie dzieje... włącza się steam i nic, na steamie tej gry nie ma a gdy ponownie klikam aby uruchomić grę w trybie wieloosobowym to nic się nie dzieje, pojawia się "klepsydra" jakby się miało wczytać ale po sekundzie znika i nic...

Tak wgl to jeszcze nie wpisałem kluczu do gry... nic się nie wyświetlało gdzie mógłbym go wpisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2010 o 16:23, crash807 napisał:

Tak wgl to jeszcze nie wpisałem kluczu do gry... nic się nie wyświetlało gdzie mógłbym
go wpisać.

No i masz rozwiązanie: nie zarejestrowałeś gry na Steam. "Games"=> "Activate product on Steam..." wklepać kod, OK i gotowe- ale najpierw to i owo dociągnie z sieci:)

BTW Gdzie "włączasz" ten tryb multiplayer? Menu jakieś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2010 o 19:01, zadymek napisał:

No i masz rozwiązanie: nie zarejestrowałeś gry na Steam. "Games"=> "Activate product
on Steam..." wklepać kod, OK i gotowe- ale najpierw to i owo dociągnie z sieci:)


Dzięki! ^^

Dnia 21.11.2010 o 19:01, zadymek napisał:

BTW Gdzie "włączasz" ten tryb multiplayer? Menu jakieś?


No jak jest pasek startowy to w starcie i we "wszystkich programach" jest zakładka Ubisoft z grami i tam właśnie jest Dark Messiah gdzie są do wyboru dwie opcje - "graj w Dark Messiah of Might and Magic" oraz "graj w Dark Messiah of Might and Magic dla wielu graczy" i miałem na myśli tą drugą opcję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jo. JEstem w pajęczej świątyni i dalej nie mogę sobie poradzić. W pewnym momecie natrafiłem na wąski korytarz, po chwiliściany zaczęły się zbiegać i mnie miażdzyć, wtedy używam łuku linowego i w górę;) Potem mam most i przy nim bramę, a za nią gobliny rzucające w e mnie kamieniami i na tym się kończy. Nigdzie nie mogę znaleźć dzwigni do otwarcia tej bramy. Jak to zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2010 o 17:54, kuki288 napisał:

Jo. JEstem w pajęczej świątyni i dalej nie mogę sobie poradzić. W pewnym momecie natrafiłem
na wąski korytarz, po chwiliściany zaczęły się zbiegać i mnie miażdzyć, wtedy używam
łuku linowego i w górę;) Potem mam most i przy nim bramę, a za nią gobliny rzucające
w e mnie kamieniami i na tym się kończy. Nigdzie nie mogę znaleźć dzwigni do otwarcia
tej bramy. Jak to zrobić?

Napisałem poradnik na takie okazje, ale po opisie nie wiem zbyt dokładnie w którym miejscu szukać. Najlepiej napisz co ci radzi Xana, albo coś o otoczeniu-jakieś podparte posagi, kolumny etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2010 o 19:17, zadymek napisał:

> Jo. JEstem w pajęczej świątyni i dalej nie mogę sobie poradzić. W pewnym momecie
natrafiłem
> na wąski korytarz, po chwiliściany zaczęły się zbiegać i mnie miażdzyć, wtedy używam

> łuku linowego i w górę;) Potem mam most i przy nim bramę, a za nią gobliny rzucające

> w e mnie kamieniami i na tym się kończy. Nigdzie nie mogę znaleźć dzwigni do otwarcia

> tej bramy. Jak to zrobić?
Napisałem poradnik na takie okazje, ale po opisie nie wiem zbyt dokładnie w którym miejscu
szukać. Najlepiej napisz co ci radzi Xana, albo coś o otoczeniu-jakieś podparte posagi,
kolumny etc.


Hmm mogę powiedzieć jeszcze tylko to że szukam tego czerepu i jest to misja gdzie wysiadam na plaży z kobieta i dwoma magami. Zabiłem orków pilnujących świątyni i wszedłem do niej. Teraz dziewczyna proboje zdjąc zaklęcia ochronne z bramy a ja szukam wejscia do ukrytej komnaty.
Jestem na moscie do ktorego prowadził tunel z ruchomymi ścianami które chciały mnie rozgnieść;)

Nic więcej nie potrafię powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2010 o 19:33, kuki288 napisał:

Hmm mogę powiedzieć jeszcze tylko to że szukam tego czerepu i jest to misja gdzie wysiadam
na plaży z kobieta i dwoma magami. Zabiłem orków pilnujących świątyni i wszedłem do niej.
Teraz dziewczyna proboje zdjąc zaklęcia ochronne z bramy a ja szukam wejscia do ukrytej
komnaty.
Jestem na moscie do ktorego prowadził tunel z ruchomymi ścianami które chciały mnie rozgnieść;)

Hmm... Jeśli to
http://ja.gram.pl/upl/blogi/326519/img_wpisy/2008_03/lb%282%29.jpg
jest wspomniana zgniatarka to zapewne gobliny zatrzasnęły ci bramę przed nosem (tak, to bardzo istotna informacja) to musisz najzwyczajniej w świecie wrócić do Leanny (poskarżyć się:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po zainstalowaniu owej gry wszystko działało jak należy, zmeniłem ustawienia graficzne na najwyższe wbrew zaleceniom komputera. Gra się nie zacinała i wszystko generalnie było ok. Lecz gdy następnego dnia chciałem włączyć grę, nie dało się. Po kliknięciu na ikonę pojawia się czarny ekran i wywala mnie do pulpitu. To samo się tyczy multiplayer.Reinstalacja gry nie pomogła.
Co mam robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hejka,

Mam małe pytanko. Nie mam czasu szukać odpowiedzi w tym temacie. Szybkie pytanie i szybka odpowiedź.
Gdzie (i za ile) można kupić Dark Messiaha w Polsce. Na Steamie jest niedostępny w naszym kraju. Z Allegro boję się zamawiać, że klucz będzie lipny.

Pomocy. Mam smaka na tę grę i nie wiem gdzie ją dostać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2011 o 18:01, Pablo1989 napisał:

Było kilka miechów temu w CD-A :P


Tyle to i ja wiem. Ale nie kupuję CD-A.
Czy jak kupię na Allegro gift coda ze steama, to będzie działać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam najnowsze stery i zainstalowałem DM, po prologu gdy już wczyta się następna lokacja wyskakuje mi nieczytelna grafika tzn. widać tylko kontury i nic poza tym. Zainstalowałem patch i teraz wyskakuje mi SecuROM, żebym włożył oryginalną płytkę. (a taka jest wersja z CDA) Cóż czynić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem. Otóż tak:
Co mam robić wtedy gdy na początku jak są reklamy i takie sprawy, potem jak robię SKIP to mam czarne tło i nic się nie dzieje. Dopiero alt+ctrl+del pomaga. Druga sprawa, mapy nie wczytują mi się za pierwszym razem, dopiero za drugim jest w porządku. Jak Mam ładowanie mapy to robi mi się takie Picasso. Co robić? Mam wersję CDA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować