Zaloguj się, aby obserwować  
Ninja_Seba

Dark Messiah - temat ogólny

3618 postów w tym temacie

Witam mam problem :P Mialem otworzyc brame no i otworzylem ( ta brama jest tam gdzie pierszy raz spotykam orki) ale nie wiem jak mam sie wydostac z tego podziemia moze mi ktos napisac jak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy miał ktoś może podobne problemy i może mi ktoś pomóc? Otóż, nie mogę uruchomić gry, gdyż przy starcie, po długim ,,miętoszeniu dysku", nie pokazują się filmiki na starcie, a po dłuższy czasie dysk przestaje w ogóle pracować. Zamiast tego, w tle pokazuje się komunikat o nieznalezieniu pliku graficznego tła (chyba dobrze zrozumiałem treść komunikatu). Mam oryginał, instalowałem wersję angielską. Czy przyczyną tych problemów może być przerwanie ściągania aktualizacji przez Steam?

Co do konfiguracji sprzętowej:
Procesor: Celeron 2,4 GHz
Karta graf.: Radeon 9800SE
Pamięć: 512 MB DDR
Nie jest to najlepszy sprzęt, ale demo działało na nim bez zarzutu.

Liczę na Waszą pomoc (nie mogę się już doczekać możliwości ,,zaszalenia" w tak długo oczekiwaną grę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2007 o 21:01, rogal123 napisał:

Witam mam problem :P Mialem otworzyc brame no i otworzylem ( ta brama jest tam gdzie pierszy
raz spotykam orki) ale nie wiem jak mam sie wydostac z tego podziemia moze mi ktos napisac
jak :D


Gdzieś w tych podziemiach znajdziesz łuk linowy przy zwłokach orka. Dzięki niemu wydostaniesz się dziurą w suficie tam gdzie jest dźwignia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nainstaluj grę korzystając z opcji na dysku instalacyjnym "Naprawa". Nie jesteś jedynym, któremu nie tyle steam, co instalka multiplayera namieszała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK teraz nastepy problem :D jestem na moscie a przedemna jest zamknieta brama a za brama kilka goblinow( wczesniej byla plapka sciany sie przesowaly :D ) co mam teraz zrobic zeby grac dalej?ß

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam błąd co Hopeless, ale nie tylko ten. Inny to to, że ten badziewny steam co chwile mi przerywa uaktualnienie gry. Robie żeby gre uruchomilo i co chwile są jakieś powalone błędy, że mają problem z serwerami. Nawet procenty ściągania nie lecą. Filmików nie ma jak próbuje włączyć grę bez ściągania, potem error, że nie ma pliku z folderu materials/cośtam/cośtam/background(001) czy cuś. Pomocy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2007 o 22:06, rogal123 napisał:

OK teraz nastepy problem :D jestem na moscie a przedemna jest zamknieta brama a za brama kilka
goblinow( wczesniej byla plapka sciany sie przesowaly :D ) co mam teraz zrobic zeby grac dalej?ß

Cofnij się do dzewczyny otworzy ci tajne przejście :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2007 o 22:06, rogal123 napisał:

OK teraz nastepy problem :D jestem na moscie a przedemna jest zamknieta brama a za brama kilka
goblinow( wczesniej byla plapka sciany sie przesowaly :D ) co mam teraz zrobic zeby grac dalej?ß

Wróć do sa;i głównej i porozmawiaj z Leanną. "Przypuszczam, że gdy to zrobisz, będziesz wiedział co dalej" (że tak Phenriga sparafrazuje :P).

BTW
Zacząłem trzecią rozgrywkę ^^
Tym razem jestem niewidocznym Asasynem. Fajnie tak podejść po cichu do wroga i unieszkodliwić jego tętnice xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2007 o 12:44, IMPERATOR1990 napisał:

> Zazwyczaj jak ktoś ma problemy z zacięciem w fabule gry to sięga do poradnika dołączonego
DO
> ORYGINALNEJ GRY. A jaką ty masz?
Specialnie zajerestrowałem GRĘ!!!!!!!!!!! żeby ci udowodnić !!!!
sceenshot !
----------------
a tak przy okazji po to jest ten forum żeby zadawać takie pytania jaką ja zadałem w poprzednim
poscie!
i co cię obchodzi jaką ktoś ma grę ?!?
to nie twuj interes
pozatym regulamin zabrania lekramowania piratów

No to mi udowodniłeś. A tak w ogóle to mnie obchodzi jaką masz grę w związku z pytaniem, bo wiadomo, że z piratami to różnie bywa, a oryginałem to może się przynajmniej pomoc techniczna zająć. I nadal podtrzymuję aktualność tekstu o poradniku dołączonym do gry. Fakt, jest to forum, ale czy nie łatwiej po prostu sięgnąć i przeczytać?
I jeszcze jedno,odnośnie pirackich kopii, nie wolno " wspominać o", a co dopiero reklamować(zwłaszcza na tym forum hehe).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2007 o 21:09, otc napisał:

> Witam mam problem :P Mialem otworzyc brame no i otworzylem ( ta brama jest tam gdzie pierszy

> raz spotykam orki) ale nie wiem jak mam sie wydostac z tego podziemia moze mi ktos napisac

> jak :D

Gdzieś w tych podziemiach znajdziesz łuk linowy przy zwłokach orka. Dzięki niemu wydostaniesz
się dziurą w suficie tam gdzie jest dźwignia.

Akurat! Łuk linowy powinien był zabrać zanim zlazł do podziemi, nie przypominam sobie, że taki łuk był również w podziemiach(najprawdopodobniej w całej grze nie ma drugiego takiego ale głowy nie dam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2007 o 23:33, Hopeless napisał:

Dzięki za sugestię. Jutro sprawdzę, czy to pomoże.

Naturalnie, tak w ogóle to są 4 zakończenia, po dwa dla każdego wariantu "towarzyszki", czyli dla końcówki z Leanną i Xaną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A skoro już zawadzłem dzisiaj/wczoraj o forum to może dodam coś odnośnie kontynuacji moich problemów z poziomem trudności.
Pamiętam, że kilka osób pisało, że na Średnim to taki np ghul bierze 12HP jak się ma zbroję 2 AP. Jak na to, że mam 4-kę i biorą 35HP. To nie tak do końca prawda. Owszem gram na Średnim poziomie trudności, i obrywam jakbym grał na Hard''dzie ale tylko do czasu Prologu''u. Tutaj jakby gra znalazła rozum i potwory zadają takie obrażenia jak pisaliście(cao ja piszę, gra jaby się odmieniła, nawet Wampirzy Lord nie jest taki trudny).
Sprawdziłem nawet na różnych zbrojach(2,3 i 4) i... jakby nagle coś znaczyły. Więc to chyba oznacza, że przez większość leveli miałem coś pochrzanione z grą. Sprawdziłem i cofnąłem się do Miasta w Ogniu, no i tu znowu zbroja jakby nie istniała, to na pewno problem z plikami gry, może po reinstalacji gry zobaczę różnicę?

Co poradzicie, nadaje się takie coś do Pomocy Technicznej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPOILER

Dnia 09.02.2007 o 01:31, IMPERATOR1990 napisał:

Czy zabicię Leanny w rozdzale chyba 8 po uratowaniu jej z śieći pająka
zmieni końcowy filmik gry ???

Filmik końcowy będzie ten sam, tylko kwestie bohaterów będą inne (no i jeśli zostawiłeś sobie Xanę, to ona będzie zamiast Leanny). Ogólnie zakończenia są na jedno kopyto, co psuje trochę obraz gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja mam jeszcze 1 problem z grą mianowicie STEAm przestał mi działać
jeszcze raz go zainstalowałem i nic to nie zmieniło :/
na dole jest ten błąd

a co do samej gry sprawdzał ktoś czy możliwe jest uratowanie Lenny z sieci pająka a później nie oczyścić sie zabić ją i wrócić się oczyścić do kościoła ? Teoretycznie jest to możliwe tylko nie mam teraz jak tego sprawdzić :)

20070209140057

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem cyz na screanie cos widac ale nie widzialem jak go zrobic :d zeyb bylo cos widac :d Wiec mam problem nie wime jak wspinac sie dalej... moze mi ktos pomoc ??

20070209145322

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 14:54, rogal123 napisał:

Nie wiem cyz na screanie cos widac ale nie widzialem jak go zrobic :d zeyb bylo cos widac :d
Wiec mam problem nie wime jak wspinac sie dalej... moze mi ktos pomoc ??

Pajęcza świątynia :)
Ze sceenshota widzę że masz 0% widoczność
Użyj łuki z liną :]

20070209184548

20070209184632

20070209184750

20070209185021

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować