Zaloguj się, aby obserwować  
Ninja_Seba

Dark Messiah - temat ogólny

3618 postów w tym temacie

Sprawdza, czy z plikami gry wszystko w porządku.. rozumiem, że grę przeinstalowywałeś, ale jednak może to pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem, zamuliłem się w 6 rozdziale na początku przed wejściem do komnaty z czaszką ciemności(dziura, kupa zombi itp) i zabardzo nie wiem jak dalej przejść ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2007 o 19:10, donaan napisał:

Mam pewien problem, zamuliłem się w 6 rozdziale na początku przed wejściem do komnaty z czaszką
ciemności(dziura, kupa zombi itp) i zabardzo nie wiem jak dalej przejść ;]

Pozbądź się wszystkich zombiaków, po lewej masz komnatę z Księżycowym Jedwabiem w ścianie (uważaj na pułapkę). Jak będziesz miał już Księżycowy Jedwab to podejdź do kraty i spójrz w górę. Zobaczysz drewnianą belkę do której przyczepiony jest łańcuch. Wyciągnij łuk liniowy i strzel w belkę. Po linie wespniesz się do pomieszczenia z posągiem pająka (Spiders Tatoo ^^ ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2007 o 19:57, windows00 napisał:

Pozbądź się wszystkich zombiaków, po lewej masz komnatę z Księżycowym Jedwabiem w ścianie (uważaj
na pułapkę).

No właśnie jak przejść tą pułapkę ?? ^^ jak tam wchodzę to niestety zostaje zabity(przebity?) ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2007 o 21:32, donaan napisał:

No właśnie jak przejść tą pułapkę ?? ^^ jak tam wchodzę to niestety zostaje zabity(przebity?)
;]

1) Złap coś z komnaty głównej i rzuć do komnaty (za pomocą magii albo siłą mięsni ;]).
2) Rozpędź się i przeskocz nad pułapką (powinieneś to przeżyć...)
3) Użyj czaru telekinezy na Księżycowym Jedwabiu, by go przyciągnąć (KJ automatycznie "wskoczy" do ekwipunku).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.03.2007 o 00:37, windows00 napisał:

1) Złap coś z komnaty głównej i rzuć do komnaty (za pomocą magii albo siłą mięsni ;]).
2) Rozpędź się i przeskocz nad pułapką (powinieneś to przeżyć...)
3) Użyj czaru telekinezy na Księżycowym Jedwabiu, by go przyciągnąć (KJ automatycznie "wskoczy"
do ekwipunku).

Dzięki już patrze ;] przeskakiwać probowałem ale jakoś mi nie wyszło ^^, akurat mam wolne ptk nauki a wojem jestem 100% więc się telekinezy nauczę przy okazji..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2007 o 12:59, donaan napisał:


> 1) Złap coś z komnaty głównej i rzuć do komnaty (za pomocą magii albo siłą mięsni ;]).

> 2) Rozpędź się i przeskocz nad pułapką (powinieneś to przeżyć...)
> 3) Użyj czaru telekinezy na Księżycowym Jedwabiu, by go przyciągnąć (KJ automatycznie
"wskoczy"
> do ekwipunku).
Dzięki już patrze ;] przeskakiwać probowałem ale jakoś mi nie wyszło ^^, akurat mam wolne ptk
nauki a wojem jestem 100% więc się telekinezy nauczę przy okazji..

Numer z pierścieniem Feniksa też może przejść :)))
Ale najprościej to jednak przeskoczyć, z rozpędu oczywiscie(wystaczy 1m rozbieg).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2007 o 22:37, zadymek napisał:

Numer z pierścieniem Feniksa też może przejść :)))

Ewentualnie można wkopać tam jakiegoś zombiaka xD
Dlatego lubię sp w DM ^^

Dnia 17.03.2007 o 22:37, zadymek napisał:

Ale najprościej to jednak przeskoczyć, z rozpędu oczywiscie(wystaczy 1m rozbieg).

Najprościej - tak, ale czy najprzyjemniej? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem teraz w 7 rozdziale u goblinów, znalazłem lightning shield, fajne daggery, a podobno jest jeszcze earthfire shield, w którym miejscu?;] bo znalazłem ukryte pomieszczenie ale nie mam pomysłu jak się tam dostać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze taka fajna gra a mi się tnie, nie pod względem graficznym tylko zżyna mi dysk:-/ Tak jak to było w przypadku Gothica 3. Pewnie dlatego, że mam 1gb ram:( A na dokupienie nie mam szans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby ta była dłuższa to by wymiatała już zupełnie.. Nie spotkałem się w grach z taką ciekawą fizyką walki, w oblivionie zwyczajnie mnie to wkurzało a tutaj jeśli nie walczyłem to była nuda ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Pewnie dlatego, że mam 1gb ram:( A na dokupienie nie mam

Dnia 19.03.2007 o 18:44, Carl92 napisał:

szans.


Ja mam Athlona64 3200+, 1GB Ram i 7950GT. Tylko czasami, naprawdę bardzo rzadko mam ścinki na pół sekundy. Gram na maxiora w 1280x1024 AAx4. 1GB Ramu wystarczy, lepiej mieć dobrą kartę graficzną do tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem - ukańczam misję treningową. Następuje filmik, po którym ładują się "Bramy Solstheim". Kiedy pasek ładowania zbliża się do końca, zostaję wyrzycony do pulpitu a w menadżeże zadań okazuję się, że DMoM&M nie odpowiada.
Co to może być i jak to można "wyleczyć"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2007 o 18:44, Carl92 napisał:

Kurcze taka fajna gra a mi się tnie, nie pod względem graficznym tylko zżyna mi dysk:-/ Tak
jak to było w przypadku Gothica 3. Pewnie dlatego, że mam 1gb ram:( A na dokupienie nie mam
szans.

I don''t think so...
Ja przy 1 GB RAMu śmigałem na high i nie było żadnych problemów. Podaj resztę podzespołów, bo RAM na pewno nie jest winą takiego działania (a na pewno nie główną przyczyną).

@ donaan
Gdyby była dłuższa mogłaby (ale nie musiałaby) się znudzić. A tak mamy przyjemną gierkę, która nie jest aż tak bardzo krótka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No mój komp AMD Athlon 2500+, Geforce 7600GS Gigabyte 1 ram. Tylko w tym jest rzecz, że demko chodziło bez zarzutu bez ścin dysku. I to na maks detalach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LUDZIE mam zamiar gre kupic jest sssuupperr !!!!! i jak bedzie dzialac na sprzecie AMD SEMPRON{tm} 2400+ 1.67 GHz,512 MB RAM Bedzie mi sie ciac prosze o odpowiedz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki sam procesor i 768 MB RAM i chodzi całkiem płynnie na high na karcie Ati Radeon 9550 256 MB 128 bit... Byłoby nam łatwiej określić płynność działania gry na Twoim komputerze, gdybyś podał również model karty graficznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować