Zaloguj się, aby obserwować  
Ninja_Seba

Dark Messiah - temat ogólny

3618 postów w tym temacie

Dnia 19.03.2007 o 19:38, Tajemnic napisał:

Mam problem - ukańczam misję treningową. Następuje filmik, po którym ładują się "Bramy Solstheim".
Kiedy pasek ładowania zbliża się do końca, zostaję wyrzycony do pulpitu a w menadżeże zadań
okazuję się, że DMoM&M nie odpowiada.
Co to może być i jak to można "wyleczyć"?


Powiem tylko tyle, że mój kolega ze stancji, który ściągnął pierwotną wersję 1.0, miał identyczny problem ^_^ Wyśmiałem go, bo kilka nocy poświęcił na zdobycie tejże gry. CD-Projekt wydał ją u nas z patchem, więc wnioski wyciągnij sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.03.2007 o 19:10, MateoKiszlo napisał:

Powiem tylko tyle, że mój kolega ze stancji, który ściągnął pierwotną wersję 1.0, miał identyczny
problem ^_^ Wyśmiałem go, bo kilka nocy poświęcił na zdobycie tejże gry. CD-Projekt wydał
ją u nas z patchem, więc wnioski wyciągnij sam.

Wiem już co było źle :) Mój wygaszacz ekranu. Serio. Aktywował się za wcześnie (miałem nastawiony na 1 min) a potem nie mogłem już wrócić do gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie sprawdzałem w wymaganiach w sklepie.gram.pl i pisze tam że obsługiwane są karty radeona z seri 9000 i X ale jakoś nie jestem do końca pewien jak to będzie chodzić na radeonie 9250... więc jeśli ktoś może pomóc to byłbym wdzieczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ok sprawdziłem demko nawet nieźle chodzi jakbym miał więcej ramu to by sie mi nie cieło na maksymalnych ustawieniach graficznych ;] czyli jakby co można pograć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2007 o 16:05, Zebek napisał:

Hi
Zakupilem Dark Messiah
Czy sa jakies patche do instalownia i gdzie mozna je znalezc???

Dla jednych to zabrzmi dobrze dla innych...inaczej, ale jedyny sposób na updatowanie DM to STEAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2007 o 18:43, Araondoion napisał:

Do jasnej ciasnej! nakład wyczerpany! :/ Dajcie wiecej!


CDP!

Dołączam się do prośby. Dajecie śmiesznie małe ilości egz. gry - i mówicie, że to promocja... Mi to wygląda na wyprzedaż :(.

Mam nadzieję, że do czwartku uda wam się *dostarczyć* gry na czas... No chyba, że jeżeli zamówię teraz, za kilka tygodni cena będzie taka jak teraz :].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Male pytanie
Na okladce znajuje sie klucz rejestracyjny??
do czego on sluzy???
Zaintalowalem gre i ani razu mnie o niego nie zapyta
Jakies sugestie????
l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie chodzi Ci o klucz rejestracji elektronicznej na gram.pl , to masz na myśli klucz do rozgrywek sieciowy. Takowy będziesz musiał wpisać przed instalacją multiplayera, w programie steam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2007 o 18:55, KrisK91 napisał:

> Do jasnej ciasnej! nakład wyczerpany! :/ Dajcie wiecej!

CDP!

Dołączam się do prośby. Dajecie śmiesznie małe ilości egz. gry - i mówicie, że to promocja...
Mi to wygląda na wyprzedaż :(.

Mam nadzieję, że do czwartku uda wam się *dostarczyć* gry na czas... No chyba, że jeżeli zamówię
teraz, za kilka tygodni cena będzie taka jak teraz :].


hej gre mozna bylo zamawiac przez 3 dni od czasu startu promocji. czemu nie zamowiles wtedy? skad wiesz ze byla smieszna ilosc egzemplarzy. moze poprostu wszyscy sie na ta gre rzucili :) CDP - fajna promocja. wiecej takich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie włancza mi sie gra tylko wyskakuje mi bład Cant open background image ''materials/console/background01.vtf'' - co ja mam zrobic zeby nie miec teego błedu i grac gre mam orginalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam jeden problem z grą... niby nic wielkiego, ale trochę psuje zabawę. Bo zamiast filmików widzę prostokąt z jedną przekątną tzn. obczajacie przekreślony. Oryginał, ja chce filmiki!!:P Może jakiegoś kodeka nie mam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się zatrzymałem w piątym rozdziale. Nie z powodu trudności ,a nudy. Mniej więcej wtedy się znudziło. Jeszczę wrócę do tej i gry i pobawię się w multi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2007 o 13:39, Bruttus napisał:

Nie włancza mi sie gra tylko wyskakuje mi bład Cant open background image ''materials/console/background01.vtf''
- co ja mam zrobic zeby nie miec teego błedu i grac gre mam orginalna.


Miałem to i tylko scandisc i reinstalacja gry pomogły, choć generalnie ten błąd nie dotyczy samej gry a raczej uszkodzenia Windy i to tej partycji należy się pełen skan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zacząłem grę, jestem w 3 rozdziale, ale mam dość tego , że nie mogę podnieść żadnej rzeczy (ew mogę wymienić broń) ani nawet zużyć skill pointsów. Wie ktoś czemu tak mi się dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2007 o 20:10, ZDUNAS napisał:

Ja też mam jeden problem z grą... niby nic wielkiego, ale trochę psuje zabawę. Bo zamiast filmików
widzę prostokąt z jedną przekątną tzn. obczajacie przekreślony. Oryginał, ja chce filmiki!!:P
Może jakiegoś kodeka nie mam?


mam ten sam problem jakbyś mógł to podaj swoją kartę graficzną ok ? bo ja mam stary model dokładnie to Radeona 9250 i są że to przez to ale nie jestem specjalistą i prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować