Zaloguj się, aby obserwować  
Ninja_Seba

Dark Messiah - temat ogólny

3618 postów w tym temacie

Ja miałem podobny problem ze sztyletami - miałem tylko jeden, w drugiej pięści było wielkie nic. Pomagało podniesienie jakiegoś przedmiotu (co u Ciebie jest niemożliwe) lub dobicie przeciwnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2007 o 08:18, WorldWar3PL napisał:

Ja miałem podobny problem ze sztyletami - miałem tylko jeden, w drugiej pięści było wielkie
nic. Pomagało podniesienie jakiegoś przedmiotu (co u Ciebie jest niemożliwe) lub dobicie przeciwnika.

LordOfUndeads ma innego rodzaju problem... To o czym Ty mówisz to swoiste "fatality" zabójcy - sposób na dobicie. Kiedy masz pełen pasek adrenaliny albo przeciwnik ucieka, możesz w niego rzucić sztyletem i w takiej sytuacji operujesz tylko jednym sztyletem.

@ LordOfUndeads
Próbowałeś przeinstalować grę? Nie mam innego pomysłu co do tego problemu... Skopiuj sobie save''y (dla bezpieczeństwa, niby zapisują się w innym miejscu, ale lepiej "dmuchać na zimne") i przeinstauj grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tu się nie zgodzę. Błąd ten bardzo często występował u mnie nie po rzucaniu sztyletem, a po dobijaniu przeciwnika lub po prostu podczas walki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2007 o 14:38, WorldWar3PL napisał:

Tu się nie zgodzę. Błąd ten bardzo często występował u mnie nie po rzucaniu sztyletem, a po
dobijaniu przeciwnika lub po prostu podczas walki.

W takim razie zwracam honor. Nie spotkałem się z takim problemem, więc pomyślałem, że to zwykłe "fatality".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.04.2007 o 13:27, windows00 napisał:

@ LordOfUndeads
Próbowałeś przeinstalować grę? Nie mam innego pomysłu co do tego problemu... Skopiuj sobie
save''y (dla bezpieczeństwa, niby zapisują się w innym miejscu, ale lepiej "dmuchać na zimne")
i przeinstauj grę.


Rozpocząłem grę od nowa i już wszystko dobrze, ale swoją drogą dziwny błąd.
Teraz mam problem innej natury. Jestem w 3 rozdziale, po gonieniu ghoula (?) i walki z czarnymi wróciłem znowu na te dachy i nie wiem gdzie iść. Pomoże ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2007 o 15:59, LordOfUndeads napisał:

/ciach/

Na samym końcu powinieneś zobaczyć parę okien. Musisz z nich zeskoczyć, a dalej będziesz wiedział co robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2007 o 16:46, LordOfUndeads napisał:

A gdzie jest "sam koniec"? Najdalej dochodzę do takiego "poddasza" z zamkniętym wejściem na
dół. Zeskoczyć ...w dół?

Hm... Jak sobie tak przypominam, to każde poddasze przebiegałem i nie musiałem schodzić w dół. Zawsze są dwie drogi - jedna, którą wchodzisz i druga, którą wychodzisz z poddasza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Błądzę po tych dachach z toporem i szukam miejsca, o które Ci chodzi. Obecnie udało mi się dotrzeć do komnaty z drzewem i ogniskiem (początek rozdz. 3). W którą stronę mam iść? Jakieś inne wskazówki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prosze o pomoc
jestem w 5 rozdziale i zabiłem tego smoka i nie wiem co zrobić w poradniku pisze coś o otwartym przejściu przez tą Leanne ale ona siedzi za głazami i tylko coś gada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W takim razie poczekaj, aż skończy coś tam gadać :-) Z tego co pamiętam później albo musisz wskoczyć w jakąś dziurę w ziemi obok niej (chyba, że zrobiłeś to wcześniej) lub przejść pod bramą którą zdołała ona podnieść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2007 o 13:20, WorldWar3PL napisał:

W takim razie poczekaj, aż skończy coś tam gadać :-) Z tego co pamiętam później albo musisz
wskoczyć w jakąś dziurę w ziemi obok niej (chyba, że zrobiłeś to wcześniej) lub przejść pod
bramą którą zdołała ona podnieść.


dzięki za starania ale to nei byłą brama a cała sytuacja byłem bugiem ;p przeszedłem jeszcze raz ten etap i mi sie udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory przeszedłem DM trzy razy - za każdym razem magiem :P
Mimo, że każda rozgrywka była fajna, dopiero z trzeciej czerpałem prawdziwą przyjemność. Przez większość czasu bowiem rzucałem w przeciwników przedmiotami z pomocą telekinezy :) Nie przypuszczałem, że taką frajdę może dać ciskanie w orki kamiennymi posągami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2007 o 19:06, LordOfUndeads napisał:

Jestem na końcu rozdziału 7 i xana coś mi gada o formie demona, ale ja nic o tym nie wiem...
Wie ktoś jak zmienić formę?

Jest taka akcja, Zdolność Specjalna to jest to, poszukaj w ustawieniach klawiatury.

PS Nie spodziewaj się cudów, w tej postaci życie leci na łeb, na szyję a jedynym sensownym atakiem jest ogon. Pierwszą walkę, w której już zdobędziesz oręż i tak łatwiej przejść na kopach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2007 o 19:06, LordOfUndeads napisał:

Jestem na końcu rozdziału 7 i xana coś mi gada o formie demona, ale ja nic o tym nie wiem...
Wie ktoś jak zmienić formę?

W ustawieniach domyślnych za przemianę w demona (i powrót do własnej postaci) odpowiada klawisz "v". Podobnie jak zadymek, niezbyt dobrze oceniam ten dodatek. Uważam, że to "bajer" wrzucony na siłę, by urozmaicić grę. Jest może efektowny, ale nie jest efektywny, więc korzystanie z niego się nie opłaca. Na szczęście długo się tak męczyć nie będziesz musiał ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem techniczny z grą mianowicie kiedy powinien być filmik np. na końcu gry to ja mam prostokąt z jedną przekątną i dźwięk żadnego obrazu nawet logo Ubisoftu mi sie nie pokazuje ;/
Prosze o pomoc ponieważ większa część fabuły zawarta jest w tych właśnie cut scenkach
Tu nie chodzi o kodeki ponieważ gdy zainstalowałęm u brata to filmiki działały a mam takie same kodeki jak on.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować