Zaloguj się, aby obserwować  
urejo

SAW 3 (PILA 3)

17 postów w tym temacie

Witam Wszystkich .

Co sadzicie o kolejnej czesci Pily ?? Zdego co wiem jest juz do sciagniecia jezeli moze juz ja zescie widzieli moze podzielicie sie wrazeniami ?( prosze tylko nie mowcie jak sie zakonczy ;) )
Z wielu zrodel dowiaduje sie ze ma byc to najkrwawsza czesc pily co wy o tym sadzicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MAR Cinek
Jakbys zauwazyl napisalem tylko ze slyszlaem o tym ze film jest dostepny . Osobiscie czekam na premiere w kinie . Pozatym Chodzi mi o wrazenia z filmu i o tym co myslicie o nowo powstalej czesci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja słyszałem ze podobno gdziestam niepamietam ze ludzie wymiotowali na tym filmie i mam nadzieje ze film jest warty ogladniecia obie czesci były Wypasione :) zeby był to horror jak jak za dawnych lat freedy dawno juz niebyło horroru z klimatem i ze strach nas trzymał w objeciach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2006 o 17:34, urejo napisał:

MAR Cinek
Jakbys zauwazyl napisalem tylko ze slyszlaem o tym ze film jest dostepny . Osobiscie czekam
na premiere w kinie . Pozatym Chodzi mi o wrazenia z filmu i o tym co myslicie o nowo powstalej
czesci.


W takim razie wiedząc, że dostępny jest tylko piratom, nie powinieneś pytać Forumowiczów, co o nim sądzą. Tutaj wszyscy są grzeczni, dobrze ułożeni itd. ;) . I piractwo nie jest mile widziane.

Co do samej serii: ja nie oglądam horrorów w ogóle. Takich z rodzaju "muahaha, kreeew, buahahaha, yhyhyhy, chlastu, chlastu, nie masz palców jedenastu, ahahaha" tym bardziej (nie mówcie, że gadam głupoty, że w tym filmie chodzi o co innego, ja tylko uogólniam). Słyszałem jakieś gadanie, że tu idzie o psychologiczne aspekty, coś... Uciąć sobie rękę na żywca czy zginąć inaczej, eee... nie wiem, nie interesuje mnie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2006 o 17:40, Taykun napisał:

Ja słyszałem ze podobno gdziestam niepamietam ze ludzie wymiotowali na tym filmie i mam nadzieje
ze film jest warty ogladniecia obie czesci były Wypasione :) zeby był to horror jak jak za
dawnych lat freedy dawno juz niebyło horroru z klimatem i ze strach nas trzymał w objeciach...


To bodajze w angli bylo . Ale watpie zeby byl az tak mocny ;) wydaje mi sie bardziej ze to byli ludzie o slabych nerwach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2006 o 17:42, urejo napisał:

To bodajze w angli bylo . Ale watpie zeby byl az tak mocny ;) wydaje mi sie bardziej ze to
byli ludzie o slabych nerwach :)


No pewnie masz racje ale wolałbym zebys jej nie miał:))) heheh

Film jest dostempny w sieci ale ja wole go w kinie ogladnac z ferajna sie wybrac i zmelanzowac sie troche hehe

prucz Władcy Pierscieni i StarWarsa niepamietam zeby naspempne czesci dawały rade pierwsze bo zazwyczaj jest zawsze najlepszanp.matrix bo go skopali na maksa moim zdaniem:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2006 o 17:52, Taykun napisał:

> To bodajze w angli bylo . Ale watpie zeby byl az tak mocny ;) wydaje mi sie bardziej ze
to
> byli ludzie o slabych nerwach :)

No pewnie masz racje ale wolałbym zebys jej nie miał:))) heheh

Film jest dostempny w sieci ale ja wole go w kinie ogladnac z ferajna sie wybrac i zmelanzowac
sie troche hehe

prucz Władcy Pierscieni i StarWarsa niepamietam zeby naspempne czesci dawały rade pierwsze
bo zazwyczaj jest zawsze najlepszanp.matrix bo go skopali na maksa moim zdaniem:/


Z tym melanzowaniem to uwazaj bo jezeli film jest tak mocny albo masz slabe nerwy to moga i Ciebie wywiesc karetka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2006 o 17:57, urejo napisał:

Z tym melanzowaniem to uwazaj bo jezeli film jest tak mocny albo masz slabe nerwy to moga i
Ciebie wywiesc karetka :P



na luzie 5 piwek to mało jak dlamnie dopiero sie budze mam taki łeb przydobrych porywach na ipreze zabieram 15 piwek dla siebie a ja melanzuje co dziennie prawie odpoczynek i melanz takich mam kumpli i ich mase mam...A nerwy mam stalowe i chciałbym zeby film był warty tego SAW III rulez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta, ciekwae, komu się teraz narażę, ale, wybaczcie, nie rozumiem, skąd się wzięła popularność tego ze wszech miar przeciętnego filmiszcza. I o ile część pierwsza jeszcze zachowywała chociaż odrobinę sensu, o tyle dwójka to już była żenująca maskarada, polegająca na wymyślaniu coraz to bardziej wymyślnych pułapek, na dodatek okraszona pożal się boże, pseudopsychologicznymi rozważaniami o relacjach na linii tatuś - synek....

Fakt jest faktem, producenci trzeciej części mając świadomość, że trudno im będzie sprzedać kolejną część filmu, puścili w obieg informację, jakoby podczas pokazów kolaudacyjnych, ludzie mdleli, wymiotowli i takie tam siamto i owanto... Jeśli o poziomie filmu ma decydować ilość "puszczonych pawii" to ja dziękuję, postoję.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piła, moim zdaniem, jeden z najleszych filmów jakie kiedykolwiek widziałem =D. Jestem bardzo wdzięczny Panu, który był taki wspaniały i wymyślił taki, właśnie film ;). Kiedy pierwszy raz oglądałem pierwszą część i zobaczyłem końcówke to przez kilka dni chodziłem i przeżywałem to zakończenie :PP Druga część nie była, aż tak dobra jak pierwsza, ale tez mi się podobała. Co do 3 to jeszcze nie oglądałem, ale widziałem ziwastuny. Wydaje mi się, że 3 odsłona też będzie niczego sobie, no ale nie wiadomo bo nowy reżyser to cała wizja filmu może być inna ... Ale mam nadzieję, że będzie tak dobra jak 2 poprzednie :)

SAW SAW SAW SAW SAW SAW SAW SAW SAW SAW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A moim zdaniem nie bedzie rewelacji. Jedynka byla zaskakujaca, oryginalna i blyskotliwa. To byl film jakich malo, mial sens i dawal po mozgu. Dwojka byla biedna. Probowaly chlopaki znow zaskoczyc, z tym, ze tym razem wszyscy spodziewali sie juz, ze beda zaskoczeni. Produkcja kolejnych czesci to tylko zerowanie na sukcesie jedynki i ot. Wzieli by sie lepiej za film w swiecie W40k. Co nie zmienia faktu, ze na Pile 3 sie wybiore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JIGSAW NA KOŃCU ZOSTAJE ZABITY CHAINSAWEM, DOSTAJE W SZYJĘ I SIĘ WYKRWAWIA ALE OSTATKIEM SIŁ WŁĄCZA OSTATNIEGO W SWOIM ŻYCIU QUESTA, NIE ZOSTAJE ON JEDNAK WYKONANY I ŻONA GŁÓWNEGO BOHATERA GINIE PRZEZ WBICIE W JEJ TWARZ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować