Zaloguj się, aby obserwować  
natanadler

Czy komus udało się kupić dzisiaj gry z rewolucji cenowej cenegi:)

21 postów w tym temacie

Dnia 18.11.2005 o 19:28, natanadler napisał:

Jak wyżej ja obskoczyłem 3 empiki w Warszawie i nic. A ktoś mówił że polepszają obsługe klienta.

To wal do Cenegi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2005 o 21:59, Podpułkownik napisał:

Lepiej nie pisz o Cenedze bo to będzie reklama konkurencyjnego Wydawcy Gier :)


A od kiedy pisanie o konkurencji jest tu zabronione?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2005 o 23:39, Vilmar napisał:

> Lepiej nie pisz o Cenedze bo to będzie reklama konkurencyjnego Wydawcy Gier :)

A od kiedy pisanie o konkurencji jest
tu zabronione?

ok skoro chcecie to piszcie już się nie wtrącam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaka raklama ?
To [...] i tyle !

Według mnie zawalają wszystko po kolei jak leci, nie liczą się z klientami !
Ja na UFO ostatneczne starcie czekam już od tygodnia, moja dziewczyna pracuje w Media markt i powiedziała mi że kolesie z Cenegi olali nawet odbiorców mówiąc najpierw że będzie 18ego a potem nabrali jak zawsze wody w usta.

Żałośni są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2005 o 12:59, upiordliwy napisał:

A najlepiej nie zamawiajcie w ogóle:)))


Nie wyobrazam sobie nie zagrac w close combat, grałem w full spectrum warrior i mi się za bardzo nie podobała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2005 o 12:43, KeMoT-1977 napisał:

To [...] i tyle !

Krytyka też ma swoje granice, a takim językiem na tym forum posługiwać się nie można, dlatego dostajesz status Bumelanta...

A Still Life przed chwilą w MM kupiłem. UFO też było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Pozwolę sobie zacytować swoja wypowedz z serwisu Gry-Online.pl:
http://www.gry-online.pl/s043.asp?ID=4430043&N=1

Co do obecności Rewolucji Cenowej na polkach.
Gry wyjechaly z naszego magazynu w czwartek.
Teoretycznie powinny być więc dostępne w większości sklepów od piątku (wczoraj), a na pewno już dzisiaj.
Jak sie domyślacie naklady Rewolucji Cenowej sa ogromne stad i akcja logistyczna na wielką skale.
Stąd też moglo sie zdażyć, iż gdzieś Rewolucji zabraklo (problemy z kurierem) lub sklep nie zdążyl jej wystawić na polki.

Nie zmienia to faktu, iz gry dostępne są w sklepach w cenie 29,90 PLN, a wg. naszych informacji w niektórych Empikach organizowane są już zapisy na Ufo i Still Life, gdyz towaru już brakuje. Od przyszlego tygodnia zaczynamy najprawdopodobniej doprodukcję.

Pozdrawiam,

Adam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja wczoraj byłem w Empiku w galerii mokotów i faktycznie sprzedawcy robili zapisy na UFO. Nie chciałem czekać wieć z Galerii pojechałem do Cenegi (to rzut beretem) i były już dostępne wszystkie gry. żebyście widzieli tą wysyłkę ze sklepu internetowego cenegi. Jak na moje oko to było tam ze 400 paczek, to robi wrażenie. Kupiłem wczoraj w Cenedze UFO, Still LIFE, Stalingrad (i dostałem film stalingrad gratis:)) i wszystkie nie po 29,90 a po 24,90:))
Cenega is the best:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2005 o 14:03, kNOT napisał:

> To [...] i tyle !
Krytyka też ma swoje granice, a takim językiem na tym forum posługiwać się nie można, dlatego dostajesz
status Bumelanta...

A Still Life przed chwilą w MM kupiłem. UFO też było.

U nie w empiku w częstochowie też są i to jescze na takim fajnym stojaczku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dopiero dziś udało mi się dostać UFO ostatnie starcie które było zaplanowane i wszem obwieszczane przez Cenegę na 18ego ! a dokładnie mówiąc moja dziewczyna dostała to dopiero w Warszawie ( dziś była tam na delegacji ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Krakowskim Empiku od trzech dni mowia mi "Tak tak, te gry sa na magazynie tylko mamy pelno dostaw i nie wyrabiamy". Myslalem, ze Empik to powazniejszy sklep... Tak czy siak, jutro po poludniu maja gierki maja sie pojawic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś kto grał w Still Life''a mógłby się wypowiedzieć na temat lokalizacji? Bo gierka w sumie zapowiada się ciekawie, ale chcę wiedzieć, czy polskie głosy pasują do klimatu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Graliscie w Still Life: Prelude? To swietna darmowa gierka (jest na oficjalnej stronie gry). Znakomicie wprowadza w klimat, juz nie moge sie doczekac glownej gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować