Zaloguj się, aby obserwować  
Robek_009

Słowna zabawa

32931 postów w tym temacie

wezwanie na służbę, bo lepiej brzmi i lepiel się kojarzy, gdyż jest napisane prostym (prostszym) językiem :P

Piłka ręczna czy siatkowa ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 16:44, Quatre napisał:

PS. nie piszcie, że wybieracie coś tylko dlatego, że coś macie. Jakby było Mercedes S klasa
2006 roczniki czy Maluch ''89, to też byście napisali Maluch, bo go mam? :P

Kolego, nie spamuj, bo nam tu dobrze w topicu, a ty psujesz klimat, i to nie pierwszy raz. Uważasz się za króla czy jak?? Topic założył Robek 009 i ty nei masz prawa nam czegos zakazywać, gdyż nei założyłeś go :/ Mam nadzieję, że mnie rozumiesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obcy - nie ma jak być pasażerem Nostromo :)

speedraid - to ma być zabawa, a nie powtarzanie w kółko "bo ja to mam". Już lepiej napisać "Logitech, bo ma fajną fakturę nalepki na spodzie" :) Przynajmniej jest się z czego pośmiać, a nie tylko rypać posty byle więcej, a nikomu się nawet nie chce tego czytać :P Fun is vital!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 16:53, Quatre napisał:

speedraid - to ma być zabawa, a nie powtarzanie w kółko "bo ja to mam".

Widzę, że dalej nie jesteś w temacie :/ Zrozum, to jest zabawa ale ty ja psujesz, bo myślisz, że twoje pomysły i działania są pozytywne :( Narazie to nic podobnego po twoich postach nie widze i zaraz napiszę do Robek 009 to sobie pogadasz na tema regulaminu. Bez obrazy, ale wyluzuj.

Dnia 09.12.2006 o 16:53, Quatre napisał:

Już lepiej napisać "Logitech, bo ma fajną fakturę nalepki na spodzie" :) Przynajmniej jest się z czego pośmiać,
a nie tylko rypać posty byle więcej, a nikomu się nawet nie chce tego czytać :P Fun is vital!

Haha, bardzo śmieszne. Po prostu zwaliło mnie z nóg xD

Deska, bo jeździłem kilka razy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Głupi, po co być jeszcze głupszym, skoro już bycie głupim nie jest za dobre...

Zastrzyk czy iniekcja?

"[ZaSaDy] :
1. Ja, jako założyciel podaję pytanie z 2 możliwościami (przykład : Pepsi, czy Cola?)
2. Następne osoby odpowiadają, KONIECZNIE podając uzasadnienie (nie ważne, jakie. ważne, by było śmiesznie) i zadają następne pytanie tego typu."
Czy uzasadnienia typu" bo ja taki mam" są wg Ciebie śmieszne? I widzisz - kto mieczem (regulaminem) wojuje, od miecza (regulaminu) ginie ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 16:44, Quatre napisał:

> Lawa,bo ładniejsza;>
Lawa to to samo co magma :) Z tym, że jedno jest chyba określenie na to pod ziemią, a drugie
na to, które się już wydostało.
> Myszka z A4Tech czy Apollo?
Wydaje mi się, że prezentują podobny poziom - niezła jakość za przystępną cenę, czyli rozsądna
propozycja dla każdego.

Niezła zadyma czy tęga rozkmina? :)

PS. nie piszcie, że wybieracie coś tylko dlatego, że coś macie. Jakby było Mercedes S klasa
2006 roczniki czy Maluch ''89, to też byście napisali Maluch, bo go mam? :P


Ja stworzyłem ta gre i nie masz prawa zmieniać jej regulaminu! ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 17:14, Robek 009 napisał:

Ja stworzyłem ta gre i nie masz prawa zmieniać jej regulaminu! ;]


"[ZaSaDy] :
1. Ja, jako założyciel podaję pytanie z 2 możliwościami (przykład : Pepsi, czy Cola?)
2. Następne osoby odpowiadają, KONIECZNIE podając uzasadnienie (nie ważne, jakie. ważne, by było śmiesznie) i zadają następne pytanie tego typu."

Ale mam prawo Ci go przypomnieć :P OMG - co on Cię zaszantażował, że to napisałeś? Czy może jesteście sąsiadami? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 17:15, Quatre napisał:

> Ja stworzyłem ta gre i nie masz prawa zmieniać jej regulaminu! ;]

"[ZaSaDy] :
1. Ja, jako założyciel podaję pytanie z 2 możliwościami (przykład : Pepsi, czy Cola?)
2. Następne osoby odpowiadają, KONIECZNIE podając uzasadnienie (nie ważne, jakie. ważne, by
było śmiesznie) i zadają następne pytanie tego typu."

Ale mam prawo Ci go przypomnieć :P OMG - co on Cię zaszantażował, że to napisałeś? Czy może
jesteście sąsiadami? :)


Każdy jeżeli chce zobaczyć regulamin morze zajzeć na pierwszą stronę. I on mnie nie szantarzował tylko anpsiał o co chodzi. To jest jedna ze sławniejszych gier na forum i nie ma po co jej zmieniać regulaminu czy odpukać zamknąć! Jak ci sie ten regulamin nie podoba mozesz nie pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 17:18, Robek 009 napisał:

Każdy jeżeli chce zobaczyć regulamin morze zajzeć na pierwszą stronę. I on mnie nie szantarzował
tylko anpsiał o co chodzi. To jest jedna ze sławniejszych gier na forum i nie ma po co jej
zmieniać regulaminu czy odpukać zamknąć! Jak ci sie ten regulamin nie podoba mozesz nie pisać.


Przecież tam stoi jak byk, że uzasadnienie powinno być śmieszne! A jak ktoś uzasadnia swój wybór samym tylko faktem posiadania przedmiotu, to co najwyżej sam jest śmieszny...
Wcale nie chcę nic zmieniać - chcę, aby przestrzegano regulaminu. Wszyscy na tym zyskają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 17:21, Quatre napisał:

> Każdy jeżeli chce zobaczyć regulamin morze zajzeć na pierwszą stronę. I on mnie nie szantarzował

> tylko anpsiał o co chodzi. To jest jedna ze sławniejszych gier na forum i nie ma po co
jej
> zmieniać regulaminu czy odpukać zamknąć! Jak ci sie ten regulamin nie podoba mozesz nie
pisać.

Przecież tam stoi jak byk, że uzasadnienie powinno być śmieszne! A jak ktoś uzasadnia swój
wybór samym tylko faktem posiadania przedmiotu, to co najwyżej sam jest śmieszny...
Wcale nie chcę nic zmieniać - chcę, aby przestrzegano regulaminu. Wszyscy na tym zyskają :)


Wiesz co, masz rację ;-) Sorry ale źle cię zrozumiałem ;-) Teraz juz wiem ;-) Na coś takiego się zgadzam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować