Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tydzień z Neverwinter Nights 2 - dzień dziewiąty

29 postów w tym temacie

Hakken

Tydzień z Neverwinter Nights 2 wciąż trwa! W serii naszych artykułów opisaliśmy zarówno rasy, jak i klasy dostępne w grze. W dniu wczorajszym opisaliśmy profesje prestiżowe, dostępne tylko dla wybranych, odpowiednio wyszkolonych postaci. Dziś zapoznamy Was z kolejnymi elementami, jakie odróżniają NwN 2 od poprzednika.

Przeczytaj cały tekst "Tydzień z Neverwinter Nights 2 - dzień dziewiąty" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2006 o 20:04, Panki2000 napisał:

To najdłuższy tydzień w historii gram.pl jaki znam.


Nom ... ;). Zgodnie z kalendarzem Faerunu, został im jeszcze jeden dzień. ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pojawiło się np. ziele atutów dostępnych tylko dla wojowników. nie powinno być wiele? bo ziółkami to się raczej druidzi zajmują ;) a nawet jak nasz wojownik preferuje medycynę naturalną to wtedy dostępne a nie dostępnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U CDP długość tygodni waha się między 4, a 10 dniami :P
Ciekawe ^^

Informacje także niczego sobie, jakkolwiek moje zainteresowanie NWN2 jest bardzo umiarkowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ostatnimi czasy Panki2000 siedzi na gram.pl i czyha, aby być pierwszym we wszystkich newsach:) a tak swoją drogą ile trwa rok na Fearunie?:\ pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rok skąłda sie z 36 tygodni (czyli 360 dni) + 5 Dni-Świąt. Dodatkowo raz na 4 lata następuje rok przestępny i dochodzi jeszcze jeden dzień, tzw. Tarczowy Wiec. Czyli łacznie 365 lub 366, a więc tyle co u nas na ziemi :D

P.S.
Każdy miesiąc liczy 30 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Emm z tego co mi wiadomo tydzień trwa 7 dni ^^ no chyba że chodzi o Faeruński kalendarz.. to czekamy na ostatnią dziesiątą notke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Nasza postać na początku zabawy nikomu nieznanym małolatem, który musi przejść typową drogę "od zera do bohatera"."
Kłamstwo!! Ja kończąc kampanię 2 razy nie zauważyłem czegoś takiego. To, że z biegiem czasu nasza postać zdobywa coraz lepszą pozycję w społeczności Neverwinter, to się zgodzę. Jednak od początku nasza postać jest znana w swojej okolicy i nie ma questów typu "Idź i zabij wszystkie szczury w piwnicy"... Nasza postać jest od początku bohaterem, tylko nie znanym w większym świecie, od początku jest wykorzystywany do ważniejszych celów. Przez całą grę ani razu nie miałem wrażenia, że jest trudniej albo łatwiej, a zachowanie postaci nie zmienia się od samego początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2006 o 23:44, Taschon napisał:

Mnie, jako fanowi Baldur''s Gate, podoba się jedno - wciąż wspominają i wywyższają Baldurka.
Tak trzymać!


Kto zagrał w Wrota Baldura i wczuł się w klimat gry, wie że jej jedynym konkurentem może być Planescape Torment :) Obie gry są wręcz rewelacyjne i szkoda, że mimo wszystko NwN2 nie jest na równi dobre...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu wszyscy się tak czepiają kampanii w NWN 1. Mnie ona najbardziej wciąga ze wszystkich RPG (na równi z Baldur''s Gate2), przeszedłem ją już z 10 razy i za każdym razem mam ochote zaczynać od nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować