Zaloguj się, aby obserwować  
Kamil1795

Knight Fight-Gra MMO

46 postów w tym temacie

Kolejna gra(tekstowa) MMO.Uwazam ze jest calkiem niezla

Jak ktos nie gral zaprszam

www.knightfight.pl

W rejestracji podajemy tylko adres E-mai,login i haslo.Gra nie wymaga zadnych oplat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 10:26, Adamzzz napisał:

Nie intersują mnie takie oneline''owe gry.

ale moze innych interesuja. nie pomyslales o tym.Nie robie tego tematu specjalnie dla ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 10:29, Kamil1795 napisał:

> Nie intersują mnie takie oneline''owe gry.
ale moze innych interesuja. nie pomyslales o tym.Nie robie tego tematu specjalnie dla ciebie


Oj nie obrażaj się tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ejjj..bo zaraz wejdę moderatorzy i posypią się degradki na święta za offtopic. Adamzzz jaki cię to nie interesuje to po co sie dopisuesz do tematu. To nie chat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2006 o 18:36, janiola napisał:

Ja gram :) gildia nazywa się Gods of War :) Zapraszamy wszystkich :):)

juz znalazlem gildie nazywa sie Namiestnicy Gondoru i rowniez wszystkich zapraszamy ;), ale dzieki za propozycje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2006 o 18:36, janiola napisał:

Ja gram :) gildia nazywa się Gods of War :) Zapraszamy wszystkich :):)

juz znalazlem gildie nazywa sie Namiestnicy Gondoru i rowniez wszystkich zapraszamy ;), ale dzieki za propozycje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie właśnie szukałem jakiejś gierki przez www, gdzie nie trzeba siedzieć 24/24 przy kompie żeby do czegoś dojść ... Tak przeglądałem sobie różne gry i jakoś nic ciekawego nie mogłem znaleźć. Jak zapytałem kumpla, czy by czegoś nie polecił to powiedział mi on właśnie o KnightFight. Jak dowiedziałem się, że gra jest na silnik MonstersGame, to niezbyt się ucieszyłem bo w MG, jak i w BF już grałem ... Jednak przemogłem się i stwierdzam, że nie jest tak źle, a nawet moim zdaniem lepiej niż w wymienionych wyżej grach. Klimat fantasy bardziej mi odpowida, kilka dobrych rozwiązań, jak np. enchantownie broni, czy zdobywanie punktów reputacji (dobro/zło), fajnie zrealizowane. Interface i ogólna szata graficzna też ładnie wygląda, więc nie mam jak na razie żadnych zarzutów.
Jedna rzecz, która może zdenerwować, to avatary, których zapewne jest bardzo duża ilość (no ale wiele z nich jest bardzo podobna np. różni się tylko kolor włosów, czy odcień skóry), to nie ma możliwości aby samemu wybrać, jaki nam się podoba ... facjaty przydzielane są losowo przy zakładaniu konta (no ale ci którzy grają już to wiedzą).
Jak na razie jestem n00b, bo dopiero 5 lvl, ale grać zacząłem jakieś 2-3 dni temu, ale jak mówiłem nie poświęcem tej grze dużo czasu ...
Jeżeli podobał wam się BiteFight, lub MonstersGame (moim zdaniem o niebo lepsze od BiteFight), a brakowało wam średniowiecznych klimatów fantasy, to polecam gorąco.

[Oczywiście jest wiele innych bardzie rozbudowanych gier mmo via www, ale co za tym idzie, trzeba mieć na nie więcej czasu]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też w to gram, na 2 servie i mam 18 lvl i niestety niedługo będę mieć 19, a jak to sie stanie to będę mieć problemy w turnieju rycerskim :| Apropos osoby powyzej 14 lvl aktywnie grajace (2 serv) w knight fight zapraszam do gildii, mój nick w grze CockS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować