Zaloguj się, aby obserwować  
Varras

DJ Tiesto- temat ogólny :)

43 postów w tym temacie

Każdy ma prawo do własnych upodobań, dlatego nie będę nikogo krytykował, ale wyrażę się tylko nieco o muzyce, którą tworzy DJ Tiesto. Według mnie muzyka powinna być czymś więcej niż zlepkiem nut (czy sampli), a musi przekazywać różne wartości. I tu pytam się: czego dowiedzieliście się z piosenek (mam wrażenie, że używam tego słowa na wyrost) Tiesto? Posłuchajcie tekstów Rammstein czy Depeche Mode, a od razu poczujecie różnicę. Howgh!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2006 o 09:14, AandR napisał:

po co Ci Tiesto w Polsce jest kilku dj z fajniejszą muzą. on ma tylko genialną technikę gry
i jeden fajny utwór.


Tiesto nie ma jednego fajnego utworu , ma ich znacznie więcej. A Twoja wypowiedź świadczy o braku jakiej kolwiek wiedzy na temat owego człowieka i jego twórczości ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie tiesto ma fajne kawałki, które lubie słuchać. Najlepszy kawałek dla mnie to Just Be, Silence:Delerium i Dremtime zgrany z Ferrym Corstenem. NIe bez przesady: prawdziwe show jest na występach tego artysty, do tego odpowiednia oprawa techniczna czy laserowa........ehhhh,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tiesto -> Bylo przez jakis czas o nim glosno , ale jakos przycichlo . Nie lubie jeko "nut" , nie muj gust . I tak wiadomo , ze jeden z najlepszych/najlepszy DJ to -> Paul Van Dyk . Kazdy ma prawo , do sluchania tego co lubi , to co tu napisalem to jedynie moje przemyslenie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2007 o 18:12, sinexin napisał:

Tiesto -> Bylo przez jakis czas o nim glosno , ale jakos przycichlo .


Aż do momoentu kiedy wszyscy mówili że zmarł ;/ Kto wymyślił ten tekst...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2007 o 18:14, Marko Pele napisał:

> Tiesto -> Bylo przez jakis czas o nim glosno , ale jakos przycichlo .

Aż do momoentu kiedy wszyscy mówili że zmarł ;/ Kto wymyślił ten tekst...


Czy to do mnie ?

Pisze co zauwazylem . Trabili o nim w telewizji , radiu , ze jakies odkrycie , talent . A teraz co ? Juz tak jakos o nim nie slychac , poza jego kiczowymi kawalkami :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Agrrr...

Dnia 13.02.2007 o 18:21, sinexin napisał:

Pisze co zauwazylem . Trabili o nim w telewizji , radiu , ze jakies odkrycie , talent . A teraz
co ? Juz tak jakos o nim nie slychac , poza jego kiczowymi kawalkami :) .

Nie przesadzajmy z pozytywnym myśleniem :P. Poza tym po tym koncercie znów będzie głośno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobno kiedy Tiesto zrobił Adagio for Strins miał 16 lat. Nie wiem czy to prawda ale jeśli tak to szacunek mu się należy. W takiem wieku stworzyć utwór którego będą jeszcze słuchały dzieci naszych dzieci to naprawdę spore osiągnięcie. Poza tym Lethal Industry i Zillon jest też kozackie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko poprawię Adagio for Strings ;>

Tak serio to Tiesto przyblakł. Ktoś może się co prawda oburzyć bo przecież było i He`s a pirate oraz Dance 4 Life. Wszystko ok. Ale czy to naprawdę tytuły, którymi warto sie ... mhm ... podniecać ? Są niezłe, ale to jest Tiesto. Drugi DJ na świecie. Czy to naprawdę jest godne Jego muzyki ? Szczerze się na nim zawiodłem. Jednak szanuje jego talent Adagio for Strings czy Traffic albo nawet Just Be, to nadal utwory nieschodzące z mojej track listy winampa. Jednak Tiesto powoli się kończy i na scenę wyrastają jego konkurenci. Moim zdaniem zasłużenie Armin van Buuren i trochę mniej Paul Van Dyjk. Nie bede wymieniał dlaczego ten pierwszy tylko powiem: Sail and Serenity, i wszystko jasne :)
W skrócie: Tiesto nadal jest świetnym DJem, lecz wg mnie zdecydowanie to nie ten sam Tiesto co sprzed laty. Spadek formy? Być może. Jego miano króla trance`u chyba się szybko rozmyje. Pewnie szybciej niz stało się to z ATB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.youtube.com/watch?v=Dzziw2eLUy4
Za pierwszym razem przesłuchałem ot, tak sobie. Za drugim razem sobie przemyślałem i -dzięki muzyce i filmikowi- łzy mi z oczu leciały.
A teraz kozackie jest wg. mnie In the Dark. Mam na MP3 i stale słucham. Nie robię tak, że wyłączam bez odsłuchania tego. Chyba że mi bateria pada :>.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2007 o 14:48, szerszeń45 napisał:

(...)
W skrócie: Tiesto nadal jest świetnym DJem, lecz wg mnie zdecydowanie to nie ten sam Tiesto
co sprzed laty. Spadek formy? Być może. Jego miano króla trance`u chyba się szybko rozmyje.
Pewnie szybciej niz stało się to z ATB.


Cała sprawa z Tiesto jest trochę dziwna, bo tak naprawdę swoją sławę zawdzięcza kilku utworom a na resztę nikt nie zwraca uwagi. Osobiście nie przepadam za muzyką tego artysty - wolę posłuchać czegoś z mniej znanych twórców (na dodatek znam takich, którzy udostępniają swoje nagania za darmo a nawet zachęcają do ich pobrania). Jeżeli by przeprowadzić ankietę wśród naprawdę sporej liczby fanów Tiesta okazało by się ze większość jego utworów jest mało znana, a część w ogóle nie wie o ich istnieniu. Druga sprawą jest to, że wybijają się jego "lżejsze" kawałki. Trance sam w sobie nie jest muzyką łatwą do słuchania a Tiesto więcej utworków ma w klimacie hard trance ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować