Zaloguj się, aby obserwować  
Varras

DJ Tiesto- temat ogólny :)

43 postów w tym temacie

Dnia 08.05.2007 o 07:46, myniekka napisał:

Cała sprawa z Tiesto jest trochę dziwna, bo tak naprawdę swoją sławę zawdzięcza kilku utworom
a na resztę nikt nie zwraca uwagi. Osobiście nie przepadam za muzyką tego artysty - wolę posłuchać
czegoś z mniej znanych twórców (na dodatek znam takich, którzy udostępniają swoje nagania za
darmo a nawet zachęcają do ich pobrania).

Mnie osobiście podoba się ledwie kilka utworów Tiesto. Ogólnie rzecz ujmując - jest słaby. Ale to moje zdanie.
Co do mniej znanych artystów - to prawda, robią to. Chcą się wypromować jakoś, chcę by inni poznali w jakiś sposób ich twórczość. :-)

Dnia 08.05.2007 o 07:46, myniekka napisał:

Jeżeli by przeprowadzić ankietę wśród naprawdę sporej
liczby fanów Tiesta okazało by się ze większość jego utworów jest mało znana, a część w ogóle
nie wie o ich istnieniu. Druga sprawą jest to, że wybijają się jego "lżejsze" kawałki. Trance
sam w sobie nie jest muzyką łatwą do słuchania a Tiesto więcej utworków ma w klimacie hard
trance ;)

No dokładnie. Ja również wolę słuchać "czystego" trance`u.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Dj Tiesto jest najlepszy wole słuchać porządnego Trance''u niz jakiś Energy gdzie więcej gadania tego kolesia niż muzyki ... wole słuchać Trance''u od House''u ... Nie rozumiem niektórych ludzi słuchają beznajdziejnego techno gdzie jest tylko TUru Turu Turu i Łupcy Łpucy Łupcy i sam Bas.. Ja wole Trance melodia jest lepsza i oryginalnośc :D .. Nowa Płyta Tiesto mi się podoba Elements Of Life 2007 .... w ogóle jego muzy mam tyle że mi wystarczy .. no i jeszcze Paul Van Dyke jest świetny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować