Zaloguj się, aby obserwować  
Varras

DJ Tiesto- temat ogólny :)

43 postów w tym temacie

Witam fanów! Serdecznie zapraszam do tematu o (moim zdaniem) najlepszym DJ-u!
Możecie tu dyskutować o jego utworach, np. Just Be lub Traffic.
Mój jego ulubiony utwór to Traffic, a Wasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie przepadam za techniawką, ale jemu to całkiem dobrze wychodzi - przynajmniej Traffic, reszty nie kojarze ;P
A co do samej osoby Tiesto: kiedyś oglądaliśmy teledysk właśnie tego Traffic, z jakeigoś klubu w Holandii. Koleś był nieźle pozamiatany ............./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię zbyt techno, nawet nie wiem o jakim DJ jest mowa. Powiem jedno, nieważne jaki utwór, nie wazne jaki wykonawca, ważne jest to że zawsze techno (dla mnie) będzie słabe niczym rozchorowany chomik :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo sobię cenię tego DJ''a. Mój ulubiony kawałek spod jego reki to oczywiście Adagio for Strings. Obecnie trochę przystopował jego Dance for Life i He''s a Pirate śrędnio mi się spodobało, a w moich oczach zyskali Armin van Buuren za Sail, Sean Tyas za Lift i Above & Beyond za Can''t Sleep. Mimo to Tiesto to nadal super DJ, zawsze będzie uważany za króla sceny trance no chyba, że Armin va Buuren lub Paul van Dyjk wypchną go (w rankingu djów już paul wyprzedził Tiesto) :).

PS. Temat o muzyce Trance na gram.pl:
http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=5393&u=27

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 13:26, Earthshaker napisał:

Właśnie van Dyka lubie najbardziej sczególnie Crush i Nothing But You

Tak naprawdę to jest to temat o Tiesto, ale kit :).
P.S. Gratulacje. Niedawno w tym temacie miałeś Obywatela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2006 o 07:58, Carl92 napisał:

Kiedyś słyszałęm taką plote, ze Dj Tiesto zginął wypadku samochodowym czy jakoś tak. ale wiem
na 100%, że to była chyba plota.


Hmm..ja też takie głupoty słyszałem. Prywatnie nie interesuje się muzyką techno, ale remix He''s Pirate jest nawet nawet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie słucham kawałek Goldrush(DJ Montana remix).Całkiem fajne,ale ja i tak na zawszę pozostanę przy Rapie.Co najwyżej Prodigy,Chemical Brothers,ale to chyba nie to samo to Tiesto.Techno odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2006 o 09:14, AandR napisał:

po co Ci Tiesto w Polsce jest kilku dj z fajniejszą muzą. on ma tylko genialną technikę gry
i jeden fajny utwór.

BUAHAHA! Muszę przyznać, że znakomicie mnie rozbawiłeś. Dzięki. Ale do rzeczy.

Mówienie, że Tiesto ma TYLKO JEDEN fajny utwór jest jawną brednią, ew. prowokacją. Moim zdaniem ten DJ wprowadził do muzyki klubowej niesamowity powiew świeżości i zróżnicowanie. Nie mówię, że polscy DJe są do bani, ale na pewno nie reprezentują poziomu Tiesto. Choć trzeba oddać hołd takim grupom jak Hyperavers czy East Clubbers, przy których można świetnie się pobawić bez żenady. Zaś Tiesto jest "multizadaniowy": kawałek "Love Comes Again" - sympatyczny i romantyczny, a zarazem "Goldrush" - pełny kwas na trance''ową imprezę i do gry (kawałek użyty w OST do gry na PSP Wip3out Pur3).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 11:50, Varras napisał:

Witam fanów! Serdecznie zapraszam do tematu o (moim zdaniem) najlepszym DJ-u!
Możecie tu dyskutować o jego utworach, np. Just Be lub Traffic.
Mój jego ulubiony utwór to Traffic, a Wasz?


Zgadzam się. Tiesto to jeden z najlepszych djów na świecie. Oczywiście obok Armina van Buurena, Paul van Dyk''a, Paul Oakenfolda, Ferrego Corstena. i moglbym wymienić jeszcze innych.
A najlepsze kawałki Dj Tiesto według mnie to Adagio for Strings, Traffic, remix Delerium- Silence i remix tez Delerium - Innocente, dobry jest jeszcze Dj Tiesto - Dreaming i Communication - rmx Armina van Buurena.

A oprócz Dj Tiesto polecam Above & Beyond - Can''t Sleep - doskonały dla fanów trance''u
Albo jeszcze jeden Grooveyard - Mary Go Wild - super transik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować