Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GTA IV w produkcji

103 postów w tym temacie

No miejmy nadzieje że wyjdzie i to w najbliższym czasie bo sobie bym znowu zrobił wypasioną destrukcje, a w GTA San Andreas mi sie nie chce już grać
CJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie ta wiadomość ucieszyła. Już dawno było dużo słychać o GTA IV ale, ta oficjalna zapowiedź ...
Niektórzy mówili że San Andreas było do d**y albo inaczej, a według mnie to po prostu rasiści o tyle, nie spodobało im się że teraz gramy "murzynem" a nie "białasem".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 16:42, Madoc napisał:

z tym liczeniem części: wg. mnie tylko części GTA które mają miejsce w Liberty City dostają
numerek


To jak wytłumaczysz to że robią GTAIV a LCS już dawno wyszło ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 17:35, delfo napisał:

A mnie ta wiadomość ucieszyła. Już dawno było dużo słychać o GTA IV ale, ta oficjalna zapowiedź
...
Niektórzy mówili że San Andreas było do d**y albo inaczej, a według mnie to po prostu rasiści
o tyle, nie spodobało im się że teraz gramy "murzynem" a nie "białasem".



A mi się gta sa najbardziej podobalo bylo super!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Delfo jacy rasiści? A wiesz, ze można było to wyłączyć i grać "białasem"?? Chyba nie. No w końcu coś co wiedziałem, ale potwierdzone. Na PC pewnie nie będzie. Już premiera opóźniona o ponad pół roku SA, ze względu głupich tłumaczeń. Ehh... No podobno ma być w Londynie. I co o tym, że numery mają częśći z Liberty City to 1 była w mieście z Vice City, wiec to wtedy też powinno dostać numer :] A jakby ktoś jeszcze nie wiedział. To VC i SA to były gry na silniku 3 i tylko podrasowane. Poprawne ich nazwy zatwierdzone przez twórców to GTA3: VC i GTA3: SA. I koniec! Na Wii nie będzie na bank. Nigdy nie było na konsole nintendo :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 16:22, Stwór napisał:

(...) Po prostu uwielbiam tą część:) No i jeszcze GTA 1:) Pamięta to jeszcze ktoś?:)


Tiaaa:P Jedyna część GTA która kompletnie nie przypadła mi go gustu. Okropna grafika, średnie misje, idiotyczne sterowanie, niewyraźna czcionka (przynajmniej w wersji na PSOne). Gra przetrwała na rynku tylko dla tego, że pozwalała wcielić się w tego złego. W tamtych czasach to było w sumie nowością. Aż dziw bierze, jaką ewolucję przeszła seria od GTA1 do Vice City Stories.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie GTA SA zachwyciło. Ta gra posiada niepowtarzalny klimat... Do tego lubię rap. Ciekawy jak duży świat będzie miał GTA 4... I grafikę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie GTA jest bardzo dobrym produktem, ale ostatnia część mnie osobiście mało przypadła do gustu, jakoś siedzenie na siiłowni jest dla mnie mało pasjonujące, tym bardziej przyciskanie klawiszami, ale są to tylko moje odczucia. Mówią że od nadmiaru głowa nie boli, ale... może następna część będzie podobać się szerszemu gronu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie GTA jest bardzo dobrym produktem, ale ostatnia część mnie osobiście mało przypadła do gustu, jakoś siedzenie na siiłowni jest dla mnie mało pasjonujące, tym bardziej przyciskanie klawiszami, ale są to tylko moje odczucia. Mówią że od nadmiaru głowa nie boli, ale... może następna część będzie podobać się szerszemu gronu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GTA 4 będzie świetne i to jest pewne. Ale jak swietne to nie wiadomo...
Tak w ogóle to chciałbym zobaczyć gta na Wii. Co by się tam robiło? Odbijało bomby czy rzucalo Wii motem w policję? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi się wierzyć, że tyle osób przeczytało newsa i żadna nie zauważyła błędu: " (...) chodź najwięcej opinii wskazuje tym razem na Londyn." Uuuuuuu.. Niedobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 18:21, citekmaniak napisał:

wiecie może kiedy bedzie premiera gta IV, cokolwiek na temat tej gry?


No nie wiem właśnie gdzieś tak właśnie słyszałem że ponoć koło 19 października 2007 ma byc w Europie ale nie powiem ci gdzie to czytałem bo naprawdę nie mam już pojęcia zielonego.... :D

P.S Mam nadzieje że chodziło ci o wersję PC bo jeśli nie to gratuluje umiejętności czytania ze zrozumieniem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 19:24, M0hh4M3D napisał:

> wiecie może kiedy bedzie premiera gta IV, cokolwiek na temat tej gry?

No nie wiem właśnie gdzieś tak właśnie słyszałem że ponoć koło 19 października 2007 ma byc
w Europie ale nie powiem ci gdzie to czytałem bo naprawdę nie mam już pojęcia zielonego....
:D

P.S Mam nadzieje że chodziło ci o wersję PC bo jeśli nie to gratuluje umiejętności czytania
ze zrozumieniem....

jasne ze chodzi mi o PC. zadna inna platforma mnie nie interesuje. chodzi mi tylko i wylącznie o PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to spobie pogracie . Od stycznia unia europejska zaczyna debatowac nad wprowadzeniem zakazu grania w takie gry, nie mowiac o sprzedazy. Taki delikwent bedzie mogl isc siedziec jak to jest w niemczech.Takze czarno to widze by cdprojekt mogl ta gre legalnie wydac czy inny polski dystrybutor. http://gry.wp.pl/filtr;0,0;x;nowinki,10,32091;core.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować