• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
chomiko

Brak karty rejestracyjnej z wp ! w pudelku

Pytanie

Kilka dni temu kupilem "Antologia Blizzard" w sklad produktu wchodzi StarCraft ,StarCraft: Brood War, WarCraft II: Tides of Darkness - Battle.net Edition, WarCraft II: Beyond the Dark Portal - Battle.net Edition, Diablo na pudelku pisalo ze gra w srodku zawiera w 20 wirutalnych pieniedzy a po otworzeniu okazalo sie ze ow karty z wp nie ma ;/ czy zdarzylo sie juz komus takie cos ? ze nie bylo wp ? mam to zareklamowac ? dostane wp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Dołączam się do pytania. Kupiłem ostatnio dwie gry na XBOX''a w sklepie gram.pl i w żadnym z pudełek nie było karty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 17.12.2006 o 14:37, chomiko napisał:

Kilka dni temu kupilem "Antologia Blizzard" w sklad produktu wchodzi StarCraft ,StarCraft:
Brood War, WarCraft II: Tides of Darkness - Battle.net Edition, WarCraft II: Beyond the Dark
Portal - Battle.net Edition, Diablo na pudelku pisalo ze gra w srodku zawiera w 20 wirutalnych
pieniedzy a po otworzeniu okazalo sie ze ow karty z wp nie ma ;/ czy zdarzylo sie juz komus
takie cos ? ze nie bylo wp ? mam to zareklamowac ? dostane wp?

Brak karty rejestracyjnej?Czy brak wp?Wirtualna kasa będzie na Twoim koncie po zarejestrowaniu produktu.Jeżeli nie ma karty rejestracyjnej zgłoś się do CD Projekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Napisz do CDP, ja kupilem 3 egzemplarze Antologii i w zadnej nie bylo kodu do rejestracji elektronicznej.

@buli, z tego co wiem do gier na konsole takich kart nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować