Zaloguj się, aby obserwować  
Neo97

Nelly Furtado

39 postów w tym temacie

Witam tematem tego forum jest bardzo ładna i utalentowana piosenkarka Nelly Furtado urodziła sie w 1978r w Victori Kolumbia Brtyjska jej rodzice byli portugalskimi emigrantami Wydałą 3 płyty otrzymała wiele nagród jak w waszym mniemaniu sie ona widzi bo według mnie jest łądna i fajnie spiewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piosenki ma świetne. A "All Good Things" poprostu jest najlepsza. Ładna dziewczyna z niej i ładnie śpiewa. CO jest najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, ze wolałem Nelly sprzed zmiany image''u, tj. jeszcze wtedy, kiedy bliżej było jaj do folku, niż do popu. Teraz zdaje się sprzedawać tak, jak większość plastikowych panienek z okładek pism dla młodzieży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta najnowsza piosenka, nie wiem jak sie nazywa, w niektorych momentach przypomina mi motyw przewodni z silent hilla (1 czesci gry). Ale ogolnie piosenka fajna i bardzo nastrojowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 18:28, Erton napisał:

Ta najnowsza piosenka, nie wiem jak sie nazywa, w niektorych momentach przypomina mi motyw
przewodni z silent hilla (1 czesci gry). Ale ogolnie piosenka fajna i bardzo nastrojowa



widze , że nietylko mnie się kojarzy wszystko z silentami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 17:58, wip_01 napisał:

Piosenki ma świetne. A "All Good Things" poprostu jest najlepsza. Ładna dziewczyna z niej i
ładnie śpiewa. CO jest najważniejsze.


Ta piosenka, jest świetna i taka spokojna...
"Flames to dust, lovers to friends, why all good things come to an end?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2006 o 17:32, Krzysztofica napisał:

"ALL GOOD THINKS" to moja ulubiona piosenka, ale meneatrer jest do d**y


Proszę, nie spamuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo lubię Nelly, mam jej najnowszą płytę. Najbardziej podoba mi się maneater, glow no i oczywiście all the good things :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć Nelly jest fajną seksowną kobietą.Jej piosenki są naprawde bardzo dobre nie wiem czemu tyle ludzi jej nie lubi.Moim zdaniem jest zajebista.Trzymaj tak dalej Nelly!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nelly wymiata poprostu!!!moja najlepszą piosenka jest Say it''s Right;)wogole wszystkie piosenki ma sliczne...uwielbiam ją!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 18:28, Erton napisał:

Ta najnowsza piosenka, nie wiem jak sie nazywa, w niektorych momentach przypomina mi motyw
przewodni z silent hilla (1 czesci gry). Ale ogolnie piosenka fajna i bardzo nastrojowa



SILENT HILLA ? I JA TEGO NIE SŁYSZAŁEM ??? :P

choć moja opinia o takich "gwiazdeczkach" jest bardzo niska , to juendak muszę stwerdzic , że jej muzyka ma to "coś". choć , jeżeli motyw sz SH naprawde jest tam poderżnięty , chyba już nigdy więcej nie będę tolerować przeróbek świetnych klasycznych motywów (refleksja po usłyszeniu "Another brick in the wall" floydów przerobione przez jakiegoś pryszcz ... Prydza i ze zmienionym tytłem jako "Proper Education")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest poprostu idealna!!!Bardzo ladnie wyglada a jej piosenki stoja wysoko na listach przebojow!! Moglbym sluchac bez przerwy jej ostatnie 2 piosenki : Say it Right All good things come to an end!!!Jest poprostu wybitna i czekam na kolejne jej utwory:D pozdro for all!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować