Zaloguj się, aby obserwować  
darth_16

Lara Croft: Tomb Raider - Anniversary - Temat Ogólny

377 postów w tym temacie

Dnia 02.10.2007 o 19:11, baraborek napisał:

czy gra mi pójdzie na: AMD Sempron 2400+, ATI Radeon 9550, 512 RAM- u??

Jasne, na moim drugim kompie (Athlon 2200, R9200, 640 RAM) śmiga aż miło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2007 o 19:38, Qbli napisał:

> czy gra mi pójdzie na: AMD Sempron 2400+, ATI Radeon 9550, 512 RAM- u??
Jasne, na moim drugim kompie (Athlon 2200, R9200, 640 RAM) śmiga aż miło.

a w ogóle fajny ten Tomb Raider??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jasne, tylko czasem denerwują idiotyczne checkpointy i sterowanie. Ale jeśli grałeś w te starsze TR to wiesz czego się spodziewać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2007 o 19:23, Szymon Witek napisał:

Mam pytanie: Jak zmienic Larze ubranko na inne??


To dopiero przy drugim przechodzeniu misji i po odblokowaniu jakichś ciuszków będziesz mógł wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2007 o 15:58, Szymon Witek napisał:

Mam Odblokowane, ale w co teraz mam wejśc żeby je zmienic????


Ubrania możesz zmieniać tylko podczas powtarzania etapów albo w domu przy szafie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2007 o 15:58, Szymon Witek napisał:

Mam Odblokowane, ale w co teraz mam wejśc żeby je zmienic????


Musisz w Croft Manor wejść do swojego pokoju (pierwsze piętro, na lewo) to tam gdzie stoi nasz ukochany lokaj^^
Wchodzisz do osobnego pokoiku gdzie są szafy i voila! Możesz zmieniać ciuszki^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jest do tego jakiś patch? ;] bo mam pewien problem... lara łapie się nie tego skarabeusza, co trzeba... myślę, że patch rowiązałby ten problem ;]

[egipt - tomb of cośtam]

20071120182523

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2007 o 18:25, szypek26 napisał:

jest do tego jakiś patch? ;] bo mam pewien problem... lara łapie się nie tego skarabeusza,
co trzeba... myślę, że patch rowiązałby ten problem ;]

[egipt - tomb of cośtam]


dobra, nie trzeba... granie na padzie rozwiązało ten problem ;]
ale pytanie o patcha pozostaje otwarte - google zapytane o to pokazuje same nude patche ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak na początek musze powiedzieć, że od zawsze sobie jakoś olewałem ten tytuł gry (mimo, że jak wiadomo z Lary jest super laseczka) i nigdy w niego nie grałem. To się jednak zmieniło i tak mimo woli zdobyłem ten tytuł i sobie zaczołem grać. Tak na serio wzieło mnie na granie i zachwyciłem się tym produktem po tym jak zobaczyłem "mokrą Larę" tuż po wyjściu z wody - a to dlatego, że stwierdziłem iż producenci się z tym postarali w innych grach czegoś takiego nie widziałem. Dobra teraz konkreciki - wie ktoś gdzie są te (chyba tam były) dwa artefakty w Wilkabambie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2007 o 23:43, Yupy napisał:

Tak na początek musze powiedzieć, że od zawsze sobie jakoś olewałem ten tytuł gry (mimo, że
jak wiadomo z Lary jest super laseczka) i nigdy w niego nie grałem. To się jednak zmieniło
i tak mimo woli zdobyłem ten tytuł i sobie zaczołem grać. Tak na serio wzieło mnie na granie
i zachwyciłem się tym produktem po tym jak zobaczyłem "mokrą Larę" tuż po wyjściu z wody -
a to dlatego, że stwierdziłem iż producenci się z tym postarali w innych grach czegoś takiego
nie widziałem. Dobra teraz konkreciki - wie ktoś gdzie są te (chyba tam były) dwa artefakty
w Wilkabambie.



gralem i przeszedlem ta gre ale nie kojarze jakos takiej nazwy jak "Wilkabambe" moze sprecyzuj dokladniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.11.2007 o 18:35, winthrop napisał:

gralem i przeszedlem ta gre ale nie kojarze jakos takiej nazwy jak "Wilkabambe" moze sprecyzuj
dokladniej


Dobra mniejsza z tym poradziłem sobie a to była trzecia plansza w Peru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja doszedłem do centaurów ale ich nie mogłem przejść :/ Wiem jak to sie robi widziałem jak to robią inni ale mnie sie to nie udaje... Szkoda bo już 2 miesiące nie mogę tego przejść a gierka jest świetna :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2007 o 12:11, McLareno napisał:

Ja doszedłem do centaurów ale ich nie mogłem przejść :/ Wiem jak to sie robi widziałem jak
to robią inni ale mnie sie to nie udaje... Szkoda bo już 2 miesiące nie mogę tego przejść a
gierka jest świetna :/

też miałem na początku problemy, ale po paru próbach już nie miałem z nimi większych problemów. udało ci się wyrwać im tarcze? jeśli tak, to nie lataj potem po całej planszy tylko kręć się koło tych tarcz. centaury i tak biegają w kółko, więc nie trzeba za bardzo się starać robiąc uniki. a jak będziesz miał blisko do tarczy, to nie powinno być problemu z odbicie ich spojrzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gierka kusi, ale przed zakupem chciałbym wiedzieć czy opłaca się kupić edycję kolekcjonerską i czy jest lepsza od Legendy :) Aha, no i czy będzie PŁYNNIE działać na:
Intel Celeron 2.4 Ghz @ 2.8Ghz
1,25GB RAM
Radeon 9200SE 128MB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2008 o 19:04, Woko11 napisał:

Aha, no i czy będzie PŁYNNIE działać na:


nie będzie*, karta graficzna... kup sobie chociaż 6600GT

*płynnie oczywiście na max detalach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2008 o 19:04, Woko11 napisał:

Gierka kusi, ale przed zakupem chciałbym wiedzieć czy opłaca się kupić edycję kolekcjonerską
i czy jest lepsza od Legendy :) Aha, no i czy będzie PŁYNNIE działać na:
Intel Celeron 2.4 Ghz @ 2.8Ghz
1,25GB RAM
Radeon 9200SE 128MB


Nie wiem czy ci w ogóle pójdzie, masz chyba za słabą kartę graficzną... A jeżeli pójdzie to na najniższych może i by ci poszła ale nie sądzę by było płynnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować