Zaloguj się, aby obserwować  
darth_16

Lara Croft: Tomb Raider - Anniversary - Temat Ogólny

377 postów w tym temacie

Dnia 05.01.2008 o 19:11, Dark SMG napisał:

*płynnie oczywiście na max detalach

Ach ten postęp, nie chodzi mi o max detale, ba!, nawet o nich nie myślałem. Chodzi mi o min detale w 800x600 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2008 o 19:20, Woko11 napisał:

> *płynnie oczywiście na max detalach
Ach ten postęp, nie chodzi mi o max detale, ba!, nawet o nich nie myślałem. Chodzi mi o min
detale w 800x600 :)

postęp? mój komp a rok i już niedomaga:P
a na minimum to chyba luzik, widziałem ze ktoś z "radkiem" 92 się chwalił ze mu działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wie ktoś czy te relikty do odblokowania strojów trzeba zbierać na bieżąco, czy można potem jakoś wrócić do tych leveli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2008 o 19:59, zbysheck napisał:

A wie ktoś czy te relikty do odblokowania strojów trzeba zbierać na bieżąco, czy można
potem jakoś wrócić do tych leveli?


Po ukończeniu każdego levelu pojawia się opcja "Powtórz poziom" i możesz pozbierać brakujące fanty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra została wydana w Polsce w polskiej wersji językowej, tak więc Cenega Poland nie miała podstaw aby udostępniać jakikolwiek patch polonizujący. Nie ma więc możliwości ściągnięcia legalnie polonizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2008 o 17:32, DJ Danielus napisał:

Kurczę... Pamiętam, że z Oblivionem była taka możliwość (przynajmniej tak pisali...).


Z Oblivionem była, bo najpierw gra wyszła w angielskiej wersji językowej, a dopiero później zostały udostępnione egzemplarze w polskiej wersji językowej. Żeby nie ranić tych co kupili grę wcześniej, Cenega wydała patch polonizujący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2008 o 19:04, Woko11 napisał:

Gierka kusi, ale przed zakupem chciałbym wiedzieć czy opłaca się kupić edycję kolekcjonerską
i czy jest lepsza od Legendy :) Aha, no i czy będzie PŁYNNIE działać na:
Intel Celeron 2.4 Ghz @ 2.8Ghz
1,25GB RAM
Radeon 9200SE 128MB

hm... no nie wiem :P ale ja grałem płynnie w 1024x768 i średnio wysokich detalach na
Athlon XP 1,5GHz
Radeon 9000 64mb 128bit
512mb RAM
ale nie wiem jak się sprawy mają z twoim kompem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra już nie wyrabiam... może mi ktoś podać jakiś sposób, by w Great Piramid czy jakoś tak przejść ten 3 sposób. Co strzela się w tarcze, wyskakują 3 kijki i 2 kółka do uchwytu. Normalnie Zawsze brakuje mi 1 s. czy nie trafiam w półkę ostatnią, już się wkurzam, bo od wczoraj tam jestem. Normalnie beznadzieja.

Zna ktoś jakąś sztuczke czy cuś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Schowałem się w jaskini pod wodą i jednemu z nich skończyło się życie od tych kul ognia co drugi rzucał. to kółko do liny za tarczą też trochę pomagają ale i tak nie mogę go pokonać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ma ktoś seavy tam gdzie są centaury w świątyni w Grecji . Przy formatowaniu komputera mi je zżarło. Jak ktoś ma to czy mógłby przysłać mi mailem ? pawel-693@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie potrafie przejsc centaurow;udało mi się unieruchomic jednego,ale nie umiem sciągnąć tarczy.Naciskam Q i E i nic.Linka sie zaczepia i zaraz wraca.proszę pomożcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2008 o 21:10, monia85 napisał:

nie potrafie przejsc centaurow;udało mi się unieruchomic jednego,ale nie umiem sciągnąć
tarczy.Naciskam Q i E i nic.Linka sie zaczepia i zaraz wraca.proszę pomożcie

o ile dobrze pamiętam, musisz trzymać Q i nacisnąć E. albo odwrotnie. w każdym razie działa na tej zasadzie, jakbyś pisała literkę "ą" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2008 o 21:10, monia85 napisał:

nie potrafie przejsc centaurow;udało mi się unieruchomic jednego,ale nie umiem sciągnąć
tarczy.Naciskam Q i E i nic.Linka sie zaczepia i zaraz wraca.proszę pomożcie


Czy unieruchomiony centaur stoi tak jakby był ogłuszony? Z opuszczonymi ramionami i głową, a tarcza jest zwrócona w Twoją stronę? Jeśli nie to linka nie ma się za co zaczepić.
Po drugie linka musi mieć czas żeby się zaczepić a dopiero później możesz nią pociągnąć.

Na tym obrazku masz pokazane jak to powinno wyglądać.
http://www.tombraiderchronicles.com/tombraideranniversary/walkthrough/ima ges/tihocan10.jpg

W przypadku problemów możesz obejrzeć video, które dokładnie pokazuje i omawia sposób walki z centaurami: http://www.youtube.com/watch?v=uQA8mGMCSo8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2008 o 22:25, Daimon_Frey napisał:

> nie potrafie przejsc centaurow;udało mi się unieruchomic jednego,ale nie umiem sciągnąć

> tarczy.Naciskam Q i E i nic.Linka sie zaczepia i zaraz wraca.proszę pomożcie


Czy unieruchomiony centaur stoi tak jakby był ogłuszony? Z opuszczonymi ramionami i głową,
a tarcza jest zwrócona w Twoją stronę? Jeśli nie to linka nie ma się za co zaczepić.
Po drugie linka musi mieć czas żeby się zaczepić a dopiero później możesz nią pociągnąć.

Na tym obrazku masz pokazane jak to powinno wyglądać.
http://www.tombraiderchronicles.com/tombraideranniversary/walkthrough/ima ges/tihocan10.jpg

W przypadku problemów możesz obejrzeć video, które dokładnie pokazuje i omawia sposób
walki z centaurami: http://www.youtube.com/watch?v=uQA8mGMCSo8

Dzieki,będę próbowala dalej.Tarcza byla odwrocona koleczkiem do centaura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko: ma ktoś może zapisany i działający stan gry tuż po walce z centaurami w ostatniej części grecji. Cholewcia została mi na tą mapę jedna apteczka i prawde mówiąc rady im nie daje. Czytałem gdzieś, że można w podwodnej grocie przeczekać, to jeden z nich po kilku minutach zginie, ale nawet i ten sposób nawalił choć stałem tam pół godziny. Jednym słowem jestem w kropce, a chciałbym to skończyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować