Zaloguj się, aby obserwować  
citekmaniak

GTA IV WEDŁUG NAS , czyli co byśmy chcieli zobaczyć w grze

373 postów w tym temacie

Dnia 08.01.2007 o 23:24, kalin 123 napisał:

No tu sie zgadzam, a wyobraźcie sobie do jakich wymagań to by dochodziło jeśli jeszcze na środku
ulicy staneli z magnumem i strzelali do tulu tysiecy ludzi. :/ Bez przesady z Chinami i Japonią.
Chociaż zapowiadałoby sie całkiem dobrze.

jewst rosta rada, dać ludzi ale w odpowiednich proporcjach, w poprzednich GTA miastat były popprstu wylubdnione. zwłaszcza Vice City, tak małomludzi, aż się sserce kraje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2007 o 23:29, cinus` napisał:

Mój komp wytrzymał spokojnie granie w Gothica 3 który jak wiadomo ramu zżerał baaardzo dużo,

a ile masz ramu, 2 GB?

Dnia 08.01.2007 o 23:29, cinus` napisał:

Albo i jeszcze jakiś nowszy Shader Model, gra jest przygotowywana pod konsole nowej generacji,
więc nie zdziwiłbym się jakby GTA IV na PC wykorzystywałoby DirectX 10...

Powtarzam gra będzie wydana Jedynie na Konsole microsoftu ( a przynajmneij na to się zapowiada)
tak więc mało prowdopodobne by zastosowano SM 4.0, poprpstu konsola nie ma tej technologii

Dnia 08.01.2007 o 23:29, cinus` napisał:

Na San Andreas czekałem tyle czasu, że jakby przyszło mi czekać na GTA IV parę miesięcy dłużej
to bym wytrzymał :) w ostateczności kupie sobie XBOX360 :D

no nie wiem, ja tam i tak wole PC-ta, choć przyznam ze ostatnio bardziej opłaca się posiadać konsolke

Dnia 08.01.2007 o 23:29, cinus` napisał:

Grając w Vice City narzekałem, że miasto jest za małe, a grając w San Andreas narzekałem, że
obszar gry jest za duży ^^ więc jak dla mnie idealna wielkość świata GTA IV to by była gdzieś
między wielkością VC a SA, a najlepiej jakby było gdzieś trochę wieksze niż GTA3, wtedy bym
był zadowolony w pełni :)


Spokojnie dojdzie metro i kolejki to nie będziesz narzekał, im większy teren tym lepiej, mnie tam w SA brakuje lasów z prawdziwego zdażenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.01.2007 o 23:35, Dark SMG napisał:

Spokojnie dojdzie metro i kolejki to nie będziesz narzekał, im większy teren tym lepiej, mnie
tam w SA brakuje lasów z prawdziwego zdażenia :)


Lasów nie było nigdzie a szkoda bo fajny klimacik byłby:
-Zabij go i zawieź do lasu i zakop.
-ok szefie.
:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2007 o 23:35, Dark SMG napisał:

> Mój komp wytrzymał spokojnie granie w Gothica 3 który jak wiadomo ramu zżerał baaardzo
dużo, a ile masz ramu, 2 GB?


1GB, w planach jest zwiększenie pamięci :)

Dnia 08.01.2007 o 23:35, Dark SMG napisał:

Powtarzam gra będzie wydana Jedynie na Konsole microsoftu ( a przynajmneij na to się zapowiada)


Hmmm ja słyszałem, że będzie zarówno na PS3 i na XBOX360, świadczyć o tym ma między innymi logo tych dwóch konsol na oficjalnej stronie GTA IV -> http://www.rockstargames.com/grandtheftauto4/ ;)

Dnia 08.01.2007 o 23:35, Dark SMG napisał:

no nie wiem, ja tam i tak wole PC-ta, choć przyznam ze ostatnio bardziej opłaca się posiadać konsolke


Ja też jestem PCtowcem ;) ale ostatnimi czasy zaczynam jakby "mięknąć" pod tym względem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2007 o 23:40, cinus` napisał:

1GB, w planach jest zwiększenie pamięci :)

jaki masz procek i grafike? ja mam 7600 GS i przedtemsemprona 2600 i 1,5 GB ramu, teraz mam Core 2 Duo E6300 i 1 GB ramu, myślałem że będzie mi cholernie rwać ale jeśli masz podobnego kompa to kamień z serca, bo od zmieny procka nie istalowałem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2007 o 23:21, Dark SMG napisał:

> A najlepiej to niech dadzą naraz ze 3 państwa i misje po kolei w kazdym z nich. A pod
koniec
> oblokowanie kazdego i zeby mozna bylo sobie miedzy nimi podróżować.
no może odrazu cały glob? :P:P:P taa to moja włąsna wicja, interaktywny świat, z żywymi ludźmi
żyjącymi w wirtualnym swiecie, pracijącymi i tak dalej, czyli gracze jadący na onlne, ale nie
biegający wszędzie z kałąchami i nie strzelającuymi gdzie popadnie tylko jak w rzeczywistości
:P:P wizja niespełnoiona :D

No. Nowe GTA jako globalny multiplayer. Wszyscy mają wpływ na losy naszej postaci. jedni są policjantami inni złodziejami a jeszcze inni moga należeć do gangów. Kazdy włłączając pierwszy raz gre ma możliwosć wyboru. Co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.01.2007 o 15:03, citekmaniak napisał:

No. Nowe GTA jako globalny multiplayer. Wszyscy mają wpływ na losy naszej postaci. jedni są
policjantami inni złodziejami a jeszcze inni moga należeć do gangów. Kazdy włłączając pierwszy
raz gre ma możliwosć wyboru. Co wy na to?

To by było coś ale nie uważasz że byłby problem z tym, że w pewnych momentach mogłoby być zbyt mało graczy.
Ale to by było naprawde świetne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2007 o 15:03, citekmaniak napisał:

No. Nowe GTA jako globalny multiplayer. Wszyscy mają wpływ na losy naszej postaci. jedni są
policjantami inni złodziejami a jeszcze inni moga należeć do gangów. Kazdy włłączając pierwszy
raz gre ma możliwosć wyboru. Co wy na to?

n pomysł niezły ale nie uwarzacie żew za dużo było by noobów ganiających z RPG i walących do ludzi?
ale z dógiej strony jest Neverwinter, tam można rozegrać kampanie w Multi, może to byłby niezły pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2007 o 15:17, kalin 123 napisał:


> No. Nowe GTA jako globalny multiplayer. Wszyscy mają wpływ na losy naszej postaci. jedni

> policjantami inni złodziejami a jeszcze inni moga należeć do gangów. Kazdy włłączając
pierwszy
> raz gre ma możliwosć wyboru. Co wy na to?
To by było coś ale nie uważasz że byłby problem z tym, że w pewnych momentach mogłoby być zbyt
mało graczy.
Ale to by było naprawde świetne.

E tam, w taką grę to by 24h grało dziesiątki tysięcy graczy szczególnie że przecież czas na świecie się różni więc zawsze ktoś by był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GTA 4 powinien w pierwszej kolejności ( chociaż to tylko moja opinia :) nieco zmniejszyć elementy RPG ( ale tylko te odpowiedzialne za parametry, dialogi zostawić w spokoju, ba- ulepszyć, a może nawet dać opcje wyboru :), bo sim już się robi :D

A co chciałbym zobaczyć w grze ? Zdecydowanie lepszę grafę- ta już nie jest "nieco" tylko bardzo przestarzała ( to akurat, jeśli wierzyć twórcom, będzie,bo silnik z GTA3 w końcu na emeryturę wyślą :), więcej rocka w stacjach :D ( dać U2 :D ) , więcej stacji z zabójczymi dialogami ( "you think steroids shrunk my balls" ) ...i więcej Lazlo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie w GTA IV powinien być nowy silnik graficzny oraz realny model zniszczeń, oraz coś co by choć troszkę bardziej oddawało realność (choćby rag-doll, może Havok). Co do reszty- niech te pojazdy bardziej przypominają te, na których twórcy się wzorują bo mało który samochód z SA przypominał realny odpowiednik. Mogliby troszkę rozbudować system rozwoju postaci (ale bez przesady), a także fajnie by się grało w nowe GTA jeżeli była możliwość wyborów moralnych (w końcu i gangster też ma serce nie). Muzykę to powinni zebrać z wszystkich trójwymiarowych części GTA (czyli od "trójki" z SA włącznie) i dać to do GTA IV!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciał DOBRĄ grafike. GTA SA to był szczyt. Tak obrzydliwą paskudną grafę przy tak olbrzymich wymaganiach rzadko można spotkać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możliwość wchodzenia do pomieszczeń, lepsze AI komputera, możliwość wyboru drogi dobrej lub złej... tryb MULTIPLAYER!! no i lepsza grafika i bradziej realistyczne rzeczy w grze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2007 o 22:58, Pawcio87 napisał:

Możliwość wchodzenia do pomieszczeń, lepsze AI komputera, możliwość wyboru drogi dobrej lub
złej... tryb MULTIPLAYER!! no i lepsza grafika i bradziej realistyczne rzeczy w grze:)

Możliwość wyboru złej lub dobrej drogi. A co konkretnie? Chodzi ci o coś takiego jak jest w Scarface?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2007 o 20:46, citekmaniak napisał:

> Możliwość wchodzenia do pomieszczeń, lepsze AI komputera, możliwość wyboru drogi dobrej
lub
> złej... tryb MULTIPLAYER!! no i lepsza grafika i bradziej realistyczne rzeczy w grze:)

Możliwość wyboru złej lub dobrej drogi. A co konkretnie? Chodzi ci o coś takiego jak jest w
Scarface?

No np. że można zostać policjanetm lub przestępcą:) jest dużo możliwości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2007 o 23:21, Pawcio87 napisał:

> > Możliwość wchodzenia do pomieszczeń, lepsze AI komputera, możliwość wyboru drogi
dobrej
> lub
> > złej... tryb MULTIPLAYER!! no i lepsza grafika i bradziej realistyczne rzeczy w grze:)

>
> Możliwość wyboru złej lub dobrej drogi. A co konkretnie? Chodzi ci o coś takiego jak jest
w
> Scarface?
No np. że można zostać policjanetm lub przestępcą:) jest dużo możliwości:)


przydało by się więcej możliwości z rpgów: rasa, płeć i tak dalej. wtedy było by spoko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2007 o 23:45, pizmak666 napisał:

> > > .........


A ja właśnie na odwrót. Wolałbym żeby zakończyli dodawanie tych elementów RPG.
A msce gry to może jakieś Chiny czy Japonia. Ciekawie by było bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować