Zaloguj się, aby obserwować  
citekmaniak

GTA IV WEDŁUG NAS , czyli co byśmy chcieli zobaczyć w grze

373 postów w tym temacie

Dnia 24.03.2007 o 23:54, Mar12 napisał:

> >>.



Zobaczymy co z tego wyniknie. Jeżeli pojawi się ten trailer to sądzę, że wszyscy po jego obejrzeniu będą mieli jeszcze większe apetyty na gre. nie ukrywam, że ja też. Tylko ciekawe co za wymagania ten potwór będzie miał. Póki co zagrywam się w GTA SA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po GTA 4 spodziewam sie przedewszystkim ulepszonej grafiki . A tak to w zasadzie toego co w GTA 3 czyli klimatu i fajowskiego bohatera.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2007 o 00:06, Jojti napisał:

Po GTA 4 spodziewam sie przedewszystkim ulepszonej grafiki . A tak to w zasadzie toego co w
GTA 3 czyli klimatu i fajowskiego bohatera.:) Ja bym chciał klimat z vice city i jakies nowe orginalne miasto np majami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytałem, np. tu:

http://www.gamesradar.com/us/ps3/game/news/article.jsp?articleId=200703269423053031&releaseId=20060313153735796095&sec tionId=1006&pageId=2007032694346289076

będzie można niszczyć budynki, walczyć prawie wszystkim, lepiej celować, zrobić własnego "bohatera", będą większe przestrzenie i co najważniejsze będzie MULTI PLAYER !!! Cieszę się najbardziej z tego ostatniego ponieważ kiedy gram w SA-MP ( mod do san andreas ) to masa ludzi oszukuje :/ i gra jest nieprzyjemna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi się śni po nocach reedycja GTA 1 w lepszej grafice, ale z takim samym widoczkiem od góry i klimatem :| Szkoda, że mało realne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coz ja w GTA IV chcialbym zobaczyc nowy silnik graficzny bo ten ktory byl w vc i sa niezbyt byl realistyczny i mnie osobicie sie nie podobal. Mafia miala dobry silnik tylko o wiele mniejszze mozliwosci od GTA ale i tak to moja ulubiona gierka. Co chcialbym poza tym zobaczyc:

- prawdziwe auta
- wieksza inteligencje ludzi -.-
- kamere zza kierownicy :D
- potezne miasto, lasy, gory, wsie
- bardziej wygladzone teksturki
- brak bitmap
- A! i niskie wymagania! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GTA IV powinno mieć nową oprawę graficzną, zoptymalizowany kod gry i niezbyt wysokie wymagania (tak żeby poszło na trochę gorszych komputerach. W GTA IV widziałbym również ogromne miasto (albo kilka miast) wielkości mapy w Test Drive: Unlimited albo Oblivionie. Fajny bohater z ciekawym życiorysem, ciekawa i wciągają fabuła oraz grywalność na wysokim poziomie. Bez tego GTA IV się nie obejdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomimo gry.. zobaczyc trzeba fabułe bo w Vice City była : zagoszczenie sie w miescie,zabicue Ricardo Diaza a na koniec przejęcie jego chaty .. to troche nieswoje xD ! w tym GTA chce zobaczyc nowe miejsca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciał w GTA IV nową graficzkę (troche lepsza od tej w Saints Row), reszta może pozostać bez mian. Misje sa we wszysktich GTA genialne, muza także więc nie widze powodu czemu gra nie miałaby być SUPER.

A co do jutrzejszego traileru (jeszcze 12 godzin!) to myslę że będzie to kilka scenek na silniku gry, nie śmię marzyć o kawałku gameplaya :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się doczekać tego trailera :D Juz tylko 10h :D Mam nadzieje ze to będzie jakiś przyzwoity dłuższy trailer(ale nie licze na to) bo nie wiem czy czekanie <niewiadomoiledni> się opłaci jeśli dadzą 20 sekundowy trailerek ;)
Mam nadzieje ze nowe GTA będzie mniej ziomalskie a bardziej w stylu mafii :D Albo chociaż starego dobrego vice city :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uuu właśnie obejrzałem trailer na gametrailers...aż mnie troszeczkę zatkało:p chyba tak pięknie gra nie będzie wyglądać:D? Oby tylko nie zrobili z tego mmo:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze ale się zfrajerowałem. Żeby obejrzeć trailer trzeba podać swój wiek, tak myślałem że się nie załapie ale wpisałem prawdziwy,noi teraz nie moge obejrzeć :). Wie ktoś jak można to cofnąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2007 o 07:31, Doktor14 napisał:

Kurcze ale się zfrajerowałem. Żeby obejrzeć trailer trzeba podać swój wiek, tak myślałem że się
nie załapie ale wpisałem prawdziwy,noi teraz nie moge obejrzeć :). Wie ktoś jak można to cofnąć?


A jak nie wiesz co gdzie usunąć, żeby cofnąć ustawienia i filmik chcesz mieć na dysku a nie oglądać z youtube''a, to masz tutaj link bezpośredni: http://download.gametrailers.com/gt_vault/t_gta4_trailer1_720p.wmv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować