Zaloguj się, aby obserwować  
citekmaniak

GTA IV WEDŁUG NAS , czyli co byśmy chcieli zobaczyć w grze

373 postów w tym temacie

Dnia 23.05.2007 o 18:16, muszczu napisał:

Ja chciałbym żeby nowe GTA miało dobry KLIMAT



Klimat to dobry był już od trzeciej części a w SA był już super. Ale nic nie jest tak dobre by nie mogło być lepsze.
Btw, ciekawe kiedy potwierdzą oficjalnie wersję na PC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Klimat to dobry był już od trzeciej części a w SA był już super

Jak dla mnie to najlepszy klimat miało Vice City

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2007 o 19:56, muszczu napisał:

Klimat to dobry był już od trzeciej części a w SA był już super

Fakt. Klimat świetny.

Dnia 23.05.2007 o 19:56, muszczu napisał:

Jak dla mnie to najlepszy klimat miało Vice City

A mi najbardziej pasował klimat San Andreas. Może dlatego że uwielbiam kulturę gangsta rap - ach te nigga-skie klimaty xD
A co chciałbym zobaczyć ? Na pewno większy realizm. I mniej bugów niż w poprzednich seriach ... Boże jak sobie przypomnę niektóre z SA to mi nadal szczęka opada ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nadzieję, że wiernie odwzorowują NY i, że będzie więcej realizmu życiowego...Np. Jakiś zwierzak czy dziecko :P. Tak żeby zrobić complete real life. Mnie sie strasznie w SA podobało np. przejmowanie terenów Ballasom :P:P:P. Też kocham te raperskie klimaty. Albo tuning aut :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2007 o 22:26, Shadow1994 napisał:

Ja mam nadzieję, że wiernie odwzorowują NY i, że będzie więcej realizmu życiowego...Np. Jakiś
zwierzak czy dziecko :P. Tak żeby zrobić complete real life. Mnie sie strasznie w SA podobało
np. przejmowanie terenów Ballasom :P:P:P. Też kocham te raperskie klimaty. Albo tuning aut
:D



NIe wiem czy dadzą dzieci bo odrazu pewnie będą protesty przeciw możliwości zabijania dzieci w grze i takie tam.
Ale zwierzęta powinny być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chce fajnego bohatera . CJ był na razie najlepszy według mnie ;).
Również oczekuje na dobrą fabułę oraz na nowe radia ze znanymi utworami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2007 o 22:28, awesome napisał:

> Ja mam nadzieję, że wiernie odwzorowują NY i, że będzie więcej realizmu życiowego...Np.
Jakiś
> zwierzak czy dziecko :P. Tak żeby zrobić complete real life. Mnie sie strasznie w SA podobało

> np. przejmowanie terenów Ballasom :P:P:P. Też kocham te raperskie klimaty. Albo tuning
aut
> :D


NIe wiem czy dadzą dzieci bo odrazu pewnie będą protesty przeciw możliwości zabijania dzieci
w grze i takie tam.
Ale zwierzęta powinny być.


W sumie masz racje juz i tak są prostesty na bardzo brutalną grę chociaż taki Godfather czy Scarface tez nie gorsze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cenega wydaje GTA:SA spolszczone i w końcu w przystępnej cenie 90złotych. Niezły poślizg zaliczyli, bo 2letni. Tak się zastanawiam czy po takim czasie pojawią sie zainteresowani i dlaczego by tak nie mogli wydać edycji kolekcjonerskiej, w końcu wydali GTA3 za 25 złotych, VC za 50złotych i SA za 90, mógłaby być ładna paczka w cenie gdzieś 150złotych z antologią GTA. Czyż to nie zainteresowało by naszego społeczeństwa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować