Zaloguj się, aby obserwować  
citekmaniak

GTA IV WEDŁUG NAS , czyli co byśmy chcieli zobaczyć w grze

373 postów w tym temacie

Dnia 03.02.2007 o 15:43, Archi155 napisał:

> > A ja mam nadzieje ze bedzie na PC i ze bedzie odrazu multiplayer
> W sumei to i w SA jest multi. Zapraszam do grania na mp. fajnei nawet.

w GTA SA-MP to juz gram od poczatku wakacji ale jest za duzo cheaterow ktorzy psuja zabawe
jak by R* zrobil odrazu multi to napewno by bylo mniej cheaterow albo wceale a i jeszcze gram
w MTA


To niech wprowadzą jakies zabezpieczenie bo z cheaterami to z doświadczenia wiem ze gra nie jest wtedy taka fajna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie chciałbym zobaczyć następnej części GTA bo nie gram w tą grę, a nie sorki grałem w część I i II ale to była klasyka a nie to co teraz produkują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w GTA IV chciałbym zobaczyc Europę ( np. Londyn i okolice, Warszawa i okolice [w tym Otwock, w którym mieszkam:)]). Oczywiście ładna grafika, możliwość jazdy na deskorolce i rolkach (z rowerami w SA był genialny pomysł). Multi też by się przydało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 01:53, balduran2 napisał:

Osobiście nie chciałbym zobaczyć następnej części GTA bo nie gram w tą grę, a nie sorki grałem
w część I i II ale to była klasyka a nie to co teraz produkują.


Po co wogóle tu wchodzisz i piszesz coś takiego nie interesuje cie GTA IV to nara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chcialym zeby poszlo na XP bi Visty nie bede mial :P Oprocz tego to chcial bym wlasnie ta europe ktora ponoc i tak ma byc. Do tego tak jak byl w THAW elementy Parkour''u i akrobatyki. Mysle ze to tyle z mojej strony moze jeszcze cos mi wpadnie ciekawego do glowy narazie nic wiecej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 12:13, kalin 123 napisał:

Po co wogóle tu wchodzisz i piszesz coś takiego nie interesuje cie GTA IV to nara.


A jakie to jest w ogóle GTA IV, przecież po III były jeszcze z tego co wiem 2 części gry. Albo Wy albo twórcy nie potrafią liczyć do 10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Albo

Dnia 04.02.2007 o 16:46, balduran2 napisał:

Wy albo twórcy nie potrafią liczyć do 10.

Ja myślę że jednak TY nie umiesz liczyć.

Te dwie późniejsze części były dodatkami do trójki. No chyba że znajdziesz mi jakiś numerek przy tytule Vice City,lub San Andreas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 16:54, Darkstar181 napisał:

>Albo
> Wy albo twórcy nie potrafią liczyć do 10.
Ja myślę że jednak TY nie umiesz liczyć.

Te dwie późniejsze części były dodatkami do trójki. No chyba że znajdziesz mi jakiś numerek
przy tytule Vice City,lub San Andreas.


Ta, od kiedy Vice City lub San Andreas to dodatek do GTA 3? Ciekawe rzeczy powiadasz człowieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 16:54, Darkstar181 napisał:

Te dwie późniejsze części były dodatkami do trójki. No chyba że znajdziesz mi jakiś numerek
przy tytule Vice City,lub San Andreas.


W sumie nie znajdę numerku, ale takie "dodatki" można by traktować jako oddzielne gry. Gdyż nie potrzebna była cześć III żeby w nie zagrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 16:57, balduran2 napisał:

> Te dwie późniejsze części były dodatkami do trójki. No chyba że znajdziesz mi jakiś numerek

> przy tytule Vice City,lub San Andreas.

W sumie nie znajdę numerku, ale takie "dodatki" można by traktować jako oddzielne gry. Gdyż
nie potrzebna była cześć III żeby w nie zagrać.


właśnie o to mi chodziło. Po prostu twórcy zrezygnowali z przydzielanai numerków kolejnym częściom GTA. Ale jak inaczej mogłem zatytułować ten temat skoro nikt nie wiem jaki podtytuł będzie miała kolejna część GTA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 16:59, citekmaniak napisał:

właśnie o to mi chodziło. Po prostu twórcy zrezygnowali z przydzielanai numerków kolejnym częściom
GTA. Ale jak inaczej mogłem zatytułować ten temat skoro nikt nie wiem jaki podtytuł będzie
miała kolejna część GTA?


A w ogóle ma być kolejna część GTA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 17:03, balduran2 napisał:

> właśnie o to mi chodziło. Po prostu twórcy zrezygnowali z przydzielanai numerków kolejnym
częściom
> GTA. Ale jak inaczej mogłem zatytułować ten temat skoro nikt nie wiem jaki podtytuł będzie

> miała kolejna część GTA?

A w ogóle ma być kolejna część GTA?


No co za pytanie. Jasne, że będzie. Lepiej pomyśl i napisz co byś chciał żeby się w nowym GTA znalazło, bo o tym właśnie jest ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 17:06, citekmaniak napisał:

No co za pytanie. Jasne, że będzie. Lepiej pomyśl i napisz co byś chciał żeby się w nowym GTA
znalazło, bo o tym właśnie jest ten temat.


Jak już pisałem nie chciałbym niczego, bo i tak pewnie nie będę w tą grę grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 17:09, balduran2 napisał:

> No co za pytanie. Jasne, że będzie. Lepiej pomyśl i napisz co byś chciał żeby się w nowym
GTA
> znalazło, bo o tym właśnie jest ten temat.

Jak już pisałem nie chciałbym niczego, bo i tak pewnie nie będę w tą grę grać.


No to proszę nie wpisuj się do tego wątku jak nie masz nic do powiedzenia. Zasyfiasz tylko temat. Proszę o wypowiedzi na temat.

Co do GTA IV to mogliby dać powiedzmy 5 idealnie odwzorowanych miast.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciał żeby można było robić wjęcej trików na rowerach i motocyklach ;),Wjęcej broni,żeby był na PC''a :),Wjęcej tiuningowania samochodów, I mieć wybór do której mafi chcę dojść i żeby podczas strzelania można było chodzić ani stać i strzelać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2007 o 15:53, Harpagan napisał:

Ja bym chciał żeby można było robić wjęcej trików na rowerach i motocyklach ;),Wjęcej broni,żeby
był na PC''a :),Wjęcej tiuningowania samochodów, I mieć wybór do której mafi chcę dojść i żeby
podczas strzelania można było chodzić ani stać i strzelać


Zeby był tez już na DX10. Najchętniej kilka idealnie odwzorowanych miast.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 17:16, citekmaniak napisał:

Co do GTA IV to mogliby dać powiedzmy 5 idealnie odwzorowanych miast.


no co racja to racja. nie wiem,może się myle ale te wasze wszystkie prośby czy checi to takie (w moim odczuciu) są conajmniej dziwne. czy wy chcecie zrobić z gta grę o wszystkim zajmującą 5 płytek dvd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2007 o 19:04, pizmak666 napisał:

a propos GTA 4 http://www.gram.pl/news_8AneHO6_Rockstar_wpada_w_Euphorie_prace_nad_GTA_4_zaawansowane.html

przeczytajcie. chyba już niedługo czekają nas jakieś screen''y i może nawet coś więcej...


Witam ponownie ostatni post na tym temacie pisałem miesiąc temu (LOL) ale do żeczy.
Trailer juz 29 marca a co za tym idzie to screeny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować