Zaloguj się, aby obserwować  
citekmaniak

GTA IV WEDŁUG NAS , czyli co byśmy chcieli zobaczyć w grze

373 postów w tym temacie

Dnia 09.04.2007 o 17:38, Gracz 23 napisał:

> Mogliby zrobić model jazdy samochodami niczym z TDu, widok z kokpitu, no i obszar tak
ze 2,
> 3x większy niż w SA.
No masz rację Nowy Jork to Duże miasto ale nie może zabraknąć Statuły Wolności



I także strefy 0 czyli miejsca gdzie stało WTC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2007 o 17:39, awesome napisał:

> > Mogliby zrobić model jazdy samochodami niczym z TDu, widok z kokpitu, no i obszar
tak
> ze 2,
> > 3x większy niż w SA.
> No masz rację Nowy Jork to Duże miasto ale nie może zabraknąć Statuły Wolności


I także strefy 0 czyli miejsca gdzie stało WTC.

I Empire Steit Building nie wiem jak to się piszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2007 o 18:58, Cat In A Bag napisał:

Ja bym chciał zobaczyć znane marki wozów, a przede wszystkim oficjalną opcję multiplayer:)

no tak wyobraź sobie ze w Gta IV jeżdżą Mercedesami albo Bmw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym ujrzeć więcej rowerów no i może jakieś rolki czy inne wrotki. Usunąłbym te wskaźniki kondycji, pojemności płuc itd bo tylko denerwowały jak trzeba było je zwiększyć by mieć możliwość zaczęcia misji. Wróciłbym także do interesów tak jak to było w Vice City bo dla mnie w SA troszkę zostało potraktowane po macoszemu. Podkłada muzyczny się nie martwię stacje radiowe serwują nam idealne muzykę. I jeszcze tylko tęsknie za starym sterowaniem, chociaż te z SA nie jest złe wolałem tamte stare.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miasto bedzie mniejsze niz w SA bo bez terenów oddzielających miasta. Bo w GTA 4 fabuła dzieje sie w NY. Troche głupio ze nie bedzie mozliwosci latania samolotami. Mam nadzieje ze twórcy dodadzą cos ciekawego.

PS: Wreszcie bedzie oficjalny multiplayer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nadzieję, że wreszcie twórcy dodadzą coś co naprawdę będzie związane z tytułem :) Chodzi mi o kradzieży z górnej półki, tak abyśmy to organizowali np. z kumplami a skutki byłyby poważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Twórcy mówią że ta seria zmieni całe Grand Theft Auto. Podobnież misje mają być baaaardzo zróżnicowane.
Zobaczymy co z tego bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2007 o 17:38, Gracz 23 napisał:

> Mogliby zrobić model jazdy samochodami niczym z TDu, widok z kokpitu, no i obszar tak
ze 2,
> 3x większy niż w SA.
No masz rację Nowy Jork to Duże miasto ale nie może zabraknąć Statuły Wolności

Statuła wolnosci w grze ma sie nazywac statuła radosci z tego co wyczytałem;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2007 o 17:36, awesome napisał:

Mogliby zrobić model jazdy samochodami niczym z TDu, widok z kokpitu, no i obszar tak ze 2,
3x większy niż w SA.

Teren bedzie identyczny jak w SA ale zabraknie terenów pomiedzy czyli np. lasów pustyni itp...czyli IV to bedzie jedno wielkie miasto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie, jeszcze przed założeniem tego wątku dużo myślałem o GTA IV i sporo fajnych pomysłów przyszło mi do głowy. Pisać będę w kolejności wymyślenia:
1. Odpowiednik Mount Chillad mógłby być większy i ośnieżony. Dałoby to możliwość skateboardingu i narciarstwa.
2. Zwierzęta. Taki bezdomny kundel trzymałby "klimat".
3. Samochody - Benzyna - Kluczyki.
4. Przeciwnicy - niech bardziej efektownie giną!
5. CJ i Czołg nie powinny być wyrazami bliskoznacznymi. Główny bohater, który jest w stanie nosić ze sobą miniguna, kilka karabinów maszynowych, sztuk parę granatów to zły pomysł!
6. Bardziej skomplikowana jazda na BMX-ie z trikami godnymi Tony Hawka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie zastanawia jedno. Podobniez gra ma byc wydana na tych nowych nośnikach mieszczących od 20GB do 200GB. Nie wiem ile w tym prawdy ale jesli wyjdzie na tej 20GB to trzeba zmienic napęd :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem czego bym nie chciał zobaczyć w GTA IV:
Pierwszą rzeczą są dzieci, zabiajnie ich celowo bądź przypadkowo jak by to ująć pozostawiało by pewne zniesmaczenie. Pewnie spytacie skąd mi to przyszło do głowy, ztąd że podczas oglądania oficjalneo trainera w momęcie gdy kamera pokazuje przechodniów z lotu ptaka dostrzegłem kobietę niosąca dziecko na rękach. Może mogło byc to przewidzenie bo troche nie wyraźnie widać, więc nie chciał bym zobaczyć tych dzieci.
Drugą rzeczą są zwierzęta jakoś nie pasują do GTA.
Jeszcze nie powinno być wejścia do szpitala.
Teraz powiem co chciałbym zobaczyc:
Nowe modele uszkodzeń samochodów bo te z SA, VC, 3 mi się znudziły i jeszcze żeby wraki samochodów wyglądały jakoś efektownie.
Większej inteligęcji kierowców bo to co robili w poprzednich seriach GTA głupio wyglądało, chodzi mi o to że jak się zablokowało drogę samochodem to kierowcy jadący za mną stali.....stali i stać by mogli w nieskończonośc, to głupie było, denerwujące był także styl ich wyprzedzania, zawsze wyprzedazli jak z naprzeciwka coś jechało. Wkurzała mnie równierz ich przpisowość zawsze ta sam prędkość, zawsze zatrzymia się na swiatałach itp. powinni raz jechać szybciej raz wolniej, raz przejechać na czerwonym. Powinno być też coś takiego jak w SA że jeśli stukniemy w jakiś samochód to kierowca prowadzący go wyjdzie do nas i będzie chciał nam wpiepszyc.
Kolejną rzeczą którą chciałbym zobaczyc jest: wiekszy ruch i zagęszczenie samochodów i pieszych no bo w końcu to NY.
Powinien być też dalszy zasięg wzroku, pojazdy i ludzie powinni sie dać widzieć z dalsza.
Inteligencja policji powinna też zostać poprawiona bo nie zachowywali się iracjonalnie w poprzednich seriach.
Powinien zostać zlikwidowany też dziwny błąd, który wyglądał nastepująco, robiło się zadymę np. przed szpitalem po chwili przyjeżdżała karetka z dalszej części mista a powinni sanitariusze wyjść ze szpitala, podobnie było z zadymą przed komisariatem. Policjanci zawsze przyjeżdzali z dalsza zamiast wyjśc z posterunku.
Opisałem tak pobieżnie co chciałbym zobaczyć a co nie, więcej mi się pisać nie chce. A zanudzać was nie mam serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować