Zaloguj się, aby obserwować  
citekmaniak

GTA IV WEDŁUG NAS , czyli co byśmy chcieli zobaczyć w grze

373 postów w tym temacie

Jeszcze zapomniałem dodac, że jak na wielkie miasto przystało to na ulicach powinno dochodzić do strzelanin między gangsterami. Policjanci też powinni zacząc używać broni nie tylko wobec głównego bohatera tylko "reszty świata". Bo to było wkurzające jak ci ktoś samochód kradł przy policjancie a policjant stoji zadowolony i patrzy jak kradną ci samochód. Ogólnie to chciałbym żeby miasto tentniło życiem od rana do wieczora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to ja sadzę, że wogule iż to będzie tak, że GTA''ty z numerami będą mieć nową grafikę, bo jak wyszła GTA3 to do Sana Andreasa jest podobna grafa. Po GTA4 wyjdzie też kilka z pod tytuami bez numerków np GTA Gangsta city i pare innych no i znowu GTA5 z lepszą grafą. I tak w kółko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dodam jeszcze, że w grze, a konkretnie na pudełku z grą chciałbym zobaczyć znaczek PC, tzn. żeby była wersja na PC. A z takich typowo graficznych rzeczy w grze, to miło by było jakby dali alternatywne środki lokomocji: rowery, hulajnogi, samoloty, łódki, motocykle itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak miasta mają być blisko siebie, to takie miasta dobrać które w rzeczywistości też są blisko siebie.
Piosenki w radiu nowoczesne, a nie w grze Hydra, Mini-Gun, a w radiu lata 80!!!
Samochody prawdziwe.
I grafika lepsza bo ta z SA przypomina GTA 3, a właściwie to jest identyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki powiedzcie mi czy ktoś tutaj z zebranych, będzie spokojnie wyczekiwał na premierę GTA dopiero po wejściu tej gry na PC? Bo im bliżej premiery, im bardziej RockStar podgrzewa atmosferę związaną z GTA 4 to zaczynam się poważnie zastanawiać jak ja wytrzymam jeszcze rok?! A przecież konsolowcy już będą się bawić...

Z drugiej jednak strony wydać na konsolke 1600/2500 zł na Xbox/PS + zakup GTA to 300zł to spore fundusze. Szczerze wolałbym je wydać na upgrade PC.

Jak widzicie jestem w kropce i chciałbym zapytać jak wy podchodzicie do tej sprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2007 o 07:32, s2nto napisał:

Chłopaki powiedzcie mi czy ktoś tutaj z zebranych, będzie spokojnie wyczekiwał na premierę
GTA dopiero po wejściu tej gry na PC? Bo im bliżej premiery, im bardziej RockStar podgrzewa
atmosferę związaną z GTA 4 to zaczynam się poważnie zastanawiać jak ja wytrzymam jeszcze rok?!
A przecież konsolowcy już będą się bawić...


Nom to będzie duży problem dla nas PC''towców. Trudno będzie czekać jeszcze rok (jeżeli wogóle wyjdzie na PC.

Dnia 15.05.2007 o 07:32, s2nto napisał:

Z drugiej jednak strony wydać na konsolke 1600/2500 zł na Xbox/PS + zakup GTA to 300zł to
spore fundusze. Szczerze wolałbym je wydać na upgrade PC.


O tak mądrze powiedziane. Za dużo to dla moich rodziców kasy (pewnie i tak by mi nie kupili) przy obecnych wydatkach. Noi za te pieniądze można faktycznie "nieźle" podkręcić kompa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tego co byśmy chcieli w grze zobaczyć to warto wspomnieć o szczegółach. Trzeba przyznać że nie brakowało ich w San Andreas co nie znaczy że nie mogłyby być lepsze. Po pierwsze: powinno być można wchodzić do większej liczby budynków. Po drugie: samochody oryginalne. Po trzecie: dostałeś z jakiegoś guna to powinieneś być "trochę" słabszy. Po czwarte: dopisujcie sie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2007 o 19:52, kalin 123 napisał:

Wracając do tego co byśmy chcieli w grze zobaczyć to warto wspomnieć o szczegółach. Trzeba
przyznać że nie brakowało ich w San Andreas co nie znaczy że nie mogłyby być lepsze. Po pierwsze:
powinno być można wchodzić do większej liczby budynków. Po drugie: samochody oryginalne. Po
trzecie: dostałeś z jakiegoś guna to powinieneś być "trochę" słabszy. Po czwarte: dopisujcie
sie :P

Oryginalne fury? Niby jak? Nawet Rockstar nie ma takiej kasy, zeby kupić licencje wszystkich koncernów samochodowych ;/ Weź się zastanów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2007 o 19:52, kalin 123 napisał:

Po pierwsze:powinno być można wchodzić do większej liczby budynków.

To niosłoby za sobą OGROMNE wymagania. Wystarczy na razie zmiana engine''u, z CE2 nie ma on szans, ale daje radę
Po drugie: samochody oryginalne.
Czytałem w Playu, że "w GTA samochody służą bohaterowi do wzniecania piekła na ziemi, więc Rockstar nie dostał licencji".

Dnia 17.05.2007 o 19:52, kalin 123 napisał:

Po trzecie: dostałeś z jakiegoś guna to powinieneś być "trochę" słabszy.

No tak, ale to gra akcji, a nie Op. Flashpoint :D

Dnia 17.05.2007 o 19:52, kalin 123 napisał:

Po czwarte: dopisujcie sie :P

Yes Sir! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że NIE będzie samolotów, a obszar gry będzie właściwie ograniczony tylko do miasta (i dużo mniejszy niż w SA). Będą jednak helikoptery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2007 o 22:51, tomoliop napisał:

Wiadomo, że NIE będzie samolotów, a obszar gry będzie właściwie ograniczony tylko do miasta
(i dużo mniejszy niż w SA). Będą jednak helikoptery.


I bardzo dobrze, ten ogrom z SA trochę psuł rozgrywkę :P Osobiście, też pomysł z usunięciem samolotów uważam za trafny, sterowanie nimi w GTA jakoś nigdy udane nie było a i frajda z latania niewielka, ot taka ciekawostka, więc większość graczy myślę, nawet nie zauważy zniknięcia ich ;) Poza tym na co nam samoloty na jedno miasto ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2007 o 23:02, Meledictum napisał:

W GTA IV chciałbym zobaczyć multi w stylu MMO... Ale i tak tego w grze nie będzie, ale może
kiedyś. World of GTA? xD


Multi byłoby świetne... teoretycznie. Bo pewnie pojawiło by się tyle noobów, że nie dałoby się fajnie pograć:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jamożelepiej nie będę się wypowiadał, bo przed premierą SA w Action Magu napisałem paresłów na podobny temat i o zgrozo większość się spełniła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oficjalne ogłoszenie GTA IV edycji kolekcjonerskiej dla konsol: http://rockstargamesuncut.wordpress.com/

The Grand Theft Auto IV Special Edition will be presented in a customized Grand Theft Auto metal safety deposit box. The box will contain:–Grand Theft Auto IV on the Xbox 360™ video game and entertainment system or the PLAYSTATION®3 computer entertainment system, both with special packaging–

The Grand Theft Auto IV Art Book, featuring never-before-seen production artwork from Grand Theft Auto IV–Selected soundtrack CD from Grand Theft Auto IV, featuring new material from top artists, only available on this release–

An exclusive Rockstar keychain for the safety deposit box keys

–Completing the collection is a limited edition Rockstar duffel bagAll of the items have been created with the utmost attention to detail to create a unique Grand Theft Auto IV experience for any fan of the series. The Grand Theft Auto IV Special Edition is available for pre-orders today and will retail for $89.99 in

To teraz czekamy na potwierdzenie wersji europejskiej^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować