Zaloguj się, aby obserwować  
citekmaniak

GTA IV WEDŁUG NAS , czyli co byśmy chcieli zobaczyć w grze

373 postów w tym temacie

CIekawe czym panowie z Rockstar Games nas zaskoczą(pewnie wymaganiami sprzętowymi). Ale co takiego fajnego mogliby dodać? MOim zdaniem San Andreas było do niczego. Te nowości w grze- pojazdy i panienki. Ja rozumiem pojazdy, no lae to drugie?? do gry one nic nowego nie wnosiły, wręcz przeszkadzały. No bo aby taką jedną zadowolić musiałeś jechać tam do baru, znowu do domu i drugiego dnia to samo. Ale jednak patch Hot Caffe poprawiał rozgrywkę:D Jednym słowem gra mnie nie zadowoliła i lepszą uważam Vice City. Mam nadzieję, że w nowej części twórcy się postarają i ulepszą w niej na przykład fizykę gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2006 o 13:02, mroczny mrok napisał:

CIekawe czym panowie z Rockstar Games nas zaskoczą(pewnie wymaganiami sprzętowymi). Ale co
takiego fajnego mogliby dodać? MOim zdaniem San Andreas było do niczego. Te nowości w grze-
pojazdy i panienki. Ja rozumiem pojazdy, no lae to drugie?? .......


jak to SA do niczego. Dla mnie to jedna z najlepszych gier nie tylko w gatunku ale ogólnie. gra genialna, chociaz nie aż tak jak Mafia. GTA IV powinno choć trochę przypominać Mafie. ah, ten klimat, ta muzyka........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2006 o 00:13, citekmaniak napisał:

jak to SA do niczego. Dla mnie to jedna z najlepszych gier nie tylko w gatunku ale ogólnie.
gra genialna, chociaz nie aż tak jak Mafia. GTA IV powinno choć trochę przypominać Mafie. ah,
ten klimat, ta muzyka........

Tak.. Mafia to jest coś...Super historia, a jakie zakończenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2006 o 00:15, Bartkula napisał:

> jak to SA do niczego. Dla mnie to jedna z najlepszych gier nie tylko w gatunku ale ogólnie.

> gra genialna, chociaz nie aż tak jak Mafia. GTA IV powinno choć trochę przypominać Mafie.
ah,
> ten klimat, ta muzyka........
Tak.. Mafia to jest coś...Super historia, a jakie zakończenie...

tylko cos miala byc mafia 2 i nie widac tego. moze mafia 2 moglaby wyjsc jako GTA IV. super by było. pozdro fanom mafii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2006 o 00:17, citekmaniak napisał:

tylko cos miala byc mafia 2 i nie widac tego. moze mafia 2 moglaby wyjsc jako GTA IV. super
by było. pozdro fanom mafii

Myślę, że MAFIA postawiła wysoko poprzeczkę i długo będziemy czekać na lepszą grę z tego gatunku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Akcja w czasach współczesnych, w Europie, byle nie Londyn, bo nie chce mieć ruchu lewostronnego:p
2. Jakieś fajne kawałki muzyczne, ale o to nie ma się co martwić, Rockstar zawsze daje radę
3. Rozbudowany, duży, tętniący życiem świat, który się zmienia
4. Różne pory roku
5. Licencjonowane wozy
6. Ciekawa wciągająca fabuła, chciałbym grać jakimś normalnym kolesiem, a nie czarnym ziomem z getta( w VC było super)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie, chcialbym by GTA z w gruncie rzeczy prostej strzelanki zmienilo sie w jakas porzadna gre fabularna. Chcialbym by przeniesli gre do Europy, najlepiej do kilku najbardziej znanych miast /Paryz, Rzym, Madryt, Londyn,Włoszczowa/. Marze o jakiejs mafijnej opowiesci, aczkolwiek licze sie z tym, ze postawia na efekciarstwo zamiast na klimat. Uwielbiam klimaty a''la Ojciec Chrzestny, Omerta czy Sycylijczyk. Opowiesci o honorze, przywiazaniu do Rodziny itd. Watpie jednak by GTA poszlo w tym kierunku, dlatego z niecierpliwoscia czekam na Mafie 2 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2007 o 01:13, micknk napisał:

1. Prawdziwe samochody i ich nazwy

Niestety, Rockstar raczej skory nie będzie do wydawania milionów dolarów na licencje aut, poza tym żaden z producentów nie chciał by, by jego autko rozwalało się efektownie, np. dlaczego w srii NfS auta najwyżej tłujką szyby i się rysują? (pomijają auta No-name, czyli te którymi nie jeździmy)

Dnia 01.01.2007 o 01:13, micknk napisał:

2. Baaardzo rozbudowany teren ( lasy, gory, pola etc)

no z tym się zgodze, dodatkowo miło by było by drzewa miały hitboxy, kto to widzzaił żeby wielkim pasażerskim samolotem rozwalić się o czóbek sosny?

Dnia 01.01.2007 o 01:13, micknk napisał:

3. Kamera zza kierownicy

no nie, to nie toca race Driver, czy colin tylko GTA :P jestem przeciw :)

Dnia 01.01.2007 o 01:13, micknk napisał:

4. Bardziej skomplikowane misje

hmmmmm ja tam byym zamiast rozbudowanych misji wolał bardziej szcegówłowe moidele postaci, zwłąszacza w cut-scenkach wyda.ć jakie są proste... chociaż racja, w poprzednich GTA misje sprowadzały się tylko do "pójdź zabj/zabierz wróć"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w GTA IV chciałbym zobaczyć akcję gry toczącą się w wieku XX. Lepszy model zniszczeń aut. I lepsze dźwięki strzelania z broni, no i garaż 8-ball''a z bombami zdalnie sterowanymi jak w vice city (świetne na złodziei :) ) Nie chciałbym zobaczyć za to starych znajomych (już się przejedli), i tego samego poziomu realistyki sterowania samochodem (modelu prowadzenia aut), i łodziami. Chciałbym też aby zmienił się klimat muzyki (ten z gta:sa zupełnie do mnie nie przemawia, nigdy nie lubiłem rapu, hip hopu itd. )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Klimat rodem z mafii, sterowanie z powiedzmy TRD3, grafy jak z Crysis i obszarów 2 razy większych niż w GTA SA. tego życzę każdemu fanowi GTA. I jeszcze dynamicznej zmiany pór roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2007 o 18:03, citekmaniak napisał:

Klimat rodem z mafii, sterowanie z powiedzmy TRD3, grafy jak z Crysis i obszarów 2 razy większych
niż w GTA SA. tego życzę każdemu fanowi GTA. I jeszcze dynamicznej zmiany pór roku.

Taaaa....a ja Tobie życzę kompa który udźwigną by takie potwora ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2007 o 18:14, PAPISHON napisał:

> Klimat rodem z mafii, sterowanie z powiedzmy TRD3, grafy jak z Crysis i obszarów 2 razy
większych
> niż w GTA SA. tego życzę każdemu fanowi GTA. I jeszcze dynamicznej zmiany pór roku.
Taaaa....a ja Tobie życzę kompa który udźwigną by takie potwora ....

To są tylko pobożne życzenia. Pomarzyć nie można? A tak przy okazji, to na wakcje zmieniam kompa i kto wie może by udźwignął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.01.2007 o 18:15, citekmaniak napisał:

To są tylko pobożne życzenia. Pomarzyć nie można? A tak przy okazji, to na wakcje zmieniam
kompa i kto wie może by udźwignął.


Szczerze w to wątpie. Jeżeli teren miałby być tak wielki jak w San Andreas a do tego piękny jak w Crysisie a do tego jeszcze dynamiczna pogoda ma dojść, to wątpie czy nawet na Xboxie 360 by taka gra poszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2007 o 18:18, PAPISHON napisał:


> To są tylko pobożne życzenia. Pomarzyć nie można? A tak przy okazji, to na wakcje zmieniam

> kompa i kto wie może by udźwignął.

Szczerze w to wątpie. Jeżeli teren miałby być tak wielki jak w San Andreas a do tego piękny
jak w Crysisie a do tego jeszcze dynamiczna pogoda ma dojść, to wątpie czy nawet na Xboxie
360 by taka gra poszła.

Nie wiem, może i masz rację. Ale to są marzenia tylko. Więc nie psuj zabawy z marzenia. Wymyśl i ty coś. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.01.2007 o 18:18, citekmaniak napisał:

Nie wiem, może i masz rację. Ale to są marzenia tylko. Więc nie psuj zabawy z marzenia. Wymyśl
i ty coś. :)

W takim razie chciałbym żeby w nowym GTA można było się wcielić w płatnego mordercę i wyonwyać misję tak jak to jest w mojej ulubonej serii Hitman :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2007 o 18:20, PAPISHON napisał:


> Nie wiem, może i masz rację. Ale to są marzenia tylko. Więc nie psuj zabawy z marzenia.
Wymyśl
> i ty coś. :)
W takim razie chciałbym żeby w nowym GTA można było się wcielić w płatnego mordercę i wyonwyać
misję tak jak to jest w mojej ulubonej serii Hitman :P

Czyli taki hitman w świecie GTA, wszystko dostępne, może i fajne. I wcale takie nie nie realne. Kto wie, who knows......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2007 o 18:20, PAPISHON napisał:

W takim razie chciałbym żeby w nowym GTA można było się wcielić w płatnego mordercę i wyonwyać
misję tak jak to jest w mojej ulubonej serii Hitman :P

Yeah. Było by miło. I jeszcze aby było to trochę bardziej realistycznie, bo np. Jetpack w SA mnie trochę wkurzał.

PS. Po dłuższym przemyśleniu... uważam, że GTA 4 naprawdę mogłoby mieć klimat z Hitmana. Ci wszyscy bohaterowie serii byli mimo wszystko trochę nudni, a Rockstar zawsze wprowadza dużo zmian w grze, między innymi zmiany dotyczące charakteru głównego bohatera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować