Zaloguj się, aby obserwować  
citekmaniak

GTA IV WEDŁUG NAS , czyli co byśmy chcieli zobaczyć w grze

373 postów w tym temacie

Co ja bym chciał?
Przedewszystkim jeszcze większy obszar do zwiedzenia, mniej bugów i żeby latanie samolotem było bardziej realistyczne. Może więcej misji typu "skradaj się", "zabij i zwiewaj". Więcej rozwalania ludzi z pistoletu z tłumikiem.
Fajnie by też było gdyby podany został jedynie cel danej misji, a wykonanie zależało od gracza.
Np. że możesz wejść którędy chcesz, zabić jak chcesz i uciekać dowolną drogą. Żadnych
trójkątów i kółeczek na mapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

może już ktoś to mówił. ja nie wiem, jeśli tak to sory ale.... gta 4 to gta vice city. gta 5 to san andreas. gta libery city stories nie będe liczył bo jest tylko na ps 2. więc temat powinien być o gta VI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gdyby chłopaki z rockstar wprowadzili fizykę...nie jakąś super realistyczną ale taką żeby po wyrzuceniu serii z rakietnicy budynek nie stał cało, oczywiscie później może sie odbudować oczywiście jak gracz nie patrzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2007 o 21:35, sinir napisał:

może już ktoś to mówił. ja nie wiem, jeśli tak to sory ale.... gta 4 to gta vice city. gta
5 to san andreas. gta libery city stories nie będe liczył bo jest tylko na ps 2. więc temat
powinien być o gta VI

nazwa jest poprawna kolejne GTA będzie miało numerek IV wszystkie części po GTA III to poprostu kolejne całkiem nowe gry!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2007 o 21:35, sinir napisał:

może już ktoś to mówił. ja nie wiem, jeśli tak to sory ale.... gta 4 to gta vice city. gta 5 to san andreas.


Nie wiem gdzie tak słyszałeś, ale w każdym bądź razie są to bzdury. Nikt nigdy i nigdzie oficjalnie nie nazywał GTA Vice City jako GTA 4 a San Andreas jako GTA 5, są to głównie głupie i nieprawdziwe plotki nieobeznanych w temacie ludzi którzy gdzieś tam grali sobie w te gry. Jeżeli już by liczyć to VC i SA mogłyby być zaliczane jako GTA 3, ale to już tak bardziej umownie. Sami twórcy Grand Thef Auto mówią, że następna część GTA będzie się nosiło cyfrę w nazwie 4 a raczej IV. Na dowód masz tą oficjalną stronę: http://www.rockstargames.com/grandtheftauto4/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2007 o 21:35, sinir napisał:

może już ktoś to mówił. ja nie wiem, jeśli tak to sory ale.... gta 4 to gta vice city. gta
5 to san andreas. gta libery city stories nie będe liczył bo jest tylko na ps 2. więc temat
powinien być o gta VI

tak jak powiedział cinus` to bzdura gdzyz GTA1<pierwsza gra>,GTA2<znacznie ulepszona grafika>,GTA<jak sama nazwa wskazuje wprowadzono 3D>,a gta VC i SA wprowanidzily zbyd duzo nowosci a juz na pewno nie na tyle zeby tac jej cyferke a z tego co sie orietuja GTA4 nazywa sie tak dlatego ze jest całkiem nowy silnik o dak dalej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2007 o 21:57, JogaTv napisał:

> może już ktoś to mówił. ja nie wiem, jeśli tak to sory ale.... gta 4 to gta vice city.
gta
> 5 to san andreas. gta libery city stories nie będe liczył bo jest tylko na ps 2. więc
temat
> powinien być o gta VI
tak jak powiedział cinus` to bzdura gdzyz GTA1<pierwsza gra>,GTA2<znacznie ulepszona
grafika>,GTA<jak sama nazwa wskazuje wprowadzono 3D>,a gta VC i SA wprowanidzily zbyd
duzo nowosci a juz na pewno nie na tyle zeby tac jej cyferke a z tego co sie orietuja GTA4
nazywa sie tak dlatego ze jest całkiem nowy silnik o dak dalej :D

ALE MIMO CO POWINNI JE NAZYWAĆ PO KOLEI. jakiemuś nowicjuszowi mogłoby się wydawać że san andreas jest nowsze od gta 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2007 o 21:37, Garyy94 napisał:

gdyby chłopaki z rockstar wprowadzili fizykę...nie jakąś super realistyczną ale taką żeby po
wyrzuceniu serii z rakietnicy budynek nie stał cało, oczywiscie później może sie odbudować
oczywiście jak gracz nie patrzy


Kurcze w poprzednich wersjach GTA też mi to bardzo dziwiło.
Jechałem czołgiem w Vice City chyba ze 150km/h (z lufą strzelającą do tyłu) i przyłoiłem w budynek...
Ani budynek ani czołg nie był w ogóle draśnięty to samo z wystrzeleniem w niego pocisku czołgowego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2007 o 21:59, sinir napisał:

ALE MIMO CO POWINNI JE NAZYWAĆ PO KOLEI. jakiemuś nowicjuszowi mogłoby się wydawać że san andreas
jest nowsze od gta 3.


Bo tak jest !
San Andreas Jest nowsze od GTA 3 różni się tylko nazwą.
Ja myślę że nowe GTA ma numerek 4 ponieważ jest to dalszy ciąg przygód naszego bohatera z trójki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszytko co widziałem dobrego w poprzednich częściach i innowacyjne pomysły, które uczynią dalsze części gry lepszymi niż poprzedniczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja uważam że to gta powinno się nazywać Gta London.W końcu akcja ma się rozgrywać w londynie jeśli się nie mylę.Gta IV za bardzo kojarzy się z następną częścią 3.Wydaje się że to jakiś staroć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2007 o 22:12, Kamil1795 napisał:

a ja uważam że to gta powinno się nazywać Gta London.W końcu akcja ma się rozgrywać w londynie
jeśli się nie mylę.Gta IV za bardzo kojarzy się z następną częścią 3.Wydaje się że to jakiś
staroć.


Gta London już było nazywało się dokładnie Gta London 19cośtam-cośtam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2007 o 22:12, Kamil1795 napisał:

a ja uważam że to gta powinno się nazywać Gta London.W końcu akcja ma się rozgrywać w londynie
jeśli się nie mylę.Gta IV za bardzo kojarzy się z następną częścią 3.Wydaje się że to jakiś
staroć.

No GTA London już kiedyś było aczkolwiek jak na tamte czasy była to dobra gra. Powrót do tej nazwy nawet może być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2007 o 22:16, Pilnick2 napisał:

Gta London już było nazywało się dokładnie Gta London 19cośtam-cośtam


O kurcze ale gafe szczeliłem sorry.
Gta London było bodajże drugie po jedynce :)
Oczywiście grafika 2D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2007 o 22:18, Pilnick2 napisał:

> Gta London już było nazywało się dokładnie Gta London 19cośtam-cośtam

O kurcze ale gafe szczeliłem sorry.
Gta London było bodajże drugie po jedynce :)
Oczywiście grafika 2D

No, to były czasy gdy nei było 3d. Swoją drogą fajne to London było. grywalność dobra. Ale jakoś teraz bym nie chcial w Londynie, bo jazda lewostronna to tak dziwnie troche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2007 o 22:25, citekmaniak napisał:

No, to były czasy gdy nei było 3d. Swoją drogą fajne to London było. grywalność dobra. Ale
jakoś teraz bym nie chcial w Londynie, bo jazda lewostronna to tak dziwnie troche.


Pamiętam jeszcze jak wyszło GTA 2 z lepszą grafiką, od razu poszedłem do sklepu by ją kupić.
W tedy jeszcze nie miałem kompa to, co tydzień szedłem do kuzynki i u niej grałem godzinami, tylko szkoda, że tam się tak głupio zapisuje grę (ze stratą dużej ilości kasy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chcialbym:
1.jeszcze wiekszego swiata niz w SA
2.jeszcze wiecej aut niz w SA
3.lepsza grafe niz w JC
4. faule na miare oskara :P
5.madrzejszych policjantow/przechodniow itp

nie chcialbym:
1.rowiiecia watku simowego(spanie jedzenie itp)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2007 o 12:54, Hewios napisał:

chcialbym:
1.jeszcze wiekszego swiata niz w SA

Kurcze mi San Andreas wydawało się ogromne, a poza tym jest path łączący wszystkie miasta w S.A.

Dnia 06.01.2007 o 12:54, Hewios napisał:

2.jeszcze wiecej aut niz w SA

W San Andreas było tyle aut że cudem je uzbierałem na export

Dnia 06.01.2007 o 12:54, Hewios napisał:

3.lepsza grafe niz w JC

No tu bym się zgadzał w dużej mierze, ale wymagania sprzętowe....

Dnia 06.01.2007 o 12:54, Hewios napisał:

4. faule na miare oskara :P

No tu mogli by się postarać bardziej niż w SA

Dnia 06.01.2007 o 12:54, Hewios napisał:

5.madrzejszych policjantow/przechodniow itp

Przynajmniej celniejszych

Dnia 06.01.2007 o 12:54, Hewios napisał:


nie chcialbym:
1.rowiiecia watku simowego(spanie jedzenie itp)

Sam nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym mniej glin na ulicach. Spójrzcie na nasze ulice i na te z San Andreas i wszystkich GTA. Nawet w samej Ameryce nie jeździ tyle glin ile na ulicach gry. Tak samo mniej glin powinno być podczas robienia "rozróby"!
Gdyby w prawdziwym świecie do jednego człowieka robiącego demol miałoby przyjechać tyle policjantów to mysieliby oni zlecieć sie z całego świata.
A wozów policyjnych, czołgów i helikopterów co goni nas nie ma chyba w całej Ameryce.

Szkoda tylko, że ludzie z Rockstara(TM) nie wezmą pod uwagę wszystkiego co tu piszemy, bo gra byłaby najlepszą grą świata i myśle, że została by nią jeszcze długo. :D

20070106131502

20070106131549

20070106131613

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować