Zaloguj się, aby obserwować  
citekmaniak

GTA IV WEDŁUG NAS , czyli co byśmy chcieli zobaczyć w grze

373 postów w tym temacie

Dnia 06.01.2007 o 13:16, kalin 123 napisał:

Ja chciałbym mniej glin na ulicach. Spójrzcie na nasze ulice i na te z San Andreas i wszystkich
GTA. Nawet w samej Ameryce nie jeździ tyle glin ile na ulicach gry. Tak samo mniej glin powinno
być podczas robienia "rozróby"!
Gdyby w prawdziwym świecie do jednego człowieka robiącego demol miałoby przyjechać tyle policjantów
to mysieliby oni zlecieć sie z całego świata.
A wozów policyjnych, czołgów i helikopterów co goni nas nie ma chyba w całej Ameryce.

Szkoda tylko, że ludzie z Rockstara(TM) nie wezmą pod uwagę wszystkiego co tu piszemy,
bo gra byłaby najlepszą grą świata i myśle, że została by nią jeszcze długo. :D


To fakt. Z policją w GTA SA I VC przegięli lekko. Powinni w GTA IV zrobić nowy system zainteresowania nami policji. Te gwiazdki trochę się nie sprawdzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.01.2007 o 23:49, citekmaniak napisał:

To fakt. Z policją w GTA SA I VC przegięli lekko. Powinni w GTA IV zrobić nowy system zainteresowania
nami policji. Te gwiazdki trochę się nie sprawdzają.


MOgłaby być w menu nawet opcja "rozwalanka" bo czasem fajnie ponawalać do glin seryjke z magnuma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2007 o 22:08, kalin 123 napisał:


> To fakt. Z policją w GTA SA I VC przegięli lekko. Powinni w GTA IV zrobić nowy system
zainteresowania
> nami policji. Te gwiazdki trochę się nie sprawdzają.

MOgłaby być w menu nawet opcja "rozwalanka" bo czasem fajnie ponawalać do glin seryjke z magnuma

Właśnie, dobra metoda na odstresowanie się i odreagowanie po ciężkim dniu w szkole czy też w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2007 o 13:16, kalin 123 napisał:

Ja chciałbym mniej glin na ulicach. Spójrzcie na nasze ulice i na te z San Andreas i wszystkich
GTA. Nawet w samej Ameryce nie jeździ tyle glin ile na ulicach gry.

W wypadku Los Angeles mamy wyjątek. Miasto charakteryzuje się chyba największym wskaźnikiem przestępczości w Ameryce. Dodam że to tam powstała specjalna jednostka policyjna SWAT. Zwykli gliniarze już nie dawali sobie rady.
I czy policji jest tak znowu dużo? Nie wydaje mi się. Co mnie natomiast dziwi,to fakt, że nie przeniesiono kolczatek z Vice City...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.01.2007 o 22:10, citekmaniak napisał:

Właśnie, dobra metoda na odstresowanie się i odreagowanie po ciężkim dniu w szkole czy też
w pracy.

Przesadą jest także ilość broni, którą nosiji Vercetti, CJ i ten gościu z GTAIII. Zeby tą broń nosić musieliby mieć kilka wózków złomiaży:/ Oczywiście nie mam nic do złomiaży ziomki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.01.2007 o 22:13, Darkstar181 napisał:

I czy policji jest tak znowu dużo? Nie wydaje mi się. Co mnie natomiast dziwi,to fakt, że nie
przeniesiono kolczatek z Vice City...


Kokczatki są lecz można nie zauważyć ponieważ pojawiają sie niesamowicie żadko... a szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2007 o 22:13, kalin 123 napisał:


> Właśnie, dobra metoda na odstresowanie się i odreagowanie po ciężkim dniu w szkole czy
też
> w pracy.
Przesadą jest także ilość broni, którą nosiji Vercetti, CJ i ten gościu z GTAIII. Zeby tą
broń nosić musieliby mieć kilka wózków złomiaży:/ Oczywiście nie mam nic do złomiaży ziomki:D

To jest cena za fajną rozwalankę. troche dziwnie by bylo jakby mógł miec przy sobie tylko zwykłego jednego guna. Cos za cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.01.2007 o 22:15, citekmaniak napisał:

To jest cena za fajną rozwalankę. troche dziwnie by bylo jakby mógł miec przy sobie tylko zwykłego
jednego guna. Cos za cos

To prawda lecz beż przesady żeby jeden CJ nosił przy sobie magnuma, pałbe baseballową, 2 karabiny, pistolet granaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie gra ma bardzo fajny klimat taki bardziej egzotyczny :)
Jedyną rzeczą która w GTA IV nie podoba mi sie są to te bańki na ekranie ;/ reszta jest cool !!!

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2007 o 22:16, Ari Zmc napisał:

najważniejsze chciałbym zobaczyć nie za wielkie wymagania :D

Małe wymagania oznaczają raczej słabą grafę i grywalność. Ale gdyby połączyć super grafe i średnie wymagania to...... byłoby sobie w co pograć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2007 o 22:18, ReWelot napisał:

Według mnie gra ma bardzo fajny klimat taki bardziej egzotyczny :)
Jedyną rzeczą która w GTA IV nie podoba mi sie są to te bańki na ekranie ;/ reszta jest cool
!!!

Pozdrawiam

Ziomuś mówisz jakbyś już grał a gra nie wyszła jeszcze nawet w Ameryce więc.....?? Skąd niby tak ją znasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2007 o 22:18, kalin 123 napisał:

> najważniejsze chciałbym zobaczyć nie za wielkie wymagania :D
Małe wymagania oznaczają raczej słabą grafę i grywalność. Ale gdyby połączyć super grafe i
średnie wymagania to...... byłoby sobie w co pograć.

Nie zawsze
nie odpisuj na każdego posta do każdego bo statusu nie robi sie za pomocą wielu postów tylko czasu spędzonego na forum a twoje posty moga zostać uznane za spam i możesz zostać bumelantem
a w Gta chciałbym tak samo wciągającą fabułe co w SA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2007 o 22:19, kalin 123 napisał:

> Według mnie gra ma bardzo fajny klimat taki bardziej egzotyczny :)
> Jedyną rzeczą która w GTA IV nie podoba mi sie są to te bańki na ekranie ;/ reszta jest
cool
> !!!
>
> Pozdrawiam
Ziomuś mówisz jakbyś już grał a gra nie wyszła jeszcze nawet w Ameryce więc.....?? Skąd niby
tak ją znasz?


Ups ;p sory pop******** mi sie myslalem ze mu=owimy o VC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2007 o 22:18, ReWelot napisał:

Według mnie gra ma bardzo fajny klimat taki bardziej egzotyczny :)
Jedyną rzeczą która w GTA IV nie podoba mi sie są to te bańki na ekranie ;/ reszta jest cool
!!!

Pozdrawiam

ty chyba mówisz o Sa ?? sory za dwa posty pod rząd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2007 o 22:18, ReWelot napisał:

Według mnie gra ma bardzo fajny klimat taki bardziej egzotyczny :)
Jedyną rzeczą która w GTA IV nie podoba mi sie są to te bańki na ekranie ;/ reszta jest cool
!!!

Pozdrawiam

Bez kitu. skad ty niby wiesz co jest w GTA IV skoro jeszcze go nie ma i prez najblizszy rok nie bedzie. ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2007 o 22:28, citekmaniak napisał:

> Według mnie gra ma bardzo fajny klimat taki bardziej egzotyczny :)
> Jedyną rzeczą która w GTA IV nie podoba mi sie są to te bańki na ekranie ;/ reszta jest
cool
> !!!
>
> Pozdrawiam
Bez kitu. skad ty niby wiesz co jest w GTA IV skoro jeszcze go nie ma i prez najblizszy rok
nie bedzie. ??

O włąśnie kiedy premiera???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to kiedy wkońcu ma wyjść czytałem w pewnym źródle że w tym roku a ty gadasz że przez najbliższy rok nie będzie coś albo ja alby ty mamy dziwne źródła :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie odpisuj do każdego chyba że chces być bumelantem co jest blee :D
A niewiem czy ktoś poruszył wątek ceny :D
Dokładny dzieńpremiery napewno nie jest znany !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Symulacje zycia gangstera z wieloma opcjami z Scarface czyli kupic dom , auto itp, autorzy mowili ze scarface to jest taki "czas na oczekiwania do gta" wiec moze to bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować