Zaloguj się, aby obserwować  
citekmaniak

GTA IV WEDŁUG NAS , czyli co byśmy chcieli zobaczyć w grze

373 postów w tym temacie

Dnia 08.01.2007 o 22:32, Ari Zmc napisał:

to kiedy wkońcu ma wyjść czytałem w pewnym źródle że w tym roku a ty gadasz że przez najbliższy
rok nie będzie coś albo ja alby ty mamy dziwne źródła :D:D

Nic o GTA póki co nie mówia a i tak jeżeli wyjdzie na wiosne 2008 to bedzie dobrze. Wcześniej nie ma co marzyc ze pogracie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2007 o 22:32, Ari Zmc napisał:

to kiedy wkońcu ma wyjść czytałem w pewnym źródle że w tym roku a ty gadasz że przez najbliższy
rok nie będzie coś albo ja alby ty mamy dziwne źródła :D:D

Na stronie GTA może będzie ale nie sprawdzałem. Według mnie to ten rok jest premierą GTA IV. Gadałem z kolegami, mówili coś o połowie roku czy przed wakacjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2007 o 22:34, citekmaniak napisał:

> to kiedy wkońcu ma wyjść czytałem w pewnym źródle że w tym roku a ty gadasz że przez najbliższy

> rok nie będzie coś albo ja alby ty mamy dziwne źródła :D:D
Nic o GTA póki co nie mówia a i tak jeżeli wyjdzie na wiosne 2008 to bedzie dobrze. Wcześniej
nie ma co marzyc ze pogracie.

No coś ty GTA IV wyjdzie w tym roku moge się założyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2007 o 22:28, citekmaniak napisał:

Bez kitu. skad ty niby wiesz co jest w GTA IV skoro jeszcze go nie ma i prez najblizszy rok
nie bedzie. ??


Z nikąd zmyśla poprostu. Bo nawet jak by się uparł to jeszcze bety nie ma , no nawet jak by chciał pobawić się w piractwo i ściągnąć czego nie polecam to i także by nie było. Resumując , kłamie. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2007 o 22:34, citekmaniak napisał:

> to kiedy wkońcu ma wyjść czytałem w pewnym źródle że w tym roku a ty gadasz że przez najbliższy

> rok nie będzie coś albo ja alby ty mamy dziwne źródła :D:D
Nic o GTA póki co nie mówia a i tak jeżeli wyjdzie na wiosne 2008 to bedzie dobrze. Wcześniej
nie ma co marzyc ze pogracie.

o Gta IV nie było by tak głośno gdyby nie wyszło w tym roku :):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2007 o 22:32, Ari Zmc napisał:

to kiedy wkońcu ma wyjść


Wg oficjalnej strony premiera GTA IV będzie 16 października tego roku.
http://www.rockstargames.com/grandtheftauto4/
Ale to dotyczy tylko konsol.
Na GTA IV na PC zapewne trzeba będzie poczekać przynajmniej kilka miesięcy jak to bywało w przypadku kilku ostatnich części GTA... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2007 o 22:37, cinus` napisał:

> to kiedy wkońcu ma wyjść

Wg oficjalnej strony premiera GTA IV będzie 16 października tego roku.
http://www.rockstargames.com/grandtheftauto4/
Ale to dotyczy tylko konsol.
Na GTA IV na PC zapewne trzeba będzie poczekać przynajmniej kilka miesięcy jak to bywało w
przypadku kilku ostatnich części GTA... :(

No co najmniej te pół roku bo pewnie znowu PS wykupi sobie takie cos że przez kolejne kilka miesiecy nei moze wyjsc na inna platformę. Głupio troche, a jakis czasem temu czytałem że ma to być 1 rok wyłączności dla PS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2007 o 22:37, Ari Zmc napisał:

on potwierdził że sie pomylił z VC bo myślał że temat jest o nim :D:D:D


Fakt , pomyliłem się moja wina , zwracam honor :-)

@cinus'' premiera jest 16 pażdziernika , więc myślę że do tej daty w najgorszym razie nawet trzeba będzie dodać z pół roku , nim pojawi się wersja na pieca. W przypadku SA , dość długo czekaliśmy ale nie pamiętam ile. Zna ktoś może datę jak długo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no to dobrze myślałem że w tym roku a i mam prośbe zaprowadź porządek z kalin 123 wiem że nie można pouczać za co dostałem raz ostrzeżenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tego nienawidze wszystkie gry wychodzą najpierw na konsole, a my posiadacze naszych poczciwych kompów tylko możemy wlepiać gały jak inni grają na konsolach!!! Czemu wogule gry na konsole wychodzą wcześniej od PC-towych?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2007 o 22:40, kalin 123 napisał:

Tego nienawidze wszystkie gry wychodzą najpierw na konsole, a my posiadacze naszych poczciwych
kompów tylko możemy wlepiać gały jak inni grają na konsolach!!! Czemu wogule gry na konsole
wychodzą wcześniej od PC-towych?????

nikt tego nie wie może dlatego że konsola jest ,,tylko" do gier a komp do neta i temu podobnych !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2007 o 22:42, Ari Zmc napisał:

> Tego nienawidze wszystkie gry wychodzą najpierw na konsole, a my posiadacze naszych poczciwych

> kompów tylko możemy wlepiać gały jak inni grają na konsolach!!! Czemu wogule gry na konsole

> wychodzą wcześniej od PC-towych?????
nikt tego nie wie może dlatego że konsola jest ,,tylko" do gier a komp do neta i temu podobnych
!!

No teraz konsola tez jest do neta tak jak piec. Technika idzie do przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2007 o 22:37, cinus` napisał:

> to kiedy wkońcu ma wyjść

Wg oficjalnej strony premiera GTA IV będzie 16 października tego roku.
http://www.rockstargames.com/grandtheftauto4/
Ale to dotyczy tylko konsol.
Na GTA IV na PC zapewne trzeba będzie poczekać przynajmniej kilka miesięcy jak to bywało w
przypadku kilku ostatnich części GTA... :(

hmmmm wiesz co, coś mi się wydaje że jak to wypali co Microsoft kombinuje to dostaniemy GTA IV i na PC i na XBX, wszak była mowa że wista ma obsłógiwać format plików XBX 360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2007 o 22:40, oOreVenOo napisał:

@cinus'' premiera jest 16 pażdziernika , więc myślę że do tej daty w najgorszym razie nawet
trzeba będzie dodać z pół roku ,nim pojawi się wersja na pieca.


Moim zdaniem czekanie pół roku to będzie dosyć optymistyczna wersja ;)

Dnia 08.01.2007 o 22:40, oOreVenOo napisał:

W przypadku SA , dość długo czekaliśmy ale nie pamiętam ile. Zna ktoś może datę jak długo ?


Przy San Andreas było około 8 miesięcy różnicy, premiera na konsole w USA miała miejsce 19 października 2004 roku, a na PC wyszło koło 10 czerwca 2005. W przypadku Vice City okres pomiędzy premierą na konsole a PC wynosił niecałe 7 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2007 o 22:50, cinus` napisał:

Moim zdaniem czekanie pół roku to będzie dosyć optymistyczna wersja ;)


Zobaczymy , bardziej bał bym się o wymagania sprzętowe , duże miasto potrzebuje dużo ramu , no i wystarczy że wpieprzą w to Shader Model 3.0 i wartość płynności gry spadnie o 40% , już nie mówię o innych bajerach jak HDR itp.

Dnia 08.01.2007 o 22:50, cinus` napisał:

Przy San Andreas było około 8 miesięcy różnicy, premiera na konsole w USA miała miejsce 19
października 2004 roku, a na PC wyszło koło 10 czerwca 2005. W przypadku Vice City okres pomiędzy
premierą na konsole a PC wynosił niecałe 7 miesięcy.


Mogę czekać nawet 10 miesięcy , nie śpieszy mi się. Byle tylko gra była porządna. :-) A co do wielkości miasta , fajnie jak by było duże i w ogóle. Ale z drugiej strony im większe i zaczyna się robić trochę dziwnie , powoli zaczyna się człowiek gubić a dojazd z jednego końca do drugiego zajmuje 15-25 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2007 o 22:54, oOreVenOo napisał:

zaczyna się robić trochę dziwnie , powoli zaczyna się człowiek gubić a dojazd z jednego końca
do drugiego zajmuje 15-25 minut.

to ty się w SA gubiłeś?
dobrze jest, lokacje są tak zaprojektowane żeby się nie zgubić i tym systemem nawet 3 razy większy obszar będzie znośny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2007 o 22:58, Dark SMG napisał:

to ty się w SA gubiłeś?
dobrze jest, lokacje są tak zaprojektowane żeby się nie zgubić i tym systemem nawet 3 razy
większy obszar będzie znośny :)


Nie , kwestia pogrania z 3 dni i jeździsz jak po własnej kieszeni palcem. Chodzi o to że droga z jednego końca do drugiego końca zadania , brała więcej czasu niż samo zadanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować