Zaloguj się, aby obserwować  
darth_16

Quiz Heroes

1432 postów w tym temacie

Dnia 05.05.2007 o 14:21, kubagracz napisał:

Który bohater z kużni przeznaczenia już występował w podstawce, ale nie jako bohater?


Hmm, chodzi o Freydę, którą Markal uprowadził w misji Władca Heresh? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2007 o 15:57, Lfdracon napisał:

> Który bohater z kużni przeznaczenia już występował w podstawce, ale nie jako bohater?


Hmm, chodzi o Freydę, którą Markal uprowadził w misji Władca Heresh? ;]


O raaany! Nie pomyślałem o tym! Miałem na myśli Ylayę (w jej biografii pisze, że jest strażniczką prawa klanu piętna cienia, a w podstawce, w kampanii lochu czasem w filmikach pojawiała się strażniczka prawa, ta sama która była na turnieju piętna cienia), ale Freyda to też prawidłowa odpowiedź (może wyglądała trochę jak Izabela, ale nie było możliwości grania ją)

Lfdracon, +1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W kampanii Lochu występuje STRAŻNIK Prawa, i nie jest wcale podobny do Ylay''i ;]

A moje pytanie brzmi... za czyje śmierci Izabela znienawidziła Agraela? Zauważcie, że jest liczba mnoga ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2007 o 23:31, Lfdracon napisał:

W kampanii Lochu występuje STRAŻNIK Prawa, i nie jest wcale podobny do Ylay''i ;]

A moje pytanie brzmi... za czyje śmierci Izabela znienawidziła Agraela? Zauważcie, że jest
liczba mnoga ;]


Za śmierci Beatrice i Nikolaja. Jeżeli odpowiedziałem dobrze, to pytanie oddaje.

A co do strażnika prawa, to miał(a) on(a) postać wiedźmy cienia i kobiecy głos, a w misji "spotkanie" Ylaya mówi do Raelaga: "Na pewno mnie pamiętasz władco klanu..." a Raelag: "Aha, a jesteś tu ponieważ...?". Więc można tak było wywnioskować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, nie kłóćmy się już o to :P

To skoro pytanie oddajesz, pozwolę sobie zadać: za jakie osoby podszywała się Biara? Pytanie i o podstawkę, i o Kuźnię ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak się nazywa paladyn uczestniczący w dwóch rebeliach (przeciw nekromantom i fanatykom), któremu azylu dawały elfy? Podpowiem, że zabiła go Freyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować