Zaloguj się, aby obserwować  
darth_16

Quiz Heroes

1432 postów w tym temacie

Chłop ,Łucznik, Łowca ,Pikinier ,Weteran ,Zbrojny ,Mistrz Miecza ,Konny ,Czempion ,Paladyn,Krzyżowiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2007 o 22:51, Paweł 321 napisał:

Wymień wszystkie najsilniejsze jednostki w częściach wszystkich.


Jeśli o to chodzi to:
HoMM I - Smok
HoMM II - Czarny Smok i Tytan
HoMM III - Błękitny Smok
HoMM IV - Czarny Smok?
HoMM V - Wydaję mi się, że Upadłe Anioły sa najsilniejsze ;P (ew. Archanioły, Tytani, Czarne Smoki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A moim zdaniem inaczej :)

HoMM I - Smok
HoMM II - Czarny Smok
HoMM III - Błękitny Smok
HoMM IV - Megasmok czy coś takiego :)
HoMM V - Upadły Anioł? - nie grałem to małpuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co mi tak, współnie jakoś dojdziemy :D

Dnia 03.02.2007 o 23:05, Ninger napisał:

HoMM II - Czarny Smok


Smok - 14/14 (atak/obrona) 300hp, obrażenia 25-50.
Tytan - 15/15, 300hp, obrażenia 20-30.
Moim zdaniem równi (tytan strzela).

Dnia 03.02.2007 o 23:05, Ninger napisał:

HoMM IV - Megasmok czy coś takiego :)


Nie grałem wiele, więc strzelałem znajac tylko z poszególnych zamków. ;)

Dnia 03.02.2007 o 23:05, Ninger napisał:

HoMM V - Upadły Anioł? - nie grałem to małpuje :D


Ja przeszedłem, jest kilka równych jednostek, ale w dodatku sie pojawiają Upadłe anioły, które są jedną z lepszych jednostek (zresztą, moim zdaniem najsilniejsi są paladyni :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2007 o 23:10, Invin napisał:

> HoMM II - Czarny Smok

Smok - 14/14 (atak/obrona) 300hp, obrażenia 25-50.
Tytan - 15/15, 300hp, obrażenia 20-30.
Moim zdaniem równi (tytan strzela).

Wbrew pozorom nie są równi. Na jakiejś stronie znalazłem opis pojedynku pomiedzy 1 Czarnym Smokiem i 1 Tytanem :) Czarny smok wygrywał walkę niezależnie od tego kto uderzał pierwszy :)

Dnia 03.02.2007 o 23:10, Invin napisał:

> HoMM IV - Megasmok czy coś takiego :)

Nie grałem wiele, więc strzelałem znajac tylko z poszególnych zamków. ;)

Gdyby nie brać pod uwagę dodatków to byś miał rację :D Sam nie widziałem Megasmoka, ale czytałem, że coś takiego istnieje więc... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.02.2007 o 23:19, Ninger napisał:

Wbrew pozorom nie są równi. Na jakiejś stronie znalazłem opis pojedynku pomiedzy 1 Czarnym
Smokiem i 1 Tytanem :) Czarny smok wygrywał walkę niezależnie od tego kto uderzał pierwszy
:)


Nie wiem, nigdy tak nie walczyłem, ale możesz mieć rację.

Dnia 03.02.2007 o 23:19, Ninger napisał:

Gdyby nie brać pod uwagę dodatków to byś miał rację :D Sam nie widziałem Megasmoka, ale czytałem,
że coś takiego istnieje więc... ;)


Ja w HoMM IV nawet pół kampanii nie przeszedłem, więc do czarnego smoka doszedłem tylko po kilku potyczkach z bratem / kuzynem. Swoją drogą muszę się zabrać kiedyś za IV bo we wszystkie inne grałem i wygrywałem, a czwórka jakoś mi nie lezała i nawet komp mnie ogrywał. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2007 o 23:25, Invin napisał:

Nie wiem, nigdy tak nie walczyłem, ale możesz mieć rację.

Nie mogę, tylko mam nieskromnie mówiąc ;) Oto przebieg walki - http://www.heroesofmightandmagic.com/heroes2/titanvsdragon.shtml

Co do IV to mam podobne przeżycia - nie przyciągnęło mnie na dość żeby przejść w całości wszystie kampanie z dodatkami. Nie ukończyłem nawet podstawki, chociaż kilka misji było naprawdę ciekawych ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2007 o 23:30, Ninger napisał:

Nie mogę, tylko mam nieskromnie mówiąc ;) Oto przebieg walki - http://www.heroesofmightandmagic.com/heroes2/titanvsdragon.shtml


Nie wiem czemu, ale ta walka jakoś mnie nie przekonuje. Ja bym ich ustawił na przeciwległych końcach planszy i wtedy wygrywa Tytan ;P (tak, wiem, jestem stronniczy, ale nie lubię czarnoksiężników :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przestawienie ich na przeciwległe końce nic nie zmieni. Smok i tak w jednej turze doleci do celu i zaatakuje ;P Więc tak czy inaczej Tytan przegra ^^

W przeciwieństwie do Ciebie, mi akurat w HoMM II do gustu przypadł Czarnoksiężnik i Czarodziejka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2007 o 23:49, Ninger napisał:

Przestawienie ich na przeciwległe końce nic nie zmieni. Smok i tak w jednej turze doleci do
celu i zaatakuje ;P Więc tak czy inaczej Tytan przegra ^^


Mój błąd, nie przewidziałem, że doleci w jednej rundzie. ;)

Dnia 03.02.2007 o 23:49, Ninger napisał:

W przeciwieństwie do Ciebie, mi akurat w HoMM II do gustu przypadł Czarnoksiężnik i Czarodziejka
:)


Heh, a mi akurat inaczej. Rycerz i mag. Pierwszy ze względu na krzyżowców i paladynów, drugi, bo jest jednym z dwóch "najsilniejszych" zamków. :P

PS. Ciekawa rozmowa sie wywiązała... w quizie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2007 o 23:56, Invin napisał:

Heh, a mi akurat inaczej. Rycerz i mag. Pierwszy ze względu na krzyżowców i paladynów, drugi,
bo jest jednym z dwóch "najsilniejszych" zamków. :P

No, Krzyżowców też lubiłem ;) To samo się tyczy Czempionów :) Ale muzyczka u Czarnoksięznika i te bajkowe klimaty u Czarodziejki przesądziły wynik :) Feniks, Jednorożec, Druidzi i reszta bajkowej hałastry na takim soczyście zielonym tle to jest to ;D

Dnia 03.02.2007 o 23:56, Invin napisał:

PS. Ciekawa rozmowa sie wywiązała... w quizie :P

No dosyć ciekawa ;) I u mnie co drugi post na tej stronie należy do Ciebie :D Jakby co to 20 / strone ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 00:00, Ninger napisał:

No, Krzyżowców też lubiłem ;) To samo się tyczy Czempionów :) Ale muzyczka u Czarnoksięznika
i te bajkowe klimaty u Czarodziejki przesądziły wynik :) Feniks, Jednorożec, Druidzi i reszta
bajkowej hałastry na takim soczyście zielonym tle to jest to ;D


Ja nie zapomnę muzyki u rycerza i wyglądu całego zamku. Życie się spokojnie toczy, kowal kuje zbroje, łucznik ćwiczy, tylko w HoMM 2 trochę tam za pusto było. Zawsze wszędzie gram rycerzami, więc ulubionego zamku nie musiałem wybierać ;P

Dnia 04.02.2007 o 00:00, Ninger napisał:

No dosyć ciekawa ;) I u mnie co drugi post na tej stronie należy do Ciebie :D Jakby co to 20
/ strone ;)


Sobota, to mam czas na siedzenie na forum :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego właśnie nie lubię pytań w stylu "Najsilniejsza/ najlepsza itd...". Odpowiedź nie jest obiektywna. Pytania powinny być zadawane z wykorzystaniem faktów. Chyba, że pytanie jasno precyzuje, iż "najsilniejsza" = najwyższy Atak ;]
Pozdrówki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować