Zaloguj się, aby obserwować  
Lucyferek

Gry do których się wraca..

345 postów w tym temacie

Ostatnio postanowiłem trochę "odpocząć" od najnowszych przygód bezimiennego i od zgiełku średniowiecza z nowego Medievala i postanowiłem wrócić do jakiejś gry którą lubiałem i znalazłem grę Hearts of Iron II :Doomsday.I znowu gra zachwyciła mnie grywalnością i musiałem w nią grać. A do jakich gier wy lubicie wrócić, gdy nie ma żadnej fajnej gry, lub gdy znudzą się wam nowe ? Zapraszam do dyskusji. To mój pierwszy temat, mam nadzieję że się spodoba ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ''''powrotną'''' gierką jest Mafia.Moja ulubiona gra.Przeszłem ją już 29 razy i chcę jeszcze wiecej.Jak nie mam w co grać,wkładam Mafię do napędu i zagrywam się co najmniej 2 tygodnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AGE OF MYTHOLOGY to jest gra warta każdych pieniedzy czesto do niej wracam... tak samo COLIN 2 to jest HiT Rally Trophy raczej nie ale fajna gra... Faraon też fajna gra

PYTANIE CZY KTOS GRAŁ/GRA W
AGE OF MYTHOLOGY??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 23:07, NyGgA MiLy napisał:

Dla mnie ''''powrotną'''' gierką jest Mafia.Moja ulubiona gra.Przeszłem ją już 29 razy i chcę
jeszcze wiecej.Jak nie mam w co grać,wkładam Mafię do napędu i zagrywam się co najmniej 2 tygodnie
;)

mam spory problem z ta gra. przez caly trening wszystko jest ok na maksymalnych ustawieniach grafiki i zasiegu widzenia(takze podczas jazdy wozem), natomiast juz w pierwszej misji kampanii gra niemilosiernie tnie w kazdych ustawieniach. o so chozi? sprzet powinien spokojnie poradzic sobie z gra: 512mb ram, c2.0ghz, r9k 64mb ram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmmm knights and merchants (chyba tak to się zwało), warcraft (strategia, obojętnie który), Betrayal At Krondor (ciekawe czy ktoś to pamięta :P, strasznie wciągająca) no i oczywiście civilization II

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 23:31, super bizon napisał:

AGE OF MYTHOLOGY to jest gra warta każdych pieniedzy czesto do niej wracam... tak samo
COLIN 2 to jest HiT Rally Trophy raczej nie ale fajna gra... Faraon też fajna
gra

PYTANIE CZY KTOS GRAŁ/GRA W
AGE OF MYTHOLOGY??


Jasne że grałem, powiem więcej zarwałem przy tym nie jedną nockę. A te texty: słownie "wulume" ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 23:31, super bizon napisał:

PYTANIE CZY KTOS GRAŁ/GRA W
AGE OF MYTHOLOGY??

Ja grałem, bardzo fajna gierka..raz się nawet wzruszyłem jak w nią grałem,łza się sama w oku zakręciła..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przy jakim momencie co arkantos sie staje bogiem?:D czy kiedy

Dziwieki SUPER!!! Misje SUPPER!!!Grafiki jak na tamte czasu SUPERRR!!!

Super gra!!! a te legiony... boskie moce.... a te bijatyki miodzio!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Marko Pele --> Anno 1503 jest stosunkowo młode, w Polsce wyszło ledwo w maju 2003 :).

Lista: Anno 1602, HoM&M 3, Starcraft, Gothic, Zeus/Caesar III, Twierdza, Knights and Merchants, Diablo 2 (wiecznie żywe :])

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 23:44, Backside napisał:

Marko Pele --> Anno 1503 jest stosunkowo młode, w Polsce wyszło ledwo w maju 2003 :).

Lista: Anno 1602, HoM&M 3, Starcraft, Gothic, Zeus/Caesar III, Twierdza, Knights and Merchants,
Diablo 2 (wiecznie żywe :])


twierdza to jest gra to której wracałem nie raz ale nigdy nie przeszedłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DEUS EX - Arcydzieło, coś wspaniałego co się chłonie wszystkimi zmysłami. Wspaniała fabuła, mnóstwo postaci i dialogów, 3 zakończenia, coś więcej niż strzelanka. Jak dla mnie numer 1. A teraz jeszcze robią do niego moda ulepszającego grafikę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Parę takich gier jest:

Heroes III - Gra bez wad, strasznie grywalna, najwięcej razy do niej wracałem.
Oni - Wciąż lubię kopać tyłki przeciwnikom.
Starcraft- Stary ale jary, wciąż na czasie :).

A tak w ogóle. Wiele razy próbowałem wracać do różnych gier. Ale strasznie jest ciężko. Zwykle to zainstaluje gre, odpalę, pięć minut pogram i Alt F4. Najczęściej to grafika mnie odstrasza. A twórcy gier stawiają ludzi w trudnych dylematach. Z jednej strony prezentują teraz wspaniałe widoczki, grafika 3D itp. Z drugiej strony te gry ociekają kiczem i tandetą. Gdzie się podziały te stare dobre arcydzieła? :) Wystarczyło by je tylko odnowić wizualnie, aby gracze przypomnieli sobie te piękne czasy :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 22:56, konrad16061990 napisał:

A do jakich gier wy lubicie wrócić, gdy nie ma żadnej fajnej gry, lub gdy znudzą się wam nowe ? Zapraszam do dyskusji. To mój pierwszy temat, mam nadzieję że się spodoba ;).


Gry do których się wraca, to chyba inaczej ulubione gry, prawda? ;>
A o tych jest już temat:
http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=426&u=249

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować