Zaloguj się, aby obserwować  
Lucyferek

Gry do których się wraca..

345 postów w tym temacie

Zawsze miło się wraca do serii Heroes of M&M III, no i oczywiście najlepszej odsłony pod tytułem Wake of Gods... Oczywiście cała seria Baldur''s Gate, Icewind Dale i oczywiście Planescape Torment... Wspomnę jeszcze grę Mafia, żadna gra tego typu jej nie dorówna... Settlers II, najlepsza częśc... Shogun Total War (gdyby tak zrobili 2 odsłonę tej gry... achh)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2007 o 13:10, Łeber napisał:

BG I i II + dodatki to mój typ :) W to zawsze lubiłem pograć...no i oczywiście mmorpg...GW
albo WoW :)


a ja musze wrócić do Icewind Dale''a
zawsze mi się fajnie w niego grało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

M.A.X (Mechanized Assault and Exploration) - wracam do tej gry by zobaczyc wspaniale pomysly programistow Interplay ktore nie zostaly w zadnej innej grze powtorzone heh :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A więc powrócić trzeba do Baldur''s Gate''a. Naprawdę świetna gra, ten klimat, fabuła... miodzio:) No i Sensible World of Soccer ,Settlers i Mortal Kombat 2 na Amigę:) Cudna maszynka:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gry do ktorych sie wraca: do wszystkich ktorym pomnik postawilem w pokoju:P.

Neverwinter Nights 1 i 2
WarCraft 3,
Warhammer 40000:Dawn of War.
Need for Speed: Most Wanted

A poki co odswiezylem dosc nowa gre:P Test Drive: Unlimited. I ponownie odkrywam jej uroki:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Seria Gothic.
Seria TES.
Seria Tony Hawk.
Baldur''s Gate.
Takie gry jak Faraon, Cezar, Zeus.
Heroes of Might & Magic 3.
S.T.A.L.K.E.R.
Rayman 3.
Czasami któreś z GTA. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Lubię powracać do Heroesa III... Niesamowita gra. Mimo swej prostoty, praktycznie każdego roku do niej wracam. Oprócz tego Medal of Honor(ten klimat), GTA: Vice City(i znów klimat :P)... San Andreas(naprawdę długa gra, jak mam masę czasu[wakacje] to chętnie w to gram... Baldurs Gate 2(oh! ah!, najlepsza gra fantasty wszech czasów!), Fallout 2, Arcanum, Age of Empires 2(lubię czasami rozegrać kilka partyjek, przypomina mi to dawne czasy ;]), no i oczywiście Gothic I... Jestem świadomy jej braków, ograniczeń, błędów, a mimo to podobnie jak w przypadku HIII - wracam do niego jak tylko mam czas. Jeszcze Tony Hawk: Pro Skater 4, Diablo 2, Fahrenheit, Majesty, Need for Speed 2, TES 3, Warcraft 3 :)

Czasami takie powroty po latach są przyjemne, ale i tak najwięcej frajdy daje mi wspominanie jak to kiedyś było... następnie nerwowe oczekiwanie kiedy wyłuskam nie co czasu, aby daną grę sobie odświeżyć, hmmm... zawsze jest tak, że jak o tym myślę, mam wrażenie że takich gier już nie robią, ale tak naprawdę po prostu dziadzieję(mam nadzieję) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście Heroes of Might & Magic III z dodatkami.
Nie mógłbym opuścić Might and Magic VII i VIII.
Aktualnie Morrowind: Złota Edycja.
Settlers IV - jeszcze do nich pewnie wrócę.
No i oczywiście Gothic+MT, Gothic II+NK.
Dobrze sobie z kolegami pograć także w Age of Empires II i Twierdzę przez Neta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować