Zaloguj się, aby obserwować  
Lucyferek

Gry do których się wraca..

345 postów w tym temacie

Gry do których ja często wracałam i nadal wracam: TeSIII:Morrowind(+dodatki, ogromny świat przyciąga:)), Neverwinter Nights(+dodatki, a szczególnie Hordes of the Underdark - móju ulubiony), Gothic(ach ten klimacik), Baldurs Gate II(lubię w nim szczególnie fabułę i dialogi), Rayman2( ma fajny raymanowy klimacik (i jest znacznie lepszy niż Rayman3), moja ulubiona zręcznościówka), Warcraft III (jedyny rts który naprawdę lubię)...znalazło by się jeszcze kilka(Najdłuższa podróż itp) bo zazwyczaj jak braknie mi kasy na nowe gry wracam do tych starych...i starych emocji;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie są to może najstarsze gry bo tych starusieńkich już nie mam. Gdybym jednak mogła zagrałabym jeszcze raz w Księcia z Persji, Blooda(moja druga gra w życiu...i wiemy z kąd się biorą skrzywienia w psychice dzieci;) i w Herkulesa he he.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2006 o 20:32, zbysheck napisał:

> mozesz to sobie sciagnac wystarczy w google wpisac "gruntz - download" a texty były dobre...choć

> pamiętam tylko kilka...bo grałem w to jak miałem 5-7 lat:D:D..a teraz sobie ściągnąłem
i niema
> ich gadki(wolałbym mieć oryginał, ale nie wiem gdzie można nabyć, nieumiem nigdzie znaleść)

eeee... to jest forum sporego dystrybutora gier, więc nawet jak masz zapędy pirackie to nie
radzę się przyznawać... pozdrawiam i radzę uważać[w trosce o twe dobro ;) ]



przeciez to nei jest zadne piractwo^^....bo z kat ja mam ta gre wziasc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2006 o 22:57, Adas69 napisał:

przeciez to nei jest zadne piractwo^^....bo z kat ja mam ta gre wziasc??


w sumie prawda, ale pod względem prawnym to nielegalne :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2006 o 23:06, zbysheck napisał:

> przeciez to nei jest zadne piractwo^^....bo z kat ja mam ta gre wziasc??

w sumie prawda, ale pod względem prawnym to nielegalne :/


no w sumie tak:// ale są sytuacje bez wyjścia...;P...ale to była stronka z grami takimi jak Knight Online, Kal-online...takimi jakich sie w sklepie kupic nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jako fan old schoolowych przygodowek to cala seria King''s Quest (a szczegolnie czesci V i VI z nowoczesnym interface''m), Space Questy (tu bez wyjatkow :)), Larry. Police Quest jakos mnie nigdy specjalnie nie ciagnal. I Sierra wydala jeszcze Conquest of the Longbow - pamieta to ktos moze? :) Lezka sie w oku kreci. Lucasarts i ich genialne Monkey Island (wszystkie czesci, a co mi tam! :)). I jeszcze Hand of Fate mi sie przypomnialo... Obie czesci fantastyczne.
A jako fan crpgow: Fallouty, Baldury, Icewindy. Bez zaskoczenia raczej.
I srednio co pol roku lubie Another World przejsc i Flashbacka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2006 o 23:21, the last devil napisał:

Ja jako fan old schoolowych przygodowek to cala seria King''s Quest (a szczegolnie czesci V
i VI z nowoczesnym interface''m), Space Questy (tu bez wyjatkow :)), Larry. Police Quest jakos
mnie nigdy specjalnie nie ciagnal. I Sierra wydala jeszcze Conquest of the Longbow - pamieta
to ktos moze? :) Lezka sie w oku kreci. Lucasarts i ich genialne Monkey Island (wszystkie czesci,
a co mi tam! :)). I jeszcze Hand of Fate mi sie przypomnialo... Obie czesci fantastyczne.
A jako fan crpgow: Fallouty, Baldury, Icewindy. Bez zaskoczenia raczej.
I srednio co pol roku lubie Another World przejsc i Flashbacka :)


Dobre jeszcze było Legend of Kyrandia i Curse of Enchantia. Ale w King''s Questy, Larrego i Monkey Island to sie tlukło długo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GTA III Nie wiem czemu ale to jest taka gra że mógłbym sobie jeżdzić po mieście i jeżdzić. Najlepsza wg mnie z serii GTA :) Jesszcze wracam do Undergrounda 2m i MoH PA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedną z lepszych gier według mnie jest Mafia. Fabuła, muzyka, grafika (która nie razi tak bardzo, a ma już 4-5 lat). Wracam do niej cały czas i chociaż wiem, co się stanie zaraz, to jeszcze nie odczułem nudy grając w nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej wraca się do gier z serii Europa Universalis. Czasem mam tak, że gram w np. Mroczne Wieki lub Hearts of Iron 2 bez wytchnienia tydzień, potem mi się nudzi, a za jakieś dwa tygodnie do miesiąca znó do nich wracam i tak w kółeczko :D Te gry są nie do zdarcia!
A oprócz tego Baldur kochany i Counter Strike (chociaż ostatnio straciłem uczucie do niego :)
Fajnie się wraca do Sie Meier''s Pirates tych nowych, odprężająca gierka ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2006 o 12:13, Quatre napisał:

Najlepiej wraca się do gier z serii Europa Universalis. Czasem mam tak, że gram w np. Mroczne
Wieki lub Hearts of Iron 2 bez wytchnienia tydzień, potem mi się nudzi, a za jakieś dwa tygodnie
do miesiąca znó do nich wracam i tak w kółeczko :D Te gry są nie do zdarcia!

Zgadzam się, mimo że grałem tylko z tej serii w II wojnę światową, HoI2 i dodatek do niej ,to racja.Teraz nie mogę sie oderwać od dodatku do HoI2 i wszystkie gry poszły na razie w kąt..cieszę sie że oprócz mnie są osoby które lubią gry paradoxu..bo słyszałem wiele opinii krytycznych na temat HoI2..pewnie mówili je ci którzy widzieli tylko screeny..a w tych grach grafika to nie wszystko;). Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja często wracam do gry pod tytułem A.R.S.E.N.A.L, mimo że mam tylko demo z przyjemnością sie gra... w Polsce może być mało znaną grą. Jak dla mnie świetna strategia


PS. Proszę was poradźcie mi gre coś w rodzaju Lineage tyle że singleplayer (żeby były tam krasnale, elfy itp pierdoły :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2006 o 22:32, Konrad162 napisał:

PS. Proszę was poradźcie mi gre coś w rodzaju Lineage tyle że singleplayer (żeby były tam krasnale,
elfy itp pierdoły :P )

neverwinter nights?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 23:31, super bizon napisał:

AGE OF MYTHOLOGY to jest gra warta każdych pieniedzy czesto do niej wracam...
PYTANIE CZY KTOS GRAŁ/GRA W
AGE OF MYTHOLOGY??


ja miałem demo bardzo wciąga. wie ktoś gdzie można kupić jeszcze tą grę sorq za offtop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze wracałem do jednego produktu: Fallout-a 2. I muszę przyznać, że za każdym razem bawiłem się wyśmienicie. Zawsze świetnie się bawiłem podróżując po pustkowiach z Sulikiem, Markusem i Cassidy. Ta gra jest ponadczasowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować