Zaloguj się, aby obserwować  
Lucyferek

Gry do których się wraca..

345 postów w tym temacie

Dnia 20.12.2006 o 22:22, konrad16061990 napisał:

cieszę
sie że oprócz mnie są osoby które lubią gry paradoxu..bo słyszałem wiele opinii krytycznych
na temat HoI2..pewnie mówili je ci którzy widzieli tylko screeny..a w tych grach grafika to
nie wszystko;). Pozdrawiam!

Rzeczywiście wielu ludzi uważa HoI za jakiegos potworka nie do grania. Ale twierdzą tak nie grając w to. Bo jak ktoś lubi II wojnę światową i strategie, to nie ma lepszej gry.
Zapraszam do wątków o tych grach (seria EU) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2006 o 15:56, Norbi Best napisał:

A ja dalej jestem zakochany w Quake II.... To jest piekny multiplayer (w szczegulnosci na PlayStation),
polecam tez Need For Speed Underground i Killzone, pozdro All



Tak w Quake 2 gra się super!Ale jak jestm na multi to nikogo niema :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2006 o 18:11, Kryhuu napisał:

A mój w Pierwsze MDK :)

Ahh, to również pamiętam :-) Zainstalowałem sobie wczoraj... Kiedyś miałem wersję Box, dziś niestety mam tylko Cover z Clicka :/ Pozdrów tatę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne jest to, że są gry naprawdę doskonałe, do których po ukończeniu wracać się nie chce. Weźmy taką Mafię - za pierwszym razem wydaje się, że to ideał, grywalność jest gigantyczna, ale potem... Nie chce się jej kończyć po raz drugi (przynajmniej mnie). Akurat w tym przypadku powód jest prosty - jazda po mieście z ograniczeniem prędkości trwa wieki i jest koszmarnie nudna. Ale spójrzmy na inne hity: Riddick: Escape from Butcher''s Bay. Bez wahania dałbym mu 10\10. Ale to przygoda na jeden raz... Może właśnie ze względu na swoje zróżnicowanie i to, ż ważniejsze od samego strzelania\skradania się jest tu opowiedzenie pewnej historii. To tak jak z przygodówkami. Smutna prawda - gry ambitne i ciekawe nie nadają się do wielokrotnego kończenia, choć to prawdziwe dzieła sztuki...

Oczywiście za kilka lat wrócę do Riddicka, pamiętając ile świetnych godzin z nim spędziłem, ale do takiego Red Faction czy Maxa Payne''a wracam raz na kilka miesięcy, a do Ucieczki z Butcher''s Bay - raz na parę lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2006 o 08:09, Paweł10 napisał:

A ja nie wiem czemu, ale zawsze na Święta instaluję grę "Tiberian Sun":)

Ja mam tak samo. Jakoś tak misię ta gra kojarzy ze świętami, niestety jakimś cudem druga płytka mi pękła mimo że leżała w pudełku i nici z grania. Mam nadzieję że może kiedyś w jakimś czasopiśmie będzie ta gierka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że od lat regularnie wracam do fallouta 1 lub 2 co kilka miesięcy. Mysle, że to najlepiej świadczy o grze. Najlepsze gry właśnie tym się cechują. Wracamy do nich z przyjemnością. Tak samo jak w przypadku filmów.
PS. Przyznaje, że to fajny temat na swięta. Na niektóre gry spogladam z prawdziwym sentymentem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2006 o 15:57, pro evo napisał:

> A ja dalej jestem zakochany w Quake II.... To jest piekny multiplayer (w szczegulnosci
na PlayStation),
> polecam tez Need For Speed Underground i Killzone, pozdro All


Tak w Quake 2 gra się super!Ale jak jestm na multi to nikogo niema :((


mozemy zagrac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2007 o 17:11, Norbi Best napisał:

> > A ja dalej jestem zakochany w Quake II.... To jest piekny multiplayer (w szczegulnosci

> na PlayStation),
> > polecam tez Need For Speed Underground i Killzone, pozdro All
>
>
> Tak w Quake 2 gra się super!Ale jak jestm na multi to nikogo niema :((

mozemy zagrac....



Ten post jest juz dość stary,ja już skasowałem Quake 2,ale dziękuje za propozycje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować