Zaloguj się, aby obserwować  
Lucyferek

Gry do których się wraca..

345 postów w tym temacie

Zapomniałem jak sie nazywa gra gdzie fabuła jest oparta w ameryce kiedy to rosjanie zaatakowali ameryke
przypomina czasy polski kiedy ludzie chodzili w podziemiach
ktos zna podobne gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja najczęściej wracam do gry Robin Hood: Legenda Sherwood. Ta jest poprostu świetna, przeszedłem ją już chyba 10 razy. Chętnia pogrywam również w Industry Giant 2, lecz w domu nie mogę w nią grą bo mam GeForca 6600 a ta gra nie "współpracuje" z tą kartą. W te gry mógbłym grać w każdym miejscu i o każdej porze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najczęściej powracam do BG2. Gra jest tak świetna, że za każdym razem odkrywam w niej coś nowego, za każdym razem bawię się tak samo dobrze. Najlepszy crpg ever ;-) Drugą grą do której lubię powracać jest Morrowind. Klimatyczny świat, fajnie jest wszystko zbudowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gry do której najczęsciej wracam do Mafia. Gra klasyk poprostu. Następną grą do której powracam po formacie kompa albo chwilowej niechęci do niej to PES.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobrze, to ja też trochę pogrzebię w pamięci:
1. Hitman: Blood Money- gra, która jako pierwsza absolutnie zauroczyła. Po prostu pierwszy tytuł, który dał mi wszystko to, co chciałem. Wspaniały, mroczny klimat, ciekawe i zróżnicowane misje, świetna grafika i genialna muzyka, zaskakująca fabuła.
2. Call of Duty 2- nie będę ukrywał, że jestem wzrokowcem i dużą wagę przykładam do grafiki. A szczególnie strasznie podobają mi się te wszystkie falujące i pomięte stroje:) Ale czymże byłaby ta seria bez świetnych misji, jak choćby genialne lądowanie w Omaha Beach, obrona sadu czy pamiętny tunel w Rosji? Tylko bardzo dobrą grą:)
3. Gothic 3- mimo faktu, że strasznie niedopracowana, nie wiem czemu, wciągnęła mnie jej bajkowość, ogrom questów, ciekawy system z reputacją, balansowanie na różnych frontach itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wielką słabostkę do gier typu survival-horror, to też często wracam nawet do najstarszych gier z serii tj Resident Evil, Dino Crisis czy Silent Hill (m.in. także Doom 3) :) Po prostu uwielbiam ten zaszczuty syfem, krwią i smrodem gnijących zwłok klimat w tego typu horrorach. No i oczywiście World of Warcraft - kurde, jakbym nie chciał i nie próbował rzucić gry i tak kocham tą grę... Podczas gdy inne gry powoli mi się nudza i przejadają, tak WoW zawsze sprawia że znowu chce mi się grać - nie ma to jak "lajtowy" klimacik Warcrafta, wysoka grywalność i prostota obsługi tej gry, nie mówiąc o świetnej społeczności graczy WoWa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dużo razy kończyłem pierwszego Tomb Raidera... To gra, nad którą lata sentyment, wspomnienia, klimat... Ta gra jest po prostu jedną z najlepszych i choć TR:A uważam za bardzo dobrą odsłonę Lary Croft, to nic nie pobije oryginału. Kurde, do czego jeszcze wracałem kilka razy? Eee... Do Residentów, Doomów i na pewno jeszcze kiedyś wrócę do Preya. Gry do których się wraca to takie (niekoniecznie bardzo dobre), które po latach wyrabiają u gracza sentyment przez co wydają się doskonałe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. ToCa Race Driver 2 - wróciłem i przez 2 miesiące ok. 400H ;) Jak na mnie to niezły wynik, bo większość gier to u mnie epizod.
2. Need for Speed Most Wanted - ostatnio nie, trochę przynudza, ale i tak się wraca.
3. FlatOut 2 - no, na krótko wróciłem, ale chyba to też sie zalicza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2007 o 23:15, Harvenar napisał:

Najczęściej powracam do BG2. Gra jest tak świetna, że za każdym razem odkrywam w niej coś nowego,
za każdym razem bawię się tak samo dobrze. Najlepszy crpg ever ;-) Drugą grą do której lubię
powracać jest Morrowind. Klimatyczny świat, fajnie jest wszystko zbudowane.


Zgadzam sie całkowicie !! gra wspaniala chociaz grafika troche kiepska ale jaka grywalnosc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako że jestem bardzo wybrednym graczem, rzadko gram w grę drugi raz. Ale są takie, które zapamiętam na zawsze i nawet niektóre przechodziłem po 2 razy. KotOR''a przeszedłem 2 razy i zapewne niedługo zabiore się za 3 przejście :) Tym bardziej jak sobie przypomne pierwszą rozmowę z Malakiem na pokładzie Leviathana :D Zmiażdżyło mnie po prostu :P HL2 również przeszedłem 2 razy, solidny FPS, ale chyba nie przejde go 3 raz. Seria Gothic. Nie przechodziłem wprawdzie żadnej części 2 razy, ale jestem wielkim fanem serii i czuje do niej ogromny sentyment. No i teraz mój faworyt na grę roku- BioShock. Młoda gra, ale za jakieś 10 lat będziemy ją zapewne uznawać za klasyka. I prosze mi nie gadać że to kopia SS2, bo wprowadziło dużo świeżości do gatunku, i ma świetny klimat. A przeciez z "duchowymi" sequelami różnie bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

*Star Wars : Knights of the Old Republic : za fabułe która trzyma w napięciu od początku do końca, klimat gwiezdnych wojen, dobra grafika, wspaniała muzyka, postacie, poprostu wszystko ;)

* Max Payne : za główną postać z którą od razu sie utożsamiłem, bullet time, muzyka, jedyna wada to troche za krótka :\

* Baldur''s Gate 2 : za wszystko ;)

* Torin''s Passage : pierwsza gra przygodowa w jaka grałem, mam wielki sentyment do tego tytułu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm...do LEGO Star Wars II nie wracam,jak kiedyś mówiłem,ale ograłem się sporo :D (z 40 h...).Chociaż nie,czasami pykam z braciakiem ciotecznym :D.

Wracam też do naprawdę miodnego Fallout Tactics.Ostatnio przeszedłem tę grę jako postać naprawdę zła xD.Już trzeci raz... :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Warto pograć znowu w MOH:AA multi, ale singlem też nie pogardzę ;) Całkiem przyjemnie się gra, wiedząc gdzie co jest i co się zaraz stanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować