Zaloguj się, aby obserwować  
Lucyferek

Gry do których się wraca..

345 postów w tym temacie

Dnia 18.12.2006 o 11:04, Markus89 napisał:

Wszystko ujdzie, ale nie dresiarskie zachowanie ;]


Słuchaj nie wiem popierwsze jakie to jest zachowanie ,po drugie nie widzialem go , po trzecie jakos nie wyobrazam sobie "dresiarskiego" zachowania Sam''a. Ważne żeby była grywalność i to "coś". A zachowanie to najmniej mnie obchodzi w tym wypadku , wszytsko da się przeżyć. Pozatym Sam na działać na dwa fronty więc z drugiej strony nie może być on taki układny itp jak we wcześniejszych częsciach. Teraz ma prawcować z terorystami więc i jego zachowanie i pogląd na świat się zmienią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to wracam do moich starych maszyn - większości popularnych modeli komputerów firmy commodore. Lubię sobie zapuścić Impossible mission na c64 jak i te nowszą na CD32, Big Mac na C+4, Squirm na c+4- ulubieństwo :P, na Amidze Stare RPG jak Ishar I, II i III, na commodore pierwsze Might & Magic i drugie też :P. Turricany, Cannon Foder i North & South na Amidze :D Lemmings na c64, Amidze, PC a nawet na PSP. I to co musze miec na wszystkich platformach: Ghos''n Ghoblins - najlepsza wersja na c+4, potem c64, Amiga i Gameboy color, zamierzam kupic tez na PSP :D Jest sporo gierek do których wracam i nie uzywam bynajmniej emulatorów,k dla klimatu wyciągam odpowiednią maszynke, podłączam do mionitora oryginalnego czarnego commodore sprzed 20 lat :D i dalej jazda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedyna rzecz ktorej zawsze sie obawiam, to to ze na poczatku bede nie mile zaskoczony grafika... po kilku latach odpoczynku odpalilem warhammer shadow of the horned rat - i nie moglem sie nadziwic co sie stalo z ta piekna grafika ktora pamietalem:)
A w tych starych grach to jest piekne ze znaczna cesc mozna sobie sciagnac z roznych stron za free:) ja ostatnio sciagnalem sobie gre prisioner of ice - nie udalo mi sie jej zdobyc gdy byla nowoscia a bardzo chcialm pograc to teraz mam:)
Bylo jeszcze sporo gier z PSX-a na Final Fantasy VII, pamietam ze nawet na tych glupich gierkach dodatkowych potrafilem sporo czasu spedzic, fabula - czasami w grach zwlaszcza rpgach brak mi takiego spojrzenia jakie japonczycy maja, mniej barw czarnobialych wiecej szarosci:)
-SUikoden 2 - tez zachwycil mnie fabula i wogole mial jakis taki fajny klimat
Ostatni mysle sobie o sciagnieciu jakiegos programu do spowalniania kompa, pogral bym znow w UFO 1 i 2, jeszcze seria gier silent hill, moze nie powracam sobei do nich poprzez granie, gdyz aktualnie nie jestem w posiadaniu:) choc ponoc mozna sciagnac zemulowana wersje SH 1 zupelnie za darmo i legalnie, ale powracam sobie chocby poprzez czytanie o wszelkich nawiazaniach to filmow, wierzen itp.
-Final Fantasy Tactics - niby prosta strategia, ale iala w sobie to cos ze doputy mialem PSX wracalem do niej czesto
-Knockout kings - no co tu duzo gadac poprostu dobry boks, chetnie bym pogral w cos takiego na PC :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 23:42, super bizon napisał:

przy jakim momencie co arkantos sie staje bogiem?:D czy kiedy

Nie, kiedy inny heros, jego kolega oddał życie za innych by mogli uciec spod ziemi..sorry nie pamietam jak on się nazywał, na tym krótkim przerywniku łza sama poleciała,bo lubiłem tamtego gościa..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2006 o 00:04, walgierz napisał:

Gry do których się wraca, to chyba inaczej ulubione gry, prawda? ;>
A o tych jest już temat:
http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=426&u=249

W pewnym sensie tak, ale do niektórych ulubionych gier ciężko znowu się przyzwyczaić, bo zwykle grafika odstrasza,albo są tak liniowe że w czasie przechodzenia 2 raz gry zaczynamy się nudzić..dlatego postanowiłem zrobić ten temat o grach trochę starszych, które miło się przechodzi 2 raz i więcej.( sorry za 2post z rzędu ale byl potrzebny na wyjasnienia.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Starcraft, mimo, że ma już swoje lata ciągle siedzi na moim twardzielu, podobnie jak piersze UT... Pierwsze i najlepsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heroes III of M & M ... i mimo wszystko Heroes IV

Do Icewind Dale wróciłem gdzies po 2 latach i przeszedłem po raz drugi

Na konsole to seria ISS/Pro jeszcze na pierwszego soniacza , ewentualnie u kumpla na PS 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chiron sie zwał... umarł oddając zycie... walną kopytami w skałe a ta zawaliła sie a jego zabiły FIRE GIANTY ;) mam nadzieje ze olsniłem ci troche pamieć ;) POZDROOOOOOOOO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem... Mi najlepiej się wraca do starych platformówek takich jak Rayman (Rayman3 RoX :P). Ogólnie najlepiej mi się wraca do "odstresowywaczy" typu Rayman właśnie czy Tonny Hawk :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2006 o 12:14, kordzio1 napisał:

Jedyna rzecz ktorej zawsze sie obawiam, to to ze na poczatku bede nie mile zaskoczony grafika...

Nie jest tak źle. Zawsze na początku może jst trochę za zielono ale po kilku minutach grania to już nie przeszkadza. Gra za bardzo wciąga by przejmować się grafiką.

Dnia 18.12.2006 o 12:14, kordzio1 napisał:

Ostatni mysle sobie o sciagnieciu jakiegos programu do spowalniania kompa, pogral bym znow
w UFO 1 i 2

A po co taki program?
UFO został spatchowany nawet do wersji pod XP i można spokojnie grać bez żadnych kombinacji. A wersja pod DOS''a spokojnie uruchamia się pod DOSBoxem, który chyba jest najlepszym programem do starych gier pod DOS''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gothic od 1-2, do trójki na pewno nie będę wracał z powodu słabego sprzętu.
StarCraft / WarCraft 3 - kto do tego nie wracał ten życia nie zna ;-)
No i Half-Life... odkopałem staruszka i nie mogę przestać grać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować