Zaloguj się, aby obserwować  
Lucyferek

Gry do których się wraca..

345 postów w tym temacie

eh... Wolf 3d.... kiedyś to były gry.... a teraz? lepsza grafika i tyle :/ wracajcie do starszych tytułów
a także... PoKeMoN :) jak ktoś grał na kompie to stracił połowę zabawy! jak masz GBC to jest to prawie że piesek którym trzeba sie opiekować UZALEŻNIA!
i tak pewnie nikt nie grał... :(

a do Mistiq- wiedz że jest ktoś jeszcze na forum kto grał w EoB :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2006 o 23:30, zbysheck napisał:

eh... Wolf 3d.... kiedyś to były gry.... a teraz? lepsza grafika i tyle :/ wracajcie do starszych
tytułów
a także... PoKeMoN :) jak ktoś grał na kompie to stracił połowę zabawy! jak masz GBC to jest
to prawie że piesek którym trzeba sie opiekować UZALEŻNIA!
i tak pewnie nikt nie grał... :(

a do Mistiq- wiedz że jest ktoś jeszcze na forum kto grał w EoB :)


w ile to ja pokemonów nie grałem :P mam nawet chyba ze 2 filmy :P a zapomniałem dodać grę, która utknęła mi już chyba na zawsze w pamięci :P tzn. Beyond good & evil :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2006 o 23:35, Krasher13 napisał:

w ile to ja pokemonów nie grałem :P mam nawet chyba ze 2 filmy :P

ale na gameboyu? ja mam 3 oryginalne na gbc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie można tesz ominąć serri takich jak wizardry, heroes czy diablo. A tak wogóle to wie ktoś morze z kąd można dostać wizardry 8 oczywiście w wersji oryginalnej w jakimś sklepiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja lubie wrocic do Call of Duty, Diablo II Lord of Destruction na Battle.necie, Mafii, Neverwinter Nights, Heroes III, wszystkich czesci Gothica. Dlugo by mozna wymieniac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2006 o 10:30, kordzio1 napisał:

dziwi mnie ze niekt nie wymienil tutaj takich tytulow jak another world cy chocby flachback,
u mnie pamietam ze cale podworka graly w te gry:)


Another World przechodziłem kilkanaście razy,a intro oglądałem z kilkaset razy i za kazdym razem zachwycałem się momentem otwierania puszki i odgłosu "psss". Mówię o wersji na Amigę. Uch co to byla za giera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2006 o 06:10, Ashman napisał:

Nie można tesz ominąć serri takich jak wizardry, heroes czy diablo. A tak wogóle to wie ktoś
morze z kąd można dostać wizardry 8 oczywiście w wersji oryginalnej w jakimś sklepiku


Wizardry 8 powiadasz ... ;-) Tak się składa, ze akurat mam tą grę w domu. Kupiłem ją kilka lat temu ;P na trzech CD za ok 100 zł - wersja kinowa. I jak dla mnie był to zły wydatek. Jedyna część z tej serii jaką kupiłem i zupełnie nie przypadła mi do gustu. W zasadzie grę zainstalowałem tylko raz, a pograłem jedynie z kilka godzin, więc prawie jak nowość. A dodatkowo dawali wtedy również wersję Wizardry Gold na jednym krążku + instrukcje też gdzieś mam ;-P.
Generalnie przez te kilka lat gra leżała i nadal leży i się kurzy więc jeśli mieszkasz gdzieś w pobliżu Warszawy, to mogę ci ją ofiarować nawet za free (jako prezent gwiazdkowy ;-P).

A coby nie offtopować, to ja dość często wracałem do Diablo 2 (ale tylko na battle.necie -i to też do czasu ukazania się WoWa ;-P) oraz jeszcze częściej wracam do obu Falloutów i Cieni Amn (moje dwa ulubione cRPG , obok Tormenta i Arcanum oczywiście ;-)), a także do HoMM III ... czasami ;-P
Aha ... i jeszcze nie mogę zapomnieć o TA : RTSie wszechczasów, przed którym drżą wszystkie Starcrafty, Warcrafty, Warhammery, Command & Conquery, Earthy i inne Generały ... :-D. Szkoda tylko, ze jakiś czas temu mój egzemplarz z CDA gdzieś się zapodział ... ale z pewnością jest to gra, do której powraca się bez końca ;-)
To chyba wszystko :-?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować