Zaloguj się, aby obserwować  
Lucyferek

Gry do których się wraca..

345 postów w tym temacie

Dnia 19.12.2006 o 19:31, zbysheck napisał:

tylko?! ja miałem 99 999 999 in 1 serio! a było tam: mario, tank i strzelanki [ewentualnie
olimpiada]



Tak naprawdę, to były 4 gry, tylko w 99 999 999 postaciach ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.12.2006 o 19:31, zbysheck napisał:

tylko?! ja miałem 99 999 999 in 1 serio! a było tam: mario, tank i strzelanki [ewentualnie
olimpiada]


Hehe ... to musiała być jakaś rosyjska wersja :-D

Ale tak na powaznie, to swojego czasu człowiek (piszę o sobie ;-)) trochę wieczorów spędził na tym szajsem ... aż strach się przyznawać ;-P. Było, mineło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rayman 2:D:D:Dzdecydowanie Gothic 1, 2 & Noc Kruka of course:D....hmmmm....co tam jeszcze....i jeszcze gierka "Gruntz" kojarzy ktoś może??^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2006 o 19:55, Adas69 napisał:

co tam jeszcze....i
jeszcze gierka "Gruntz" kojarzy ktoś może??^^


Hmm, taka strategia z ludzikami z błotami, z fajnymi broniami do masakrowania? :P

Gry, do których wracam:
Diablo II
Gothic II
Giants: Citizen Kabuto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2006 o 19:57, Luke Shadow napisał:

> co tam jeszcze....i
> jeszcze gierka "Gruntz" kojarzy ktoś może??^^

Hmm, taka strategia z ludzikami z błotami, z fajnymi broniami do masakrowania? :P

Gry, do których wracam:
Diablo II
Gothic II
Giants: Citizen Kabuto



tak, to ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mozesz to sobie sciagnac wystarczy w google wpisac "gruntz - download" a texty były dobre...choć pamiętam tylko kilka...bo grałem w to jak miałem 5-7 lat:D:D..a teraz sobie ściągnąłem i niema ich gadki(wolałbym mieć oryginał, ale nie wiem gdzie można nabyć, nieumiem nigdzie znaleść)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2006 o 20:08, Adas69 napisał:

mozesz to sobie sciagnac wystarczy w google wpisac "gruntz - download" a texty były dobre...choć
pamiętam tylko kilka...bo grałem w to jak miałem 5-7 lat:D:D..a teraz sobie ściągnąłem i niema
ich gadki(wolałbym mieć oryginał, ale nie wiem gdzie można nabyć, nieumiem nigdzie znaleść)

eeee... to jest forum sporego dystrybutora gier, więc nawet jak masz zapędy pirackie to nie radzę się przyznawać... pozdrawiam i radzę uważać[w trosce o twe dobro ;) ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.12.2006 o 19:12, zbysheck napisał:


Hm... więc mam pytanko: wiesz może czy można gdzieś legalnie ściągnąć tą starszą wersję AW,
bo wiem że nowa jest do kupienia, ale szkoda mi trochę kasy na piętnastoletnią grę , szczególnie
gdy zbliżają się święta :/.
Ale demko mi się bardzo spodobało, choć wolę starszą wersję gdyż można bardziej docenić grafikę
[pamiętam jak mi się ciął wolf 3d, eh...]

tak więc... jeśli ktoś wie gdzie można ściągnąć AW PO ANGIELSKU to prosiłbym o linka
:)


Poszukaj na emulator Amigi. Tam powinna być wersja shareware.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że najlepsze gry do których warto powrócić to Gothic 1 (moja pierwsza gra, którą przeszedłem), ponieważ miała super grafę [jak na tamte czasy] i była strasznie grywalna i uzależniająca, no i miała ten świetny "gothicowy" klimacik (nie mylić z "gotykownym;P ). Gothic 2 (moja druga gra która przeszedłem) również z powodu grafy i grywalności, mimo iż uważam pierwszą część za lepszą. I jeszcze Neverwinter Nights (nie bijcie, ale dopiero dziś zacząłem grać:) ponieważ już przez pierwsze 2 godziny grania tak się wściągnołem, mimo dość "niedzisiejszej grafiki".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja lubiałem wracac do dobrych strategi np. Age of empires rowniez Call of duty 2 ubóstwiam ta gre przeszlem ja 11 razy i niewiem czy znowu przesc ...:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ze starszych gier które i dzisiaj mnie wciągają to zdecydowanie Dungeon Keeper 2. Dla mnie najlepsza gra w historii, kampanie przeszedłem 5-6 razy(z ręką na sercu) a w pierwszą i ostatnią mapę Loszka Pieszczoszka grałem całymi miesiącami(!), tak, w pojedyńczą mapę! Szkoda tylko że teraz ta gra jest tak prosta, chciałbym ją móc na nowo ''odkryć''.. Ech..

Noi tradycyjnie seria Gothic, jak każdego kogo znam wessała, właśnie skonczyłem przechodzić jedynke 3 raz, tym razem magiem(strasznie niedopracowana pod tym względem jest).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować