Zaloguj się, aby obserwować  
Lucyferek

Gry do których się wraca..

345 postów w tym temacie

Hm, ja lubię czasami wrócić do Neverhood :) Iść baaardzo długim korytarzem po jedną kasetę :D, albo uśmiać się przy niezgrabnych ruchach bohatera. To jest coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam zamiar powrócić do Wrót Baldura(4 raz z kolei) i i Tormenta- tego przechodziłem tylko raz. Właśnie- ile jest zakończeń w Tormencie? Wiem że jest kilka opcji zakończenia gry, między innymi walka z Wiekuistą Istotą bądź popełnienie sepuku jakimś scyzorykiem, w każdym razie w obu tych przypadkach jest taki sam filmik(dość pesymistyczny) na końcu.są jeszcze jakieś alternatywne zakończenia związane z innym filmikiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2006 o 00:12, Bartkula napisał:

Hm, ja lubię czasami wrócić do Neverhood :) Iść baaardzo długim korytarzem po jedną kasetę
:D, albo uśmiać się przy niezgrabnych ruchach bohatera. To jest coś.


Ooo... Ależ mi smaka zrobił! Idę przekopać płyty :P Uwielbiam tę gierkę, nie wiem czemu zapomniałem o niej :] Ta gra to kawał mojego dzieciństwa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gry, do których bardzo często wracam to:

Homeworld
Half-Life [jedynka oczywiście]
Tony Hawk’s Pro Skater 2 i 3
Gothic 1 i 2
GTA3

Są to gry, które potrafię przejść [w wypadku THPS i GTA licząc na 100%] skasować sava i zacząć od razu przechodzić od nowa :) Te gry mi się chyba nigdy nie znudzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest kilka gier, do ktorych chetniee wracam. Sa to:
Planescape: Torment
WarCraft II
Deus Ex

A dlaczego do nich wracam? Bo sa nieziemsko grywalne, oraz maja kapitalny klimat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

THPS 2 i 3 są ponadczasowe, bez wątpienia, ale tej serii bardzo zaszkodziły kolejne części, trzaskane taśmowo, bez uczucia i według wzorca.

Często wracam do AVP 1 i 2, bo nie ma bardziej przerażających FPS-ów. Do Maxa Payne''a, bo trudno znaleźć bardziej wciągającą strzelankę. Na moim dysku bez przerwy goszczą (i podejrzewam, że nigdy nie znikną) takie tytuły jak LOTR:ROTK, Call of Duty 2, Codename Panzers, Breed, Land of the Dead, Doom 3, a od czasu do czasu przewija się np. Virtua Tennis. To są tytuły, które mimo swoich lat, wciąż bawią jak za pierwszym razem. Brawa dla twórców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2006 o 22:41, zbysheck napisał:

> PS. Proszę was poradźcie mi gre coś w rodzaju Lineage tyle że singleplayer (żeby były
tam krasnale,
> elfy itp pierdoły :P )
neverwinter nights?


ehh nie za bardzo :) następny tytuł?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wracam średnio raz na jakieś 3 miesiące do Heroes of Might and Magic III. Ta gra jest ponadczasowa! A najbardziej mnie rozkałada muzyka. Jest piękna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fallout - ten klimat, oprawa graficzna i grywalność...
Morrowind - po prostu przyciąga, a ma też sporo modów, poza tym to typowo średniowieczne RPG, co uwielbiam
GTA: SA - wciąga jak błocko, a do tego jest olbrzymia...
UT2004 - grywalność, mądre boty, sporo modów, gra on-line - wymiatają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiekszosc osob pisze Sage Gothic, HoMM 3 oraz Mafie :)

Moim takimi najbardziej ulubionymi grami jest wlasnie Mafia, Deus Ex oraz.... Gorky 17 (polskiej produkcji!) ktorego nikt tutaj nie wymienial :D dla mnie ta gra jest rownie wciagajaca co Gothic i HoMM.

Nie wiem czy sa jeszcze osoby ktore pamietaja Gorky''ego... Mialem premierowy egzemplarz ale mi sie porysowal i kupilem z jakiejs gazety i stoi sobie na polce :D Nie zakurzony bo czesto do niego wracam :) Naprawde polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Diablo, Diablo2, Fallout, Fallout2, Warcraft, Warcraft2, Baldur''s Gate, Baldur''s Gate2, Quake, Quake2, Quake3, Commandos, Commandos2, Icewind Dale, Icewind Dale2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować