Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dziennikarka CNN walczy o Wii

67 postów w tym temacie

Dnia 18.12.2006 o 17:23, Wiecha14 napisał:

A ja w Rybniku w MM widziałem sobie Wii na półeczce, tak sobie stało chyba nawet kilka kartoników..
Więc jaki problem! Przyjezdzasz to Polandu wbijasz do MM kupujesz za 1tyś konsolke i wracasz..:D
bez kolejek bez bijatyk..:D

...i bez samochodu;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie dziwcie się... Amerykanie przywykli do dostawania wszystkiego jak na talerzu ;) A dodając do tego szał zakupów świątecznych można im coś niecoś wybaczyć.
Poza tym, w kolejce nie byli sami gracze, vide owa prezenterka.
Dlatego lepiej kupować przez internet. Mniej pośpiechu, hałasu i zmartwień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż ludzkie chamstwo nie zna granic...
Tak na marginesie: czy ktoś może mi wytłumaczyć, co takiego ludzie widzą w konsolach? Gdy porównałem sobie Baldur''s Gate 2: Shadows of Amn (PC) oraz Baldur''s Gate: The Dark Alliance (PS2) to doszedłem do wniosku, że raczej pozostanę przy wersji PC ;PPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedlugo rzad USA wprowadzi stan wyjatkowy i zarzada od Japonii, aby ta wymusila na Nintendo bezwarunkowe przekazanie kilku milionow konsol amerykanskim obywatelom. W innym przypadku wywolaja wojne. Moze glupi przyklad, ale gdyby w Iraku i Afganistanie nie bylo tyle ropy to by nie bylo tych wojen...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>> @Domek
>> A poza tym, jak już musicie wyszarpywać komuś torbę z konsolą, to - na Boga - nie opiniotwórczym
>> dziennikarzom! ;)

to było głupie nawet jak na dowcip

>> @Adamzzz
>> Ja na miejscu tej dziennikarki naprawdę trzepnąłbym torbą któregoś z tych ludzi!

z konsolą w torbie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zdeczka to pokitrane..:)
A tu raczej nie chodzi o brak, co raczej o metody nasyceni rynku. Jeśli przez 2 miechy dostępnośc będzie na stopniu "exclusive", to cena spoko może sie podbic o nawet 20-30% (a pewnie i więcej) - a i tak przychody z tego będą większe niż normalnie. M$ dalej dopłaca do X360, bo zaspokoili rynek i teraz za dużo ich nie schodzi (towar jest - boomu nie ma:)), a tak Nintendo zarobi stopniowo na tyle, żeby mieli na nowe Maybachy (chociaż oni to raczej Hondy S2000 czy Nissan Skyline - własne a też drogie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to mi przypomina otwarcie pewnego sklepu z agd i rtv, gdzie ludzie się tratowali na wejściu. Ale coż wygla na to, że powinny być zamieszki powodu brakukonsol:-))) Ach ci ludzie, "a krowy doić" jak powiedział Shrek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po przeczytaniu dwóch ostatnich akapitów nie musiałem nawet sprawdzać kto to pisał. Domek ma bardzo rozpoznawalny styl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2006 o 16:53, Arma napisał:

heh... a ja i tak wolę komputery... w nich lepsza sieć... i gry do sieci przeznaczone (Starcraft
jest na komputery... World of Warcraft jest na komputery... konwersje starych i bardzo miodnych
gier - only computers...)


Widać że z konsolą miałeś taką styczność jak ja z promem kosmicznym. Strategie na kosnole już są od paru lat?:) opera bedzie od stycznia. Strategie na nex-geny miały dobry start miedzy innymi w Bitwie o Śródziemie na xboxa360 w ktorą tak samo dobrze się grało jak na komputerze i nowy C&C też jeśli będzie się tak dobrze grało to strategi będzie coraz więcej.

Komputer się szybciej kończy niz konsola:) ja osobiście posiadam PC natomiast kosnola żywotność minimum 4 lata MINIMUM. Powiedz mi ile razy rozbudujesz komputer w tym czasie by pograć na średnich detalach ?:)

Na konsole mówię w tej chwili xbox360 bo innej nie probowałem to praktycznie każda gra jest na sięc a jak nie jest na sieć i tak jest świetna zabawa z punktami i biciem rekordów:).

Ta generacja daje do myślenia. Komputery będą do pracy a konsole do gier. To kwestia może następnej generacji konsol. Takie życie coś się starzaje a powstaje coś nowego:).

Jeszcze na PC stacjonarnym rok pojadę a potem notebook i konsola :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2006 o 10:57, Kafar napisał:

Ta generacja daje do myślenia. Komputery będą do pracy a konsole do gier. To kwestia może następnej
generacji konsol. Takie życie coś się starzaje a powstaje coś nowego:).


Zwróć też uwagę na to, że na zachodzie, a szczególnie w Stanach, to już normalka. A historia pokazuje, że to raczej my idziemy w ich ślady, nie na odwrót.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować